steffinka steffinka komentáře u knih

Červenka Červenka Jo Nesbø

V slovenčine Zradca. Fajna kniha. Nesbova klasika.

20.07.2015 4 z 5

Rukopis z Akkry Rukopis z Akkry Paulo Coelho

Vyborna kniha. Neda sa zhlnut na jeden hryz. Urcite si ju precitam este parkrat.

27.05.2015 5 z 5

Neznámému bohu Neznámému bohu John Steinbeck

Kniha zaujimava. Niektore lyricke pasaze ma vsak dost nudili.

27.05.2015 3 z 5

Svet mi je dlžný Svet mi je dlžný Eva Urbaníková

Super kniha. Napriek tomu ze povaha hl. predstavitelky je na odstrel.

27.05.2015 4 z 5

Alchymista Alchymista Paulo Coelho

Skvela kniha, skvely autor.

08.02.2015 5 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Stretla som sa s ludmi, ktoru tuto knihu citali. Zistila som, ze sa delia do dvoch skupin. Ti, ktorych kniha neoslovila vobec a jej citanie bolo pre nich utrpenim. Druha skupina bola z knihy nadsena. Patrim k tej druhej. Neda sa sfuknut za par dni. Bavilo ma si ju par tyzdnov davkovat.

28.01.2015 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Príbeh s kludnou dynamikou. Chvílami som sa trosku nudila. Povazujem tuto knihu za priemernu seversku literaturu.

19.12.2014 3 z 5

Táto kniha bola super. Po prečítaní predošlého dielu som sa do nej musela pustit ihneď. Aj keď niektoré z dejových línií ma až tak nebrali, veľka dynamika v jednotlivých líniách spôsobili, že som sa od knihy nevedela odtrhnúť.

03.11.2014 5 z 5

Dívka, která si hrála s ohněm Dívka, která si hrála s ohněm Stieg Larsson

Po prečítaní tejto knihy som ihneď skočila po pokračovaní.

23.10.2014 5 z 5

Skvelá kniha, ktorá nikdy neomrzí. Pútavý príbeh plus reflexívno-filozofické časti. Človek v nej pri každom ďalšom čítaní nájde niečo nové.

11.09.2014 5 z 5