surikata246 surikata246 komentáře u knih

Kniha šílenství a léčby Kniha šílenství a léčby Regina O'Melveny

Trochu zvláštní a poněkud těžkopádná historická freska.

18.04.2019 3 z 5

Kluci, pozor, červená! Kluci, pozor, červená! Jiří Havel

Moc pěkné a veselé čtení,kdysi ho měla má starší sestra.Záviděla jsem co se učí a čte,chtěla jsem to taky.

17.04.2019 4 z 5

Rudý kapitán Rudý kapitán Dominik Dán

Díky databázi knih další inspirace ke čtení a mé druhé setkání s autorem,rozhodně nezklamalo.

16.04.2019 4 z 5

Ve stínu cypřišů Ve stínu cypřišů Diane Chamberlain

Moc pěkně se četlo až mi bylo líto,že to končí.

16.04.2019 4 z 5

Podzim, na který nezapomenu Podzim, na který nezapomenu Robin Constantine

Oddechové celkem fádní čtení,ničím zvláštní.

14.04.2019 3 z 5

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Dočetla jsem dnes v noci bylo to napínavé,drsné a strhující.Jsem nadšená a rozhodně přečtu i další tituly.

12.04.2019 5 z 5

Miluška a Mufinka Miluška a Mufinka Jakub Honner

Překrásná knížečka,kterou dostala moje babička k 5,narozeninám a často nám malým z ní čítávala. Moc se nám to líbilo, knížku opatrujeme jako vzácnou památku.

11.04.2019 4 z 5

Krajina nočních jezdců Krajina nočních jezdců František Niedl

Konečně jsem si ji s chutí přečetla jako náplast po těžké nemoci a jsem ráda,že zase mohu držet knihu v ruce. Mohu se ponořit do příběhu a rozběhnout se zatím jen pomyslně kam jen chci.

10.04.2019 5 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Knížku jsem četla v nemocnici celkem náhodou jsem si ji půjčila od spolubydlící v pokoji a knížka se mi moc líbila.

09.04.2019 4 z 5

Moje rande se světem Moje rande se světem Waltraud Hable

Knížka se četla celkem svižně a použitelné informace na cesty.

03.04.2019 4 z 5

Sesterstvo Sesterstvo Kateřina Janouchová

Nezaujala,přes veškerou snahu nedočteno.

03.04.2019 1 z 5

Dům špionů Dům špionů Daniel Silva

Autor opět nezklamal, připravil napětí od začátku a podobalo se to až příliš realitě s teroristickými útoky dnešní doby.

25.03.2019 5 z 5

Münsterův případ Münsterův případ Håkan Nesser

Detektivka s velmi překvapivým koncem,který jsem od začátku nečekala a byla tedy až dokonce napjatá.

25.03.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Knížka pěkná a hlavně poučná.Je dobré o těchto tématech psát a obětem násilí otevřít oči.

Ticho nemá ozvěnu Ticho nemá ozvěnu Zdeněk Hanka

Nebylo to nic zvláštního.

18.03.2019 3 z 5

Pyramida Pyramida Henning Mankell

Komisaře Wallandera mám ráda,ale tuto knihu jsem měla rozečtenou dost dlouho a moc to nepostupovalo,ale pak jsem se zapřela a zvládla to.

Anglický špion Anglický špion Daniel Silva

Opět jsem se ponořila a nemohla se odtrhnout a těším se dále.

Mrazivá hlubina Mrazivá hlubina Adrian McKinty

Velice drsné a temné. Hodně dlouho trvalo se tím prokousat,ale nevzdalo jsem to a dočetla až do poslední stránky.Muselo být těžké tam žít...

Čtvrtý králův pes Čtvrtý králův pes František Niedl

Knížka se mi moc líbila a s velkou chutí jsem ji přečetla a těším se na další příběhy s hrdinou Tasem.

18.03.2019 5 z 5

Počátek Počátek Dan Brown

Knížka se mi celkem líbila a rozšířila trochu obzor v oblastech ve kterých se obvykle nepohybuji a někdy trochu zdlouhavé a překvapivé.