surynas surynas komentáře u knih

Mléko a med Mléko a med Rupi Kaur

Kniha je dnes trendem, byla mi mnohokrát doporučena a tak jsem si jí přečetla. Autorka má rozhodně můj obdiv protože se v knize svlékla donaha a odhalila tím všechny své pocity. Můj dojem na knihu kazí fakt že některé velmi mladé slečny tvrdí jak nesmírně je kniha rozkošná a krásná a jak moc se do ní vžívají přitom evidentně vůbec nepochopili děj. Další věc je že nejsem cílová skupina jelikož podobné knihy moc nečtu a tak tedy.... uděluji tři pěkné zlaté hvězdičky.

26.12.2017 1 z 5

Bible Bible neznámý - neuveden

Povinná četba

19.11.2017

Kam jsi odešla Kam jsi odešla Gayle Forman

Dopadlo to skvěle.Jiný ten konec prostě nemohl být!!!

01.09.2017 4 z 5

Jestli zůstanu Jestli zůstanu Gayle Forman

Mia je neuvěřitelně silná hlavní hrdinka, pořád nemůžu uvěřit že to zvládla. Kniha je procíťená, autorka do í opravdu vložila srdce.

01.09.2017 5 z 5

Rozvaliny Gorlanu Rozvaliny Gorlanu John Flanagan

Vypadá to na hodně zajímavou sérii.Nemůžu se dočkat.

01.09.2017 3 z 5

Světlo a stíny Světlo a stíny Leigh Bardugo

Kniha je naprosto skvělá , tedy na Harryho Pottera nebo na Skleněný trůn nemá. Ale to vůbec nevadí. Alina mi neskutečně sedla..... Celý děj jsem prožívala s ní a konec mě doslova ohromil. Nechápu že někteří říkají že kniha je moc jednoduchá, není to pravda! Kniha je fantastická, ale štve mě že v USA vyšla už v roce 2012 a další dva díly 2013 a 2014, takže druhý díl k nám do Čech přijde až za sto let....

24.06.2017 4 z 5

Šepotání Šepotání A.G. Howard (p)

Miluju Alenku v říši divů a tahle knížka byla prostě skvělá!!! Prostředí, postavy všechno bylo dokonalý.

23.06.2017

Zachránit Jeffreyho Zachránit Jeffreyho Richard Galli

Během čtení knihy jsem se pokoušela zachránit Jeffreyho, jinak se to říct nedá.

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Mám knihu doma a přečetla jsem si jí na doporučení kamarádky v angličtině a mohu jenom potvrdit silný zážitek ze čtení. Kniha se četla sama. Je krásně napsaná a děj teče a teče a najednou je konec. Skoro jsem oplakala že kniha byla tak krátká.

Kuky se vrací Kuky se vrací Jan Svěrák

Dětská srdcovka kterou jsem jako malá přečetla jedním dechem a dodnes se k ní často vracím. Je mi 15- náct a čtu jí pořád.A pořád mám doma i Kukyho.

18.06.2017 5 z 5

Všechno nejlepší, paní Láryfáry Všechno nejlepší, paní Láryfáry Betty MacDonald

Další z mých dětských srdcovek které nikdy nepřestanu milovat. Paní Láryfáry je prostě a jednoduše úžasná.

Paní Láryfáry Paní Láryfáry Betty MacDonald

Cukrová vata Cukrová vata Jacqueline Wilson

Na tuto knihu moc ráda vzpomínám tak v jedenácti to byla jedna z mých nej knih. Je to další kniha která rozvinula mou lásku ke čtení. Ráda se k této knize vracím.

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Další kniha kterou jsem milovala v dětství a když mi bylo sedm přečetla jsem jí celou sama. Tenkrát jsem měla z toho měla ohromnou radost. Díky téhle knize a spoustě dalších započala moje láska ke čtení. Tahle kniha si pět hvězd zaslouží.

Příběhy nerozumný poradkyně Příběhy nerozumný poradkyně Rachel Renée Russell

Děj se začíná opakovat a zápletky mají pořád stejnou osnovu.

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Lehké čtení do auta na hodinovou cestu.

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

První díl se mi opravdu moc líbil.Přečetla jsem ho téměř ihned, ale další díly mi přijdou všechny podobné. Přečtu si je ldyž budu chtít něco lehkého nad čím se nemusí moc přemýšlet.

18.06.2017 3 z 5

Mega trapasy s láskou, kámošky v nouzi a další katastrofy Mega trapasy s láskou, kámošky v nouzi a další katastrofy Stefanie Dörr

Přečteno za den, koupeno v Levných knihách na nádraží, taková nouzovka která potěší, ale nesmíte očekávat něco víc. Pokud chcete denní lehké čtení rozhodně se této knize nebraňte. Knihy s touto tématikou jsem četla v jedenácti, takže jsem si hezky zavzpomínala.

Ada a myší strašidlo Ada a myší strašidlo Chris Riddell

Ano, vím že je mi 15- náct a že ta kniha je určena mladším čtenářům, ale ty ilustrace a ten děj... Já si tu knihu musela koupit!

Nekonečné moře Nekonečné moře Rick Yancey

Nekonečného moře jsem se bála, bála jsem se že mě zklame a (díkybohu) nestalo se. Kniha byla přesně taková jaká měla být.