Stazie Stazie komentáře u knih

Gabrielův Očistec Gabrielův Očistec Sylvain Reynard

Nevím co k tomu říct, prostě je to skvěla kniha a Gabriel mě tento krát překvapil. Bylo mi líto Julianne ale chování Gabriela se dá pochopit. :) Prostě skvělý..

04.12.2014 5 z 5

Dávná kletba Dávná kletba Marianne Curley

Velmi zajímavá kniha. Zhltla jsem ji na jeden nádech a doopravdy je to dobré a relaxující čtení. I když jsem zvykla na jiný žánr literatury, bylo příjemné si trochu odpočinout. :)

04.12.2014 5 z 5

Hřích první noci Hřích první noci Jana Pronská

Poprvé jsem se seznámila s touto autorkou a příjemě mě překvapila. Knihu jsem přečetