Stázka007 Stázka007 komentáře u knih

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Klasika mezi fantasy. Krasný děj plný zápletek a dramatických situací.

03.02.2024

A A Pavel Čech

Pomocí kreseb vytvořit takový příběh je fascinující.

25.12.2023 5 z 5

Bohové lžou Bohové lžou Kaori Ozaki

Zajímavá manga, často nevíte co se stane. +ještě romatika

10.08.2023 4 z 5

Kočičí host Kočičí host Takaši Hiraide

Masterpiece mezi knihami co jsem zatím četla z Japonska. Doporučuji si ji přečíst.

28.05.2023 5 z 5

Tato knížka vás dokáže ohromit svojí vizuální stránkou, ale když otevřete tu knížku a začnete číst, tak už vůbec nevíte, jak ta knížka vypadá a nedokážete přestat číst. Nádherné básně doplněné obrázky. Někdy jsou lehce strašidelné a jindy zase vtipné. Velice doporučuji.

01.04.2023 5 z 5

Velké dobrodružství Pepíka Střechy Velké dobrodružství Pepíka Střechy Pavel Čech

Skvělé dílo od Pavla Čecha. Velice doporučuju. Má napínavý děj, zajímavé zápletky a skvělý konec.

01.04.2023

Kytice Kytice Karel Jaromír Erben

Nádherné verše občas lehce strašidelné. Velice se mně líbí že ty básně mají děj ikdyš mě trochu děsí že se říká že to má realnej podklad.

27.03.2023 5 z 5

Odkaz Hawthornů Odkaz Hawthornů Jennifer Lynn Barnes

Velice očekávaný druhý díl hry o dědictví zcela určitě nezklamal. Velice doporučuju lidem co mají rádi rébusy a hádanky.

11.03.2023 5 z 5

Ruddy Ruddy Pavel Čech

Je to klasický komis od Pavla Čecha. Kdybych to měla zhodnotit jedním slovem tak jedině skvělí. Velice doporučuju.

06.03.2023 5 z 5

Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek Strašidelný krámek a příšerný lechtiprášek Magdalena Hai

Je to taková jednohubka. Skvělé když nemáte co číst.

05.03.2023 5 z 5

Milostný deník Milostný deník Anna Achmatova (p)

K těmto veršům se vrátím až budu starší. Nyní jsou pro mne složité.

03.03.2023 3 z 5

Zápisník smrti 3 Zápisník smrti 3 Tsugumi Ohba

Opět nezklamalo bohužel pro zatím nemám 4 díl takže nemůžu hned pokračovat. Skvělí zvraty a momenty na přemýšlení doporučuju.

Zápisník smrti 2 Zápisník smrti 2 Tsugumi Ohba

Dobrý pokračování výborný zvraty 2 díl nezklamal těším se na 3, velice doporučuju.

Zápisník smrti 1 Zápisník smrti 1 Tsugumi Ohba

Skvělá detektivka v podobě mangy která má skvělou kresbu. Velice doporučuju.

Korea Korea Veronika Válková

Velmi zajímavé téma, zajímavě zpracovaná kniha, líbila se mi, doporučuji.

15.10.2022 5 z 5

Dějepis 6 pro základní školy – Pravěk a starověk Dějepis 6 pro základní školy – Pravěk a starověk Veronika Válková

Přehledně napsaný klasická učebnice.

Japonsko - gejša a samuraj Japonsko - gejša a samuraj Veronika Válková

Moc se mi to líbilo, doporučuji lidem, kteří mají rádi Japonsko nebo se zajímají o historii různých zemí.

Klíč k času Klíč k času Natalja Ščerba

Skvěle napsané, přečteno za 2 dny, vřele doporučuji.

Útok titánů 4 Útok titánů 4 Hadžime Isajama

Velice povedené pokračování. Velice dobré zvraty, zápletky a taky to drama.

17.09.2022 5 z 5

Most hrdinů Most hrdinů Masaši Kišimoto

Skvělí pokračování, velice dobré zvraty a utkání a taky vtipné momenty.

04.09.2022 5 z 5