Štixa Štixa komentáře u knih

Heřmánkové údolí Heřmánkové údolí Hana Marie Körnerová (p)

Silný příběh, který nedoporučuji číst v těhotenství :D

31.08.2021 5 z 5

Duchové rodiny Folcroftů Duchové rodiny Folcroftů Darcy Coates

Zajímavý příběh :)

30.01.2021 3 z 5

Pravda, nebo lež Pravda, nebo lež Colleen Hoover

Musím říct za mě bombový psychothriller. Libí se mi, že si čtenář může vybrat, komu bude veřit. Pecka!

14.12.2020 5 z 5

Věčné léto Věčné léto Jamie Brenner

Knihu jsem si koupila v létě než jsem jela na dovolenou k moři. Nemohla jsem se nějak začátkem pročíst a navíc nebyl čas. :-D
Když už jsem se tím začátkem prokousala, musím říct, že konec stál za to. Prostě "happy-end". I slzy byly na místě :-P

19.09.2020 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Colleen Hooverová a její romány...ty mě vždycky dostanou :-D už se těším, až budu mít v ruce další ;-P

14.07.2020 5 z 5

Knížka super...moc mě bavila. Zasmála jsem se i poplakala (hlavně na konci). Psi mám moc ráda, ale tohohle bych doma neuživila :-D Klobouk dolů vám všem lidi, kdo takového psa máte nebo jste měli ;-)
A film byl moc zkrácený... Chápu, že film má mít určitou délku, ale tohle by bylo hezčí zfilmovat celé. Když už :-D

29.06.2020 5 z 5

Duch domu Ashburnů Duch domu Ashburnů Darcy Coates

Mám příliš velkou představivost, takže při ponoření do děje téhle knížky jsem úplně zapomněla na čas a zjistila, že už je po půlnoci. Tuhle knížku číst takhle pozdě večer bylo pro mě děsivé. A to zvládnu dost...
Nic méně dočetla jsem ji až ráno, musela jsem si ještě pustit komedii jinak bych neusnula a na toaletu jít taky až ráno, protože procházím kolem dvou zrcadel. Až takhle mě to sebralo :-D :-D :-D
Za mě pět plných :-)

16.06.2020 5 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Zajímavé a rychlé čtení :-D

28.05.2020 4 z 5

Kdo se směje naposled Kdo se směje naposled Amy Gentry

WAU....není co dodat :-)
Doslova jsem hltala každé slovo, až jsem zapomněla jít do práce :-DD

16.05.2020 5 z 5

Kanibal z Nine Elms Kanibal z Nine Elms Robert Bryndza

Vzrušující. Sice jsem se dosti zarazila jak to bude dál pokračovat, když vrah byl odhalen na začátku knihy a jestli mě bude příběh i nadále bavit. Něčekaný zvrat ale překvapil :-) Těším se na další případy Kate Marshallové ;-)

28.01.2020 5 z 5

Hrdina Hrdina Samantha Young

Pro ty co maji radi tenhle typ pribehu (jako ja :-D) je to luxus :-)

13.08.2019 5 z 5

Stalker Stalker Lars Kepler

Suprově napínavý příběh až mi bylo líto Erika a jeho nové přítelkyně i Joony. Líbilo se mi jak si Joona stál za svým a nepovoloval :-) za mě pět ;-)

11.08.2019 5 z 5

Smrtící tajnosti Smrtící tajnosti Robert Bryndza

Suprově napsané, rychle přečtené. Ale byla jsem spokojena zatím s každým případem Eriky Fosterové. Těším se na další případy. :-)

22.05.2019 5 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

Děj mě nadchnul už od začátku, a držel a nepustil až do konce... tento velice zajímavý psycho příběh (bohužel i z dnešní doby) jsem přečetla VELICE rychle ;-)

09.05.2019 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Jak knížka tak i zfilmování...parádní ????

10.04.2019 5 z 5

King King T. M. Frazier

Jedním slovem: WAU!!......
Přečtena jedním dechem, s několika slzami a skoro až zhroucením ???????? nad koncem této knihy...už už aby byl ten další díl.

18.03.2019 5 z 5

Chladnokrevně Chladnokrevně Robert Bryndza

Pan Bryndza opět nezklamal. Navíc ještě více překvapil. Tolik napětí a překvapení v jedné knize....no prostě paráda. Krásně psaná (stejně jako ostatní ????) tak, že se čte jedním dechem. Za mě určo 5 hvězd...????

15.12.2018 5 z 5

Hodné holky Hodné holky Sara Shepard

Zajímavá zápletka, začátek se trošku táhl, konec skončil nečekaně ale jinak slušné početní.

03.12.2017 3 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Suprová knížka, dokázala ve mě probudit něco, čím jsem změnila své myšlení a postoj k lidem i věcem. Paráda

03.11.2017 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Knížka mě strašně bavila. Byla to moje nejrychleji přečtená knížka ze všech. Střídaly se ve mě emoce stejně jako u Caroline. Chvíli jsem smíchy brečela a chvíli jsme brečela smutkem. Vždycky jsem se těšila už už z práce domů, abych si mohla znovu číst. Dokážu si tuhle knihu představit i jako romantický/erotický film. Prostě super...

05.10.2017 5 z 5