Sumatrae Sumatrae komentáře u knih

Dívka beze jména Dívka beze jména Lisa Regan

(SPOILER) Musim rict, ze opet skvela zapletka a knizka se cetla skvele, ale v prvnim dile se z manzela vyklubal blbec, co ji podvadel, a ktery nakonec prisel o zivot a v druhem dile snoubenec dopadl temer podobne a taky ji podvadel... Co se stane s dalsim partnerem?! Nechame se prekvapit....

06.02.2024 4 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

(SPOILER) Nemohla jsem se od knihy odtrhnout, zajimava zapletka, pohled do minulosti a rozuzleni otazek ohledne Lottiina otce... Avsak rozcilovalo mne, jak se "preslapovalo" okolo vraha, poradne se nevyslechl atd... Bernie s Natashou mi byly podezrele od zacatku, ale poradne neudaly vypovedi, menily je, nic se o nich nevedelo, ale nechal se tam svedek.... , stale se od nich nekam spechalo.... A Lottie byla marna a roztekana, nic poradne nedotahla do konce... Ale chapu jeji vyvoj postavy a jako celek se mi knizka libila

29.01.2024 4 z 5

Otevřený hrob Otevřený hrob Angela Marsons

Opet skvely dil a zajimavy napad se zapletkou Daniel pusobi velice sympaticky, a doufam, ze se s nim jeste setkame, a prichazim na chut i novinarce Tracy

17.01.2024 5 z 5

Bretaňské poměry Bretaňské poměry Jean-Luc Bannalec (p)

Kniha ma trosicku pomaly rozjezd a celkove byla spise slabsi a popisna, ale beru to jako seznameni se s prostredim a hlavnimi postavami a doufam, ze dalsi dily budou mit lepsi spad, i kdyz zapletka a prostredi zlocinu byly zajimave

05.01.2024 4 z 5

Čajovna v Tokiu Čajovna v Tokiu Julie Caplin

Nadherne popsane Japonsko, zvyklosti, priroda a cajovna Stejne jako u Hotylku na Islandu me vykresleni prostredi nadchlo, ze bych se tam nejradeji hned vydala Velice sympaticke snad vsechny postavy, prijemna oddechovka

10.12.2023 5 z 5

Pláž v Chorvatsku Pláž v Chorvatsku Julie Caplin

Opet me autorka nezklamala a knizku jsem si moc uzila a nabila se skvelou energii Chorvatsko mam rada a mam na nej jen pozitivni vzpominky a v knize tomu nebylo jinak... Maddie mi byla moc sympaticka v predeslem dile, takze jsem byla moc rada, ze jsme se s ni opet setkali

24.11.2023 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Tak tento dil mi prisel zatim nejslabsi Prvni 2/3 knihy o nicem a porad dokola opakovani, co bylo a nebylo drive, opakovani kdo je jaka postava a odkud se znaji a neznaji, a posledni tretina knihy konecne nabrala nejaky spad, ale takovy vlazny...

24.11.2023 3 z 5

Kočovná nevěstka Kočovná nevěstka Iny Lorentz

Historicky roman, do ktereho jsem se nejprve nemohla zacist, ale nakonec me jeho dej tak chytil, ze jsem se nemohla odtrhnout Zaver mi prisel pomerne useknuty, ale vse, co jsme se meli dozvedet, jsme se dozvedeli

17.05.2023 5 z 5

Mořeplavec Mořeplavec Diana Gabaldon

Uffff, konecne jsem tento dil docetla! Necetla jsem ho tak dlouho, ze bych se nudila, ale kniha je tlusta a tezka, ze bylo misty narocne, jak si k ni sednout nebo lehnout Vzit si ji nekam na vikend nebo na cesty se mi uplne nechtelo, skoda ze neni rozdelena treba na knihy dve Jinak musim rict, ze se mi libila vice jak druhy dil, o dobrodruzstvi zde opet nebyla nouze Dam si chvilku pauzu a budu se tesit na dalsi dil

07.04.2023 5 z 5

Kříďák Kříďák C. J. Tudor

Kniha se cte svizne, ctenare navnadi na paradni jizdu, ale woooow efekt se nekonal.. Myslim, ze potencial kridovych panacku autorka plne nevyuzila, nektere otazky mi zodpovezeny nebyly Na to, jak byl pribeh rozehrany, tak zaver byl takovy....useknuty, ale pricitam to tomu, ze to byla autorcina prvotina a na prvotinu, to je zajimavy pribeh

