Suziella Suziella komentáře u knih

Tohle všechno je pravda Tohle všechno je pravda Lygia Day Peñaflor

Obálka úžasná, ale to je tak jediné. Kniha mě vůbec nebavila. Vadil mi styl psaní, zápisy, rozhovory.. a teda ta korektura, ta se nepovedla.

29.12.2019 2 z 5

Snář Ostraváka Snář Ostraváka Stavitel Stavařský

Vážně i tohle někdo napíše? Nebýt čtenářské výzvy, tak bych ani stránku nedočetla.

29.12.2019 odpad!

Kočka, kam se podíváš Kočka, kam se podíváš Lorna Scobie

Jakožto kočkomil musím mít i tuto knihu ve knihovně. Akorát vůbec nestojí za to. Nebýt barevné ilustrace, tak je kniha o ničem.

29.12.2019 4 z 5

Kouzelnice Kouzelnice Kristýna Krejčí

Tak asi první třetina knihy se mi líbila, pak už mě děj nebavil. Nápad docela dobrý, ale celkově na mě kniha působila nezajímavě a nudně.

29.12.2019 2 z 5

Vlčí princezna Vlčí princezna Cathryn Constable

Hezká a nenáročná zimní pohádka. Předvídatelný děj. Už podle názvu knihy a anotace je jasné, jaký příběh bude.

29.12.2019 4 z 5

Sucho Sucho Jane Harper

Skvělé. Řadím si mezi ty knížky, ve kterých není tolik strhujícího napětí, ale dokázala mě uchvátit psychologie postav, propracovaní a celkové vykreslení.

10.07.2018

Líbali jsme se Líbali jsme se David Levithan

Zmatené, hektické. Nehodnotím téma/obsah, to mi vyhovovalo. Ale to samotné zpracování? Často jsem se ztrácela, spousta postav/dějů a vyprávění z pohledu "my" mi vůbec nesedělo.

Obr Dobr Obr Dobr Roald Dahl

Dokonalé. Při prvních stránkách takové to.. cože, takovejch chyb? :/.. a pak už se to veze celou knihou, nevšímáte si toho a sžije se to s vámi tak, že propadne do svých dětských let.

10.07.2018

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Zklamání u obou dílů. Nápad fajn, ale nutila jsem se dočíst.. prázdné, nezáživné. Očekávala jsem dle anotace něco jiného, více "krvavého".

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Bestie je zvíře Bestie je zvíře Peternelle van Arsdale

Jedinečná, pochmurná, krásná.
Plně souhlasím s RemiBlack, která vše dokonale vystihla. Knihu jsem si zamilovala a patří k mým nejoblíbenějším.

09.01.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Poslední přečtená knížka od Flynn. Líbila se mi o něco více než Temné Kouty, ale rozhodně jsem s ní nebyla tak spokojená, jak očividně ostatní. Knížka strašně zdlouhavá, až místy zbytečné rozepisování, do čtení jsem se hodně nutila a kdybych špatné knížky odkládala nedočtené, tak tuhle bych určitě už nikdy nedočetla.

09.01.2018 3 z 5

Opiju tě rohlíkem Opiju tě rohlíkem Simona Monyová (p)

Od autorky jsem přečetla více knih, tahle mě asi nejvíce zaujala. Nicméně se nejedná o nic originálního a povětšinou jde jen o takové to klasické tlachání.

09.01.2018 4 z 5

Temné kouty Temné kouty Gillian Flynn

Nejhorší z jejích 3 knih. Prolétávala jsem ji očima a trpěla s každou otočenou stránkou, nasadit teenagery k takovým zvrácenostem, to mi přišlo příliš nadsazené (možná jim přidat několik let, ale takto..). Námět, satanismus a vraždy, mohl být skvěle využit a lépe zasazen. Řadím mezi nevydařené knihy.

04.10.2017 1 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Nebylo to jednoduché. Knihu jsem četla přerušovaně, nesoustředěná. Prvních 90 stránek jsem četla 2x + plus jsem si pro začátek musela udělat poznámky na jména. I přesto jsem si čtení užila a zaujala mě více než autorky první kniha.

04.10.2017 4 z 5

Uvnitř mé hlavy Uvnitř mé hlavy Francesca Zappia

Spokojenost ve všech směrech. Hlavní postava - Alex, skvěle propracovaná, sedla mi. Děj nápaditý, opět skvěle propracovaný. Nemluvě o obálce, stylu psaní, psychologii dalších postav.. Řadím mezi Doporučuji.

04.10.2017 5 z 5

Kniha zrcadel Kniha zrcadel Eugen Ovidiu Chirovici

Nedlouho po dočtení a kniha ve mně nic nenechala. Četla se příjemně, netrápila jsem se s ní, ale to je tak vše.
Nudné, nezáživný děj, žádné napětí, nic. Nesedla mi ani psychologie postav, pro mne nedostatečně propracovaná.

04.10.2017 2 z 5

Černooké Zuzany Černooké Zuzany Julia Heaberlin

Kdybych nečetla, tak o nic nepřijdu. Tohle mě fákt nebavilo (a to se mi u knih nestává), nemohla jsem se do knihy dostat, možná pak trochu ke konci.. Každopádně bída..

07.08.2017 2 z 5

Povídky podivných Povídky podivných Ransom Riggs

Očekávání bylo naplněno. Riggs i zde dokázal ztvárnit krásu světa podivných. Rozšíření o postavy z hlediska historie a původu. Bližší poznání určitých hrdinů ze série. Krásné ilustrace doplňující jednotlivé povídky.
-Nuže, pan Millard Nullings, jakožto editor, byl skutečně přínosem tohoto světa.-

30.07.2017 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Nedlouho po dočtení a kniha ve mně nic nenechala. Námět hlavního děje i vedlejších mě ničím neupoutal.

30.07.2017 2 z 5