susinka susinka komentáře u knih

Rockový polibek Rockový polibek Kylie Scott

Tak já zase nevím. Spíše hodnotím celou serii, než tuto knihu.
Nějak je na mě v této serii vymakaných a v boxérkách chodících chlapů, co se najednou z tvrďáků stanou milující romantcik, až moc. (Když se podívám na naší rockovou scénu, tak mě nenapadá jediná kapela, která by měla takovéhle chlapské složení :-D )
Ale i tak mě tenhle příběh moc neoslovil. Hodně jsem u této knihy byla myšlenkama jinde. Spíš mě jen zajímalo, jak dopadli ti ostatní.
Tak snad bude ještě nějaké pokračování s Marthou a Samem.

29.10.2017

Palác lží Palác lží Erin Watt

Ufff. No, pěkné! Když budu hodnotit všechny tři díly, tak celkově pecka. Je pravda, že v posledním díle byla Ella taková jiná. Ale to tu už bylo řečeno, nebo spíše napsáno. O nátuře Reeda jsem už psala u druhého dílu, tak se nebudu opakovat.
K postavě Estona, nevím proč, ale pořád si představuji Axla z Průměrňáků. :-D Takže doufám, že se dočkám pokračování..

13.10.2017 4 z 5

Prokletý princ Prokletý princ Erin Watt

Parádní!! Jen mi vadí povaha Reeda, bohužel v něm je na můj vkus moc vznětlivý a nasilný a takové povahy osobně nemám ráda. Takže za mě je Ella odvážná, že jde do takového vztahu :-D Ale hezké počtení!

13.10.2017 4 z 5

Papírová princezna Papírová princezna Erin Watt

Do téhle knihy se mi nějak nechtěla a nakonec to bylo fajnový!!! A jedna z mála knih, která končila nezakončeným koncem. Takže hurá na pokračování!

13.10.2017 5 z 5

Božský Božský Christina Lauren

Líbilo se mi to. A nevím proč, ale Jensen mi přišel jako sympaťák :-)

03.07.2017 4 z 5

Náhradní kluk Náhradní kluk Kasie West

Tak jsem to dočetla. Je pravda, že je to hodně pro mladý. A možná by si tím mohli i uvědomit, jak je svět soc.sítí hltí.
Ale i tak se mi to líbilo. Pohodové čtení na léto.
A očekávám hodně lajků na tento kometář :-D

03.07.2017

Božský Božský Christina Lauren

Ale jo, sice na mě až moc podivných náhod, ale dalo se to ;-) Je to hezky uzavřená serie ;-)

20.06.2017 4 z 5

Láska na druhý pokus Láska na druhý pokus M. J. Summers (p)

Tahle knížka mi chvilkama přišla zastaralá, hlavně výrazem ,,lůno" několikrát se opakujícím (milostné scény jsem pak už raději vynechávala) a pak jsem si všimla, jak kdyby tam spisovatelka vecpala pár sponzorů.
Jinak hezký příběh. Začala mě bavit více druhá část. Na letní dovolenou bych si jí asi vzala.

29.04.2017 3 z 5

Hot Boys Hot Boys M. T. Majar (p)

Začátek se mi líbil, pak to bylo trošku nudnější. Líbil se mi pohled chlapa a laškování mezi Chrisem a Tarou. Jakmile jí dostal, tak to pro mě přestalo mít šťávu. No uvidíme jestli se pustím i do pokračování.

14.03.2017 4 z 5

Vzdej se mi Vzdej se mi J. Lynn (p)

Opět mě autorka nezklama, moooc hezky napsané, možna se k ní jednou vrátím. :-)

19.02.2017 4 z 5

Scénář lásky Scénář lásky Tina Reber

Jako první díl se mi i tenhle líbil, jen ten konec bylo na mě moc klišé.
Ještě bych uvítala knihu o Marii a Mika :-D

19.02.2017 5 z 5

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Docela dobře se to četlo, bylo to i chvilkama napínavé, jen hlavní hrdina na mě byl až moc romantický :-D

19.02.2017 4 z 5

Šance Šance Katy Evans

jak jsem psala u prvního dílu. Jak se začalo opět slintat nad Remim, tak jsem knihu zaklapla.. a asi ji jen tak neotevřu :-(

19.02.2017 1 z 5

V ringu V ringu Katy Evans

Tak tohle mě moc nenadchlo, pořád ho jen obdivovala a i mi vadila výbušná povaha Remiho.
I druhou jsem četla, ale nedočetla.

19.02.2017 2 z 5

Zkrocený Zkrocený Emma Chase

Teda, potkat tak dokonalého chlapa, jako je Mathew!!! :-D
No nevím, přišlo mi to až moc přehnané, ale na druhou stranu to bylo vtipně napsané a z pohledu chlapa, což je docela příjemný :-)

21.12.2016

Láska jako z filmu Láska jako z filmu Victoria Van Tiem

Na můj vkus je Shane až moooc sladký. Ale jako letní pohodovka, nebo zimní čtení u krbu se to dá. :-)

10.11.2016

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Tuhle knihu jsem měla ve čtečce dlouho a né a né se k ní dokopat. Teď nadešel její čas a já jí měla přečtenou za pár nocí. Děj byl jiný než ostatní, už ten věkový rozdíl byl zajímavý...
Jen mi nešlo do hlavy, že potřebujou ulovit ryby, a ejhle!! Vyplavil se kufr.. těch náhod tam bylo docela dost.
A ten věkový rozdíl bych tam až tak neřešila.. moje mamka má přítele, který je mladší o 16 let :-D
Takže za mě asi jo a pokud vyjde další kniha, asi do ní půjdu ;-)

17.10.2016

Počkám na tebe Počkám na tebe J. Lynn (p)

Z těch co jsem četla je to asi největší ,,slaďárna". Kdyby to byla první knížka, kteru bych od této autorky četla, asi by mě tolik nezaujala... už jen tím, jak hlavní hrdina nosí kšiltovtku (nějak mi to vadí :-D )
Pak mi vadil ustřižený děj. Ona mu konečně kývla na schůzku a najednou konec kapitoly.. to mě trochu zamrzrelo, bylo to tam víckrát. Ráda bych si přečetla reakce.
Teď kvůli tomu čtu Důvěřuj mi ( stejný příběh, psán z pohledu Cama) jestli se tam nedovím něco navíc...
Ale jako odpočinek proč ne..

24.09.2016

Omyl Omyl Elle Kennedy

Nějak nevím... ale asi jo, jako oddychovka, proč ne.

18.09.2016 2 z 5

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou J. Lynn (p)

Tohle je druhá kniha, co jsem od této autorky četla a jedno je jisté.. není poslední. :-D
Nadchla mě, za každou cenu jsem musela vědět, jak se vše vyřeší. To jsem teda po pravdě čekala trochu zajímavější, ale i tak to beru... hlavně že se mají rádi :-D

18.09.2016 5 z 5