Stázka007

Bajky barda BeedlehoBajky barda BeedlehoJ. K. Rowling (pseudonym)

Knihu řadím na první místo bonusových knih HP. Knížka mě potěšila jak krásnou vazbou, tak příběhy. Nejradši mám 5 příběh tři bratři.

22.08.2021

Vánoční prasátkoVánoční prasátkoJ. K. Rowling (pseudonym)

Další skvělá knížka od J.R.Rowlingové a stejně tak dobrá. Knížka se mi velice líbila. Byla napínavá, čtivá, rychle jsem ji přečetla.

Fantastická zvířata a kde je najítFantastická zvířata a kde je najítM. Scamander (pseudonym)

Jsou tam zvířata od A do Z. Ke každěmu zvířeti je obrázek, který se mi vždy líbil - teda až na tu tarantuli Je to přehledné, což je pro mě dost důležité. Mě osobně se tato bonusová kniha Harryho Pottera moc líbí.

21.08.2021

PrašinaPrašinaVojtěch Matocha

Prašinu jsem dostala od maminky k narozeninám a musím říct že se mě to líbilo Děj byl dobře spravovaný a namočený ve správným druhu fantasy.četlo se to velmi rychle

Babička drsňačkaBabička drsňačkaDavid Walliams

Super knížka, která podle mě má vtipné ilustrace. A děj je velice dobře vymyšlený.

Nekonečný příběhNekonečný příběhMichael Ende

Tuto knížku jsem četla po nocích, když jsem nemohla spát. A musím říct, že jsem si ji velmi oblíbila.

Famfrpál v průběhu věkůFamfrpál v průběhu věkůK. Whisp (pseudonym)

Tato kniha je o tom, jak se vyvíjela košťata,zlatonka, camrál, obruče ,hřiště ,týmy ,pravidla kdo udělal první dokument, co v něm bylo atd. Ke světu Harryho Pottera je to zajímavá, často legrační bonusová kniha. Já osobně ji řadím do žebříčku bonusových knih HP na 2 místo.

21.08.2021

Zaslíbená Země Nezemě 1Zaslíbená Země Nezemě 1Kaiu Širai

Moje první koupená manga a velmi mne zaujala. Dokoupila jsem tři další díly, tohle čtení je návykové.

DědečkovéDědečkovéPavel Čech

Nádherná ilustrace. Velice se mi líbilo, nenapsal tam ani slovo ale přesto jsem rozuměla.

Dívka jménem WillowDívka jménem WillowSabine Bohlmann

Velice se mi líbilo. Dostala jsem jí k vánocům, každý večer mi to mamka četla. Abych řekla pravdu musela jsem jí dlouho přemlouvat ale nakonec to dopadlo. Takže jsem každý večer usínala s willow.

Zaslíbená Země Nezemě 3Zaslíbená Země Nezemě 3Kaiu Širai

Děj nezklamal, zdál se mi opravdu zajímavý, ilustrace jsou taktéž nádherné. Překvapilo mě, že je Ray někdo, kdo jsem absolutně nečekala, takže vřele doporučuji.

Hra o dědictvíHra o dědictvíJennifer Lynn Barnes

Užsná knížka velice mě překvapila. přečetla jsem jí prakticky za den. Velice se těím na další díl.

Orange. Kniha druháOrange. Kniha druháIchigo Takano

je to čím dál lepší a zajímavější

Orange. Kniha prvníOrange. Kniha prvníI. Takano (pseudonym)

velmi dobrá manga teším sena pokračování

Čaroděj na severuČaroděj na severuJohn Flanagan

U tohohle dílu jsem se smála, strachovala, někdy posmutněla a někdy jsem byla i překvapená. Tenhle díl byl zajímavý, já když jsem se začetla, nic mě nemohlo odtrhnout, dokud jsem ještě nepřečetla jednu kapitolu. Za mě hodně doporučuji.

04.09.2021

Dcera čarodějkyDcera čarodějkyLene Kaaberbøl

Tato knížka mě překvapila obálkou ale i druhem fantasy. Podle mě dobrej příběh který se dá ještě dál vyvíjet.

Zaslíbená Země Nezemě 2Zaslíbená Země Nezemě 2Kaiu Širai

Děj velice dobře pokračoval, čtení velmi rychle ubíhalo. Ilustrace jsou nádherné. Dramatický děj mě chvílemi rozesmával, chvílemi jsem se dost bála.

Zaslíbená Země Nezemě 4Zaslíbená Země Nezemě 4Kaiu Širai

(+ SPOILER) Bylo velice smutné, jak se potom Norman vrátil a šel vstříc smrti. Taktéž mě dojalo, jak se na něj Emma vrhla.

Ateliér špičatých klobouků 1Ateliér špičatých klobouků 1Kamome Širahama

Tohle bylo fakt vynikající! Tahle kniha mě překvapila tím, že má úplně jinou magii, než ostatní mangy. Jsou v ní hodně vtipné hlášky, je někdy napínavá, dobře se čte.

Zapomenuté pověstiZapomenuté pověstiFrantišek Lev

Tato knížka mě velmi překvapila. Jelikož mám ráda legendy, pověsti a bajky tak tohle byla přesně knížka pro mě.

Edudant a FrancimorEdudant a FrancimorKarel Poláček

knížka káždého mládí.

Krutý princKrutý princHolly Black

nádherná knížka těším se až si koupím 2 díl

Princezna čarodějkaPrincezna čarodějkaPetr Kopl

Skvělí pokračování, jsu tam velice dobré zvraty.

Poppy Borůvková, narozená v pondělíPoppy Borůvková, narozená v pondělíJennifer K. Brown

Tato knížka se mi velice líbila. Velice doporučuju.

Orange. Kniha třetíOrange. Kniha třetíI. Takano (pseudonym)

furt lepší a lepší velice doporučuju

Orange. Kniha čtvrtáOrange. Kniha čtvrtáI. Takano (pseudonym)

Velice dobrej a povedenej díl. Ilustrace jsou krásný. Rychle se čte. Těším se na pokračování.

Tracyho tygrTracyho tygrWilliam Saroyan

Skvělá knížka, za den jsem jí měla přečtenou. a řeknu vám po přečtení tehle knížky budete mít tygra taky. Vím to z vlastní zkušenosti.

Učedník a pyramida OrkůUčedník a pyramida OrkůTaran Matharu

První díl byl zajímavý, proto jsem se hned pustila do druhého dílu a musím uznat, že 2 díl je snad ještě lepší, nemohla jsem se vůbec odtrhnout. Dokonce mi na začátku ukáplo pár slz. Konec mě strašně napnul, ale bohužel nemám ještě 3 díl.

28.09.2021

UčedníkUčedníkTaran Matharu

Můžu zaručit, že tohle byla jedna z nejlepších knih, co jsem kdy četla. Byl tam úžasný děj a ani chvíli jsem se nenudila.

Znovuzrození Dračího okaZnovuzrození Dračího okaAlison Goodman

Tato knížka mě uchvátila. Čte se to velmi rychle. Někde je to velice napínavé a někde takové klidné, ale ne nudné.