suri101 suri101 komentáře u knih

Babička Babička Božena Němcová

Byla to má povinná četba, do které se mi vůbec nechtělo. Nečetlo se mi to zrovna dobře, protože staročeština je pro mě těžká. Ale s přibývajícími stránkami mě víc a víc zaujala.
Nejsilnějším momentem pro mě byl příběh Viktorky.

20.01.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) Harry Potter a Tajemná komnata (ilustrované vydání) J. K. Rowling (p)

Tahle knížka mě v první řadě zaujala svými obrázky. Harry je sázka na jistotu. Knížka je lepší než film, protože je podrobnější a nechává prostor fantazii čtenáře.
Mrzí mě, že na další díl budu čekat rok.

20.01.2017 5 z 5

Chlapec a jeho robot Chlapec a jeho robot Daniel Howard Wilson

Knížka mě zaujala, protože je tam vztah kluka s robotem. Je napínavá a dobrodružná. Líbilo by se mi na chvíli být v kůži hlavního hrdiny.

21.10.2016 4 z 5

Charlie a kouzelný kuličas Charlie a kouzelný kuličas Jenny Nimmo

Druhý díl byl docela dobrý, ale ne tolik jako první, protože se mi zdálo, že některé věci se opakují. Líbilo se mi to, protože to bylo dobrodružné, vtipné a napínavé.

10.08.2016 3 z 5

Charlie a tajuplná truhlička Charlie a tajuplná truhlička Jenny Nimmo

Knížka se mi líbila, protože byla vtipná, tajuplná i dobrodružná. A taky proto, že kluci jsou stejně staří jako já.

04.08.2016 4 z 5

Ezopovy Bajky Ezopovy Bajky Jiří Žáček

Knížku jsem dostal za vysvědčení a mám v ní podpisy pana Žáčka i pana Borna. Moc si jich vážím.
O bajkách jsme se ve škole učili, tak jsem si rád přečetl ty nejznámější. Knížka se mi moc líbila, protože tam byl vtip a ponaučení.

22.07.2016 4 z 5

Povstání Herobrina Povstání Herobrina Steve DeWinter

Tato kniha se mi líbila, možná i proto, že jsem jeden z hráčů minecraftu. Hlavní hrdinové jsou kluci jako já, tak mi byli blízcí.

06.06.2016 4 z 5

Původní vydání jsem zatím nečetl, ale tohle ilustrované mě bavilo a utvrdilo mě v tom, že ho určitě přečtu (zatím je pro mě ještě těžké).

06.06.2016 5 z 5

Záhada oživlé mumie Záhada oživlé mumie Martin Widmark

Moc mě to nebavilo, bylo tam málo akce.

06.06.2016 2 z 5