Taflu. Taflu. komentáře u knih

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Tato kniha byla dobře propracovaná a pěkná. Čtu druhý díl (◍•ᴗ•◍)

31.07.2020 5 z 5

Táta za všechny prachy Táta za všechny prachy David Walliams

Napínavé a dojemné, ale mě tato kniha moc nenadchla, protože znám lepší knihy od Davida Walliamse (. ❛ ᴗ ❛.)

13.06.2020 4 z 5

Kluk v sukních Kluk v sukních David Walliams

Nad touhle knihou jsem strávila ještě víc času než třeba nad Ďábelskou Zubařkou, protože mě to moc nebavilo. Sice zajímavé, ale pro mne nudné a ne moc vtipné, jako některé ostatní knihy od Davida Walliamse.
o(TヘTo)

07.06.2020 3 z 5

Julie mezi slovy Julie mezi slovy Petra Dvořáková

Když jsem ji poprvé vzala do ruky v knihovně, čekala jsem, že to bude pro malé děti hned podle toho názvu, ale byla hezká jako všechny knihy, které jsem dosud přečetla.

Máj / Kytice Máj / Kytice Karel Jaromír Erben

Pěkné kapesní vydání známé kytice. Erbena mám jako básníka ráda a kytice se mi obzvlášť líbila (o °▽ °)o☆☆☆☆☆

Anna z ostrova Anna z ostrova Lucy Maud Montgomery

Knihu jsem dostala už k vánocům a hodně se mi líbila. Jenže jsem nečetla první díl, takže jsem ze začátku trochu nechápala o co jde, ale jinak super. (✿◠‿◠)

Elita Elita Kiera Cass

Knížku čtu po druhé, abych si osvěžila paměť, jelikož jsem ji četla už hodně dávno. Vzpomínám si, že jsem v knihkupectví tuhle knížku zahlédla a pak jsem dostala první díl k Vánocům. ( ͡• ͜ʖ ͡• )

06.06.2020

Dějepis 6 pro základní školy – Pravěk a starověk Dějepis 6 pro základní školy – Pravěk a starověk Veronika Válková

Klasická knížka o dějepisu, ze které se učíme ┗ (◡_◡) ┛

Planeta Země je úžasná Planeta Země je úžasná Lisa Regan

Hezká knížka, která mě překvapila a naučila spoustu nových věcí o planetě zemi.
(o゜▽゜)o ☆☆☆☆☆

Královna Marie Terezie Královna Marie Terezie Veronika Válková

Krásná knížka, která se stala mou nejoblíbenější ze všech, co Veronika Válková napsala ╰(*°▽°*)╯

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Pěkná kniha, která je zábavná i naučná.

Příšerná teta Příšerná teta David Walliams

Hezká knížka, která mě zabavila na hodně dlouho. Je dost tlustá na zabavení až na dva dny. Davida Walliamse mám hodně ráda a jeho knihy opravdu hodně čtu, takže tato kniha se stala mou nejoblíbenější. (o゜▽゜)o ☆☆☆☆☆

05.06.2020 5 z 5

Serafina a černý plášť Serafina a černý plášť Robert Beatty

Moc pěkná kniha, líbilo se mi, že je odlišná od ostatních a je v ní hodně zajímavostí. Knihy jako Deník Mimoňky, jsou skoro o ničem ( ̄_ ̄)

05.06.2020