Střelka

LastočkaLastočkaJitka Závodná

Do knihy, kterou jsem dostala k vánocům, jsem se okamžitě začetla díky námětu a velice citlivému čtivému stylu, kterým autorka popisuje životní osudy rodiny paní Ludmilky. Od knihy se nemůžete odtrhnout, protože vás vtáhne do děje a chcete vědět, jak bude pokračovat další životní anabáze hlavní hrdinky a jejích blízkých.... Paní autorce děkuji za příjemný i když smutný příběh a ráda si přečtu i její další romány.

Kufr paní SinclairovéKufr paní SinclairovéLouise Walters

Příjemné čtení

03.03.2020

Královna a lord MKrálovna a lord MJ. Plaidy (pseudonym)

Velmi čtivým způsobem napsané dílko o počátcích panování královny Viktorie.

17.06.2019

Medová smrťMedová smrťHanni Münzer

Velmi čtivý napínavý příběh, kdo má rád válečnou tématiku.

25.01.2019

Dívka, již jsi tu zanechalDívka, již jsi tu zanechalJojo Moyes

Kniha mě zaujala hned od začátku a bavila mě až do samého konce. Nemohla jsem se od ní odtrhnout, což nebývá u každé knihy. Tato se četla velmi dobře. Je to můj první román od této autorky, takže si ráda přečtu od ní i další příběhy.

22.01.2019

Dopisy, které nikdo nečetlDopisy, které nikdo nečetlIona Grey

Moc pěkný, čtivě napsaný román, který rozhodně stojí za přečtení. O této knize jsem přemýšlela ještě několik dní a to u mne znamená, že byla opravdu hodně dobrá! Dojemný příběh Stelly a Dana mi velice připomíná skutečný příběh, který se rovněž odehrál v období 2. sv. války a stejně jako v románu se .... (více najdete na Googlu) :-)

26.02.2018

Líbáš jako BůhLíbáš jako BůhMarie Poledňáková

Pohodové čtení. Knížka mě rozhodně nezklamala stejně jako film, který jsem viděla několikrát.

01.10.2017