Suza Suza komentáře u knih

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Vůbec nevím, jak hodnotit. Kniha mi nesedla, kdyby nebyla moje a nepotřebovala jsem ji do výzvy, asi bych ji nedočítala. Musela jsem se do čtení občas vyloženě nutit. Nedá se říct, že by byla špatně napsaná, ale tak nějak příliš užvaněná - vše až příliš obšírně popisované, nelíbila se mi ani hlavní zápletka. Podruhé ji číst nebudu.

08.12.2017

Staropražské pověsti a legendy Staropražské pověsti a legendy Julius Košnář

Za mě průměr, v dětství jsem četla Pražské pověsti Václava Cibuly, ty se mně líbily víc (alespoň co vzpomínám). Tady se možná odráží, že autorem byl kněz (spousta zázraků a zásahů shůry). Obsahuje pěkné staré fotografie a ilustrace.

29.04.2017 3 z 5

První První Kiera Cass

Kniha se velice rychle čte, na konci mě i dojala, ale celkově je povrchní a tak nějak hloupá. Takže 2,5*

11.02.2017 3 z 5

Tajemné touhy Tajemné touhy Jennifer L. Armentrout

Kniha je čtivá, nenáročná, takže jsem ji měla poměrně rychle přečtenou. Je ale spousta lepších fantasy knih, kde hrdinka neustále neomílá svého prvního přítele.

27.01.2017 2 z 5

Všechny tvé polibky Všechny tvé polibky Julia Quinn

Vtipné dialogy, rozvětvená rodina...ale nějak mi chybělo víc romantiky. Nevím, možná bych uvítala víc prostoru pro vývoj vztahu hlavních hrdinů na úkor postav z předchozích a příštího dílu.

27.01.2017 3 z 5

Slavné obrazy Slavné obrazy Robert Cumming

Z této edice mám několik knih, ale tahle mě spíš zklamala - překlepy, věcné chyby.

06.11.2016

Manželská hra Manželská hra Fern Michaels (p)

Tak dalo to práci, ale dala jsem to. Anotace zní dobře, ale chyběla mi akce i romantika. Ale popisovaná jídla zněla úžasně. Jinak není co chválit.

06.11.2016 2 z 5

Souboj Souboj Nancy Lindsay Jones Holder

Třetí díl mě zklamal, připadalo mi, že všechna tajemství, která byla střežena v předchozích dílech, se najednou vyřešila na pár stránkách, některé zápletky byly zbytečné, jiné nedotažené... Moje hodnocení tohoto dílu je možná ovlivněno i tím, že jsem před ním četla lepší knihy o vlkodlacích (P. Briggs).

11.04.2016 3 z 5

Kacíř a čarodějka Kacíř a čarodějka Philippa Gregory

Žádné veledílo, ale čte se moc dobře :)

11.04.2016 3 z 5

Temná horečka Temná horečka Karen Marie Moning

Mám ráda knihy, které Vás pohltí a vyplivnou až na konci knížky. Tahle mě vyplivla až v půlce druhého dílu :) Nechápu, že se autorka u nás nechytla.

12.08.2015

London Road London Road Samantha Young

Jak chudinka Popelka ke štěstí přišla... Přestože kniha obsahovala i pěkné scény, připadalo mně, že tak v polovině knihy autorka ztratila inspiraci a začala postupně přihazovat nové postavy, aby to nějak doklepala do konce. Slabší průměr. Ostatní hrdinky série ale působí zajímavě, pokud se další díly objeví v knihovně, asi do nich půjdu.

06.08.2015 3 z 5

Měsíční píseň Měsíční píseň Patricia Briggs

Čekání na nové vydání Kavárny šílenců se táhlo tak, že jsem musela načít další sérii.
Anita to sice není (dávám 4,5*), ale tato série vypadá nadějně. Kvůli vychvalované obálce jsem si koupila knihu v papírové podobě a s představou, že Alfu a Omegu si případně koupím elektronicky.
Ale kniha je celkovým zpracováním nádherná, takže Štvanici mám samozřejmě taky papírovou...

06.08.2015 5 z 5

Zkrocený netvor Zkrocený netvor Amanda Quick (p)

Moje nejoblíbenější kniha od této autorky. Nevím kolikrát jsem ji už četla, ale ještě to mnohokrát zopakuji :).

06.08.2015 5 z 5

Zaváté stopy Zaváté stopy Nora Roberts

Asi jsem toho od autorky přečetla už příliš, protože mě první polovina knihy nebavila. Opakovala se spousta motivů, které znám už odjinud. Přemýšlela jsem i o odložení knihy, pak se ale nitky začaly rozplétat a příběh nabral na obrátkách. Takže 3,5*

06.08.2015

Čas čarodějnic Čas čarodějnic Deborah Harkness

Třetí díl v češtině totiž ještě nevyšel, pořád to posouvají...

01.08.2015 5 z 5

Stříbrná hladina Stříbrná hladina Ann Maxwell

Jak se tak dívám do komentářů, tak to skoro vypadá, jako bych četla úplně jinou knihu.
Nenadchla mě a vracet se k ní nebudu.

01.08.2015 3 z 5