Střelka Střelka komentáře u knih

Lastočka Lastočka Jitka Závodná

Do knihy, kterou jsem dostala k vánocům, jsem se okamžitě začetla díky námětu a velice citlivému čtivému stylu, kterým autorka popisuje životní osudy rodiny paní Ludmilky. Od knihy se nemůžete odtrhnout, protože vás vtáhne do děje a chcete vědět, jak bude pokračovat další životní anabáze hlavní hrdinky a jejích blízkých.... Paní autorce děkuji za příjemný i když smutný příběh a ráda si přečtu i její další romány.

21.01.2022 5 z 5

Kufr paní Sinclairové Kufr paní Sinclairové Louise Walters

Příjemné čtení

03.03.2020 5 z 5

Královna a lord M Královna a lord M Jean Plaidy (p)

Velmi čtivým způsobem napsané dílko o počátcích panování královny Viktorie.

17.06.2019 5 z 5

Medová smrť Medová smrť Hanni Münzer

Velmi čtivý napínavý příběh, kdo má rád válečnou tématiku.

25.01.2019 5 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Kniha mě zaujala hned od začátku a bavila mě až do samého konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, což nebývá u každé knihy. Tato se četla velmi dobře. Je to můj první román od této autorky, takže si ráda přečtu od ní i další příběhy.

22.01.2019 5 z 5

Dopisy, které nikdo nečetl Dopisy, které nikdo nečetl Iona Grey

Moc pěkný, čtivě napsaný román, který rozhodně stojí za přečtení. O této knize jsem přemýšlela ještě několik dní a to u mne znamená, že byla opravdu hodně dobrá! Dojemný příběh Stelly a Dana mi velice připomíná skutečný příběh, který se rovněž odehrál v období 2. sv. války a stejně jako v románu se .... (více najdete na Googlu) :-)

26.02.2018 5 z 5

Líbáš jako Bůh Líbáš jako Bůh Marie Poledňáková

Pohodové čtení. Knížka mě rozhodně nezklamala stejně jako film, který jsem viděla několikrát.

01.10.2017 5 z 5