Swatulkaa Swatulkaa komentáře u knih

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Skvělá knížka i předchozí !! určitě doporučuji. není to tak přeslazené jak strážci temnoty od ivyové :-)

23.07.2012 5 z 5

Zrození temnoty Zrození temnoty Alexandra Ivy

Na to, že je to první díl, tak nic moc extra, takové pouze oddechové prostě relax. Jiné díly mě bavily víc - autorka se v dalších dílech velmi zlepšuje. Jinak mě tyto knížky baví číst a nejvíce se mě asi líbila Odhalená nebo Rozbouřená temnota :-))

09.04.2012 4 z 5

Jak si zajistit skvělý sex po zbytek života Jak si zajistit skvělý sex po zbytek života Val Sampson

Knížka vhodná spíše pro manželské páry :-)))) název zcela odpovídá o čem se zde píše, ale přiučit se mohou i mladí :-)) dá se zde najít celkem pár dobrých tipů jak si okořenit sex :-)) Takové oddechové i trošku poučné čtení :-))

14.02.2012 4 z 5

Sukuby to rády horké Sukuby to rády horké Jill Myles

Knížka se mi líbila - i když první díl byl maličko lepší. Obálka se mi také líbí - jen název je takový pitomý :-)) Knížku hodnotím jako velmi čtivou. Ten konec mě přišel takový jednoduchý očekávala jsem větší napětí - že to nebude pro Jackie tak lehký. Trošku mi vadil překlad - stačilo by kdyby si překladatelka přečetla první díl - tak by věděla že tam byl Noe a taky svatozář :D Jinak se těším na jaro kdy levné knihy vydají třetí díl :-)) knížku určitě doporučuji :-*

12.02.2012 4 z 5

Páni mají radši Sukuby Páni mají radši Sukuby Jill Myles

Tak tahle knížečka mě naprosto dostala :-) úplně skvělo se to četlo. Jelikož mám hrozně ráda knížky od Ivyové, Laurenstonové, Hartové tak tohle autorka osladila ještě o anděly a udělat z hlavní hrdinky sukubu hodnotím jako bravurní nápad. Je to takové pohodové, relaxační čtení, které doporučuji. Hned jsem se pustila do čtení druhého dílu.

09.02.2012 5 z 5

Pohlceni temnotou Pohlceni temnotou Alexandra Ivy

Těším se na knížku - konečně další díl od Ivyové :-)))

03.02.2012 5 z 5

Nymfomanky z Rocky Flats Nymfomanky z Rocky Flats Mario Acevedo

Tuhle knížku jsem dostala jako dárek od kamarádky a musím říci, že bych si ji sama asi ani nekoupila, jelikož mě vůbec nezaujala- má dosti špatnou anotaci. Ovšem jelikož mám ráda romány od spisovatelek jako jsou Ivyová, Hartová, Laurenstonová tak jsem očekávala, že to bude něco podobného na styl upírů. Ano to se mi potvrdilo a musím říci, že tato knížečka je naprosto báječná, čtivá, skvělé napsaná. Ten příběh mě tak uchvátil, že jsem ji přečetla za jeden den a to jedním dechem. Byla jsem velice milé překvapená a štastná, že tuto knížku mám ve své knihotéce. Opravdu mě doslova zaujala a určitě ji velmi doporučuji. Líbilo se mi, že autor v knížce udáví spoustu zápletek, nejen nákazu nymfománie ale i rumunské lovce upírů. Na konci knížky se vše vyjasní a je to velmi překvapující jak vše na sebe navazovalo, autor to má dobře promyšleno. Finále bylo velmi dramatické a napínavé se zajímavým zjištěním. Občas mi tam vadili nějaké nepřeložené slovíčka či počešťování, ale nad tím se dá mávnout rukou ve srovnání této skvělé knížky. Musím také, říci že jsem se u této knížky občas i zasmála - dokonce mě i pobavila :-) Velmi doporučuji !! :-))

31.01.2012 5 z 5

Na lovu záhad Na lovu záhad Arnošt Vašíček

Tato kniha mě naprosto nadchla. Je plná fotografií a záhad, což mě velmi baví. Za jeden den jsem si hned celou přečetla - nešlo přestat. Je naprosto úchvatná. Všem co milují záhady a tajemno ji velmi velmi doporučuji !!!!! Stojí za přečtení !!

29.01.2012 5 z 5

Za hranicí temnoty Za hranicí temnoty Alexandra Ivy

Musím říci, že tyto knížky od Alexandry Ivyové přímo zbožňuji a miluji, ale tahle mě tedy až tak nenadchla jako její ostatní knížky, určitě nebyla špatná a k přečtení ji doporučuji,ale není to žádná sláva. Není to asi nic moc překvapujícího. Nelíbilo se mě, že hlavní hrdinové se do sebe zamilovali hned na začátku, ty vztahy dokonce života mi přišli moc brzo popsané - hlavní hrdinové po sobě ani nepokukovali. Erotické scény se mi líbili - byli dobře popsané. Mohu říci, že knížka skvěle navazuje na Rozbouřenou temnotu.

29.01.2012 3 z 5

Tajemství čachtické bestie Tajemství čachtické bestie Vladimír Liška

Jde o něco podobného jako je film Báthory - kdy autor hledá různé souvislosti v případě hraběnky a nehlásá, že to byla vražedkyně. Je na každém jak si to přebere. Zde jsem se dozvěděla spoustu nových věcí, které jsem ani nevěděla. Kniha mě velmi zaujala a nadchla. Měla jsem jí hned přečtenou. Velice jí doporučuji k přečtení.

To zvíře v něm To zvíře v něm Shelly Laurenston

Tato knížka se mi mooc líbila, je pěkně napsaná a dobře se to četlo :-) ano souhlasím není to nic extra - ale mě tyhle knížky baví číst :-)) určitě bych ji doporučila. Pro oddech a relax je jako přímo stvořená. Každopádně si počtete u erotických pasáží :-*

Rozbouřená temnota Rozbouřená temnota Alexandra Ivy

knížka se mi velmi líbila, přečetla jsem ji jedním dechem, je to taková pohodová romantická četba, doporučuji ji pro milovníky upírů - a erotiky :-)))

Polibek upíra Polibek upíra Susan Goggins

Knížka je v celku čtivá, akční, nabitá erotikou. Líbila se mi :-)

12.01.2012 3 z 5

Záhady Strážce duší Záhady Strážce duší Arnošt Vašíček

Knížka mě naprosto nadchla- je vhodná pro milovníky záhad. Líbí se mi jak autor řeší nějakou záhadu a snaží se to vysvětlit dopodrobna a uvádí k tomu různé příběhy a příklady. Jsou zde i super fotografie. Přečetla jsem to jedním dechem, je škoda, že je knížka krátká. Jinak vynikající.

13.04.2011 4 z 5

Pes baskervillský Pes baskervillský Arthur Conan Doyle

Knížka mě teda obzvlášť moc nenadchla..očekávala jsem asi víc..i když četlo se to velmi pěkně, oceňuji, že příběh není zbytečně dlouhý, ale začátek mě přišel takový roztodivný.

13.04.2011 4 z 5

Pravda o pekle Pravda o pekle Ondřej Neff

Skvělé povídky. Tajuplné a plné sci-fi. Dobře se to četlo-zajímavé.

07.04.2011 4 z 5

Dracula Dracula Bram Stoker

Jedna z nejlepších knih co sem kdy četla. Velmi doporučuji. Moc pěkně napsané a forma deníků se velmi dobře čte. Nemám žádné výhrady. 100%

31.03.2011 5 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Bravúrně napsané. Vyhovovala i délka, žádná pasáž nebyla nudná. Skvělé ukončení. Opravdu bestseller :-))

26.03.2011 5 z 5

Drsný děj-vše se už vyhrocuje a směřuje ke konci. Pěkně se to četlo jedním dechem.

26.03.2011 5 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Tento díl mě bavil ze všech dílů úplně nejmíň...ale stál taky za to :-)

26.03.2011 3 z 5