31.03.2023 3 z 5

Spřádači snů Spřádači snů Barbara Erskine

A mne se ta kniha libila... Mam prectene vsechny autorciny knihy a nektere se mi libily vice, jine mene, ale porad jsem v pribehu nasla vse, co mam u Barbary nejradeji.. Linka se Sandrou mi prisla takova nevyuzita, cekala jsem trosicku vetsi interakci mezi Eadburh a Beou a rada bych se dozvedela trosicku vice o Neste, ale vse do sebe hezky zapadlo a vse mi bylo zodpovezeno Doufam, ze se brzy dockame dalsi knihy

31.12.2022 5 z 5

Devátý hrob Devátý hrob Stefan Ahnhem

Prvni kniha autora me velice zaujala, proto jsem nakoupila i dalsi a tato mne malinko zklamala I kdyz jsem knihu cetla na jeden zatah, stejne jsem se trosicku ztracela v postavach, prislo mi to pomerne zmatene a chvilku mi nekdy trvalo uvedomit si, kde se nachazim a o kom se prave pise Zapletka i kniha jako celek se mi libily, ale zaver byl useknuty, na muj vkus, az moc...

22.11.2022 4 z 5

Mizející dívky Mizející dívky Lisa Regan

Knizka mi byla doporucena a opravdu nelituji, ze jsem autorce dala sanci, i kdyz mam rozectenych vsemoznych serii vic nez dost Josie mi je opravdu moc sympaticka a zapletka i rozuzleni byly uveritelne

27.10.2022 5 z 5

Hotýlek na Islandu Hotýlek na Islandu Julie Caplin

Skvela kniha! Zatimco u Cukrarny v Parizi jsem mela chut stale neco pect a varit, tak u teto knihy jsem zase cestovala po Islandu s hlavni dvojici alespon pres Google vyhledavac Autorka tak uzasne popise atmosferu a prostredi, ze ac je dej presvidatelny, tak velice pozitivne naladi a inspiruje Nemam rada zimu, ale Island a zazemi hotelu byly tak perfektne vykresleny, ze jsem si prala tam s Lucy, Alexem, Heklou a spol byt Moc se tesim na dalsi dily

23.10.2022 5 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Kdyz srovnam tuto knihu s Kodani a nebo Brooklynem, tak me bavila asi nejmene, ale i tak se mi libila Tento pribeh je spise zamereny vice na hlavni hrdinku a pratelstvi, ktera navazala Romanticka linka je spise okrajova a resena vice v hlave Niny nez spolecnymi zazitky Libilo se mi moc objevovani stare cukrarny a jeji renovace Uz se tesim na dalsi dil

16.10.2022 4 z 5

Kavárna v Kodani Kavárna v Kodani Julie Caplin

Tento prvni dil, jsem cetla az jako druhy, coz nicemu nevadilo Tato kniha se mi libila jen o malinko mene, nez druhy dil, ale i tak se mi libila moc a urcite bych ji v techto dnech doporucila jako prijemny relax v kresle u tepleho topeni

11.10.2022 5 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Skvele oddechove cteni, u ktereho jsem se nejednou nasmala Prijemne hlavni postavy, kniha se dobre cte a pozitivne naladi

11.10.2022 5 z 5

Pohřbená Pohřbená E. G. Scott

Zajimava kniha, vyborna zapletka Zaver me zamrzel, ale dal se ocekavat Vypraveni Rebeccy me obcas neskutecne rozcilovalo, prislo mi, ze to jsou porad dokola ty stejne zvasty, ale Paul to krasne vyvazil Normalne bych knihu asi nekoupila, ale kdyz mel Luxor akci 11 knih za 333Kc, rekla jsem si, ze to zni dobre, ze ji zkusim a nelituji, cetla se dobre

13.09.2022 3 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

Jako prvni knihou od teto autorky jsem zacala serii o Faye a rikala jsem si, ze uz me dalsi knihy od autorky nelakaji Pak mi kolegyne doporucila Carodejnici, a ja byla moc mile prekvapena, prislo mi, jako by to napsala uplne jina autorka Nasledoval Krotitel, a pak uz jsem to nevydrzela a dokoupila i veskere sehnatelne knihy serie a zacala od zacatku.... Konecne mi nektere dilky zapadly do sebe, co se rodinneho zivota hlavnich postav tyce a kniha me nezklamala Opravdu perfektni prvni dil Erika a Patrik jsou luxusni dvojka a uz se tesim na dalsi dil, skoda jen, ze nektere dily nejsou sehnatelne, snad nez se k nim proctu budou opet vydany...

04.08.2022 5 z 5

Noční pták Noční pták Brian Freeman

Kniha se mi moc libila. Nejen, ze Frost a jeho kocicak Shack jsou velci sympataci, ale detektivka mela hlavu a patu, uveritelnou zapletku, a i kdyz jsem motiv a nektere veci odhadla relativne brzo, i tak to na jeji ctivosti nic neubralo. Tesim se na dalsi dil.

26.07.2022 4 z 5