Sumeček Sumeček komentáře u knih

Zlaté jablko Zlaté jablko Megan Miller

docela dobrý

04.02.2022 5 z 5

Pomsta nemrtvých mnichů Pomsta nemrtvých mnichů Cara J. Stevens

náhodou to je docela hezké

04.02.2022 5 z 5

Deník malého Minecrafťáka: Komiks 3 Deník malého Minecrafťáka: Komiks 3 Pirate Sourcil (p)

Mohlo by to bít lepší

04.02.2022 3 z 5

Young Indiana Jones a poklad na plantáži Young Indiana Jones a poklad na plantáži Bill McCay

Super tajna kniha(:

Egypt - V nitru pyramidy Egypt - V nitru pyramidy Veronika Válková

moc hezké

02.12.2021 5 z 5

Dva roky prázdnin (převyprávění) Dva roky prázdnin (převyprávění) Ondřej Neff

moc se mi líbila říká se že nepatří mezi oblíbené knihy od Verna ale já bych jí tam zařadil a byla by na prvním místě.(:
je hodně oblíbená ale nedoporučuji pro citlivější lidi, protože je tam docela střílení zvířat a vrazi s dýkou.
Je to docela stará knížka
ale střílejí tam po zvěři aby se uživili a po vrazích, protože by je jinak zabili a to oni nechtěli
(:(:(:(:

26.11.2021 5 z 5

Doba kamenná - Pomsta Šedého lva Doba kamenná - Pomsta Šedého lva Veronika Válková

Mám paní Veroniku Válkovou rád, protože vždy když si du číst další vím že se zase něco naučím (:

07.11.2021 5 z 5

moc hezká knížka 5ekl bych nejhezčí zatím ze všech Bárovek.
Hodně se toho dozvíte a je to hezké

07.11.2021 5 z 5

nádherná kniha poslouchám ji jako mp3 a řeknu vám je to proti filmu pecka. Kdo to nečetl nebo neposlouchal ale jenom vyděl tak si bude říkat že je to hezké ale ono to je hezký mnohem víc ve knižní verzi.
Ve filmu je hromada přidaných věcí a zároveň smazaných věcí zkrátka kdo nečetl knihu neví jak je to hezké (:

05.11.2021 5 z 5

Minecraft: Ztracený deník Minecraft: Ztracený deník Mur Lafferty

super kniha (:

17.10.2021 5 z 5

Neotvírat! Saje! Neotvírat! Saje! Charlotte Habersack

super kniha třetí díl fakt bomba

17.10.2021 5 z 5

Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Smrt krásných srnců / Jak jsem potkal ryby Ota Pavel

Super dobrá kniha super dobrý autor škoda že ještě nežije kdyby jo tak bych si ho přál potkat (:

16.10.2021

Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka Lindbergh - Dobrodružství létajícího myšáka Torben Kuhlmann

krásná knížka jen kdyby tam bylo více textu ale obrázky jsou krásné

16.10.2021 5 z 5

SpongeBob – Velké vítězství SpongeBob – Velké vítězství Steven Banks

super tahle byla mnohem lepší než ostatní

SpongeBob režisérem SpongeBob režisérem James Gelsey

jo docela dobrý