steewik steewik komentáře u knih

Mužský kód Mužský kód Robert Garfield

Výborná. Všetkým mužom prajem, aby sa plnšie radovali z prítomnosti druhých mužov, aby sa navzájom povzbudzovali v otvorenosti, aby boli rýdzejšími a vnímavejšími ľudskými bytosťami a aby mali bližšie k dôležitým druhým osobám vo svojom živote.

18.08.2018 4 z 5

Myšlením k bohatství pro 21. století Myšlením k bohatství pro 21. století Napoleon Hill

Dozvedel som sa mnozstvo novych informacii. Komentare fajn doplnuju dane temy. Autor nabada titul a samotne kapitoly citat viackrat. Zaujimave i po psychologickej stranke, najviac posledna cast o mozgu, siestom zmysle a strachu.

13.07.2017 4 z 5

Cesta pravého muže Cesta pravého muže David Deida

CHLAPI, musim uznat, ze toto je vynikajuci kusok. Kapitoly som si pustal niekolkokrat a obsah mi otvoril oci na aspekty zivota, kt som dovtedy vnimal iba povrchne. Povinne citanie pre kazdeho chlapca/muza. Uznavam autora a dakujem, ze sa mi nieco take dostalo do ruk. Dielo plne zivotnych pravd a odpovedi, usetrilo x-rokov zivotneho pozorovania, hladania a skusenosti. Respekt! S-L-O-B-O-D-A-A-A_A_A_AAAAA..

23.03.2017 5 z 5

Jak déle žít a cítit se lépe Jak déle žít a cítit se lépe Linus Pauling

Kniha sice nie je pisana uplne putavou formou, ale obsahuje mnozstvo zaujimavosti a novych informacii. Urcite stoji za precitanie, na mna mala velky vplyv a zacinam si uvedomovat dolezitost doplnkov stravy a vitaminov. Zacal som uzivat takisto vyssie davky "C" a citim sa lepsie, pokozka na rukach sa zpevnila a nie je uz popraskana.
Autor uvadza mnozstvo studii a pokusov, ze je to miestami az unavne a opakujuce sa. Chapem vsak, ze je to prospesne - cloveka nuti zamysliet sa a odnaucit ho zlym zazitym zvykom. Kniha nie je vhodna pre siroku verejnost, mnozstvo medicinskych vyrazov clovek nepochopi, ale rozhodne pre lekarov a ludi zaujimajucich sa o vedu a zdravie..

04.01.2017 4 z 5

Služebník Služebník James Hunter

Kniha obsahuje vela hlbokych myslienok a citatov uzasnych osobnosti. Postavy i autor v pribehu odkazuju na dalsie zaujimave tituly. Urcite budete mat po precitani dobry pocit a kopec nametov kde/ako zapracovat i na osobnom rozvoji. Precitane za vikend. Formatovanie ma slabu hustotu textu - takze to ide rychlo..
Bod dole za "americky" styl pisania a caste nabozenske vsuvky.

09.10.2016 4 z 5