Synysterka Synysterka komentáře u knih

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Mě se líbil i ten začátek, kdy Eliza byla ještě v Londýně, úplně jsem se dokázala vcítit do té ponurosti.
Jinak pořád jsem čekala, o co jde, co se děje, proč se to děje, co se stalo...Jooo, kniha byla pěkná.

03.03.2019

Milenka mého muže Milenka mého muže Lucy Dawson

Taková fajn oddychová kniha, čte se úplně sama. Byla jsem zvědavá, co dalšího Mia vyvede, jak se popere s celou situací. Zároveň jsem nevěřila tomu, co ji Pete navykládal. Konec takový hysterický a otevřený, člověk si sám domyslí, jak to asi dopadlo. Každopádně bych určitě s Petem další budoucnost neplánovala.

26.02.2019

Hra na lež Hra na lež Tess Stimson

Kniha se mi líbila jako oddychovka, ale ten konec...ten byl až moc.

11.02.2019

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Kniha se četla úplně sama a to během jednoho odpoledne. Od první stránky, až do konce, zajímavé a napínavé.

02.01.2019

Potrhaná křídla Potrhaná křídla Ruta Sepetys

Ani nevím, jak přesně knihu popsat, protože mě opravdu uchvátila od prvních stránek. Nádherný příběh, od kterého se nejde odtrhnout. Napínavé, drsné a poutavé čtení.

30.12.2018

Slepá mapa Slepá mapa Alena Mornštajnová

Ooravdu nádherná kniha, u které jsem si několikrát poplakala.
Krásně popsány příběh jedné rodiny, který se dostane hkuboko pod kůži, kniha nejde odložit a po přečtení jsem nemohla začít číst nic dalšího, musela jsem to vstřebat. Po Haně další várka emocí a teď už se těším na Hotýlek

20.12.2018

Spálená obloha Spálená obloha Gilly Macmillan

Opravdu pěkná kniha, libil se mi styl psaní, líbilo se mi, že se střídá vyprávění matky a detektiva. A pachatel? Překvapení, od začátku jsem podezírala nesprávnou osobu.

20.12.2018

Cestu Dominiky jsem sledovala na její FB stránce, takže jsem se na knihu moc těšila. Nezklamala, kniha opravdu pěkně napsaná, doplněná o mnoho krásných fotografií.

19.10.2018

V šedých tónech V šedých tónech Ruta Sepetys

Kniha, kterou čtete a nemůžete přestat a pak o ní ještě dlouho přemýšlíte.

18.09.2018 5 z 5

Exkurze do samoty Exkurze do samoty Pavla Hermannová

Knihu jsem četla před lety v dospívání a moc se mi líbila, četla jsem několikrát, i v dospělosti. Pro mě je to kniha plná silných momentů.

09.08.2018

Není co ztratit Není co ztratit Rowan Coleman

Krásný příběh, četlo se úplně samo.

01.08.2018

Skrytá těla Skrytá těla Caroline Kepnes

Knihu právě čtu, skočila jsem na databázi dát do právě čtených a zjistila jsem, že to je druhý díl....já jsem opravdu mistr na to, číst nevědomky druhé díly, aniž bych věděla, že to má i nějaký první díl. No, knihu jsem si pořídila úplnou náhodou, proto má neiformovanost,
Takže, zatím mám za sebou cca 100 stran, kniha je z pohledu chlapa, což jsem vždy zvědavá, jak jsou určité situace popsané očima chlapa. Nooo, zatím to jde, zvykám si na to, jak je kniha napsaná a celkem se mi to líbí, nejsem z knihy úplně nadšená, ale zklamaná zatím taky ne, další hodnocení dám po přečtení.

18.05.2018

Pamatuji si vás všechny Pamatuji si vás všechny Yrsa Sigurðardóttir

Na knihu jsem byla opravdu zvědavá. Zaujala mě hned během prvních stran a přečetla jsem na dva zátahy. Příběh byl zajímavý, v určité části jsem pojala určité podezření a ono se fakt potvrdilo.
Jen jsem čekala, že se na konci napíše více o jedné postavě, jak dopadla, ale to si asi každý domyslí sám.
Mám ráda knihy s duchařskou tématikou, takže za mě spokojenost.

30.04.2018

Panenka Panenka Mo Hayder

Nějak jsem se do knihy nedokázala začíst, i když to běžně nedělám, tak jsem knihu v necelé půlce odložila. Ale určitě za nějaký čas ji opět zkusím.
Ani nevím, co přesně mi bránilo, abych se pořádně začetla.
Každopádně se mi v knize moc líbila část, kdy se Blecha potápěla.

28.04.2018

Co je tvoje, je i moje Co je tvoje, je i moje Tess Stimson

Kniha se mi líbila, akorát jak u jiné knihy od autorky mě opět trochu zklamal useknutý konec, určitě bych ještě pár stránek pokračovala, ale je to vlastně záměr, čtenář si sám domyslí, jak to asi mohlo být dál.

21.03.2018

Jana Eyrová Jana Eyrová Charlotte Brontë

Četla jsem jako mladá holka několikrát a ráda se k ní vrátím.

Memento Memento Radek John

Memento a My děti ze stanice Zoo, odstrašující příklady, možnost nahlédnout, co drogy udělají s člověk...jak jsem psala u My děti ze stanice Zoo, tak i Memento bych dala jako povinnou četbu.

18.03.2018

My děti ze stanice ZOO My děti ze stanice ZOO Christiane Vera Felscherinow

Silný příběh, podle skutečné události, zařadila bych jako povinnou četbu do škol.

Gejša Gejša Arthur Golden

Nádherná kniha......a film je sice pěkný, ale knize nesahá ani po kotníky.
Tohle je jedna z těch knih, které zůstanou v hlavě i po x letech a člověk se k nim rád vrátí.

Poslední oběť Poslední oběť Stephen J. Cannell

Tohle bylo opravdu luxusní čtení, napětí až do konce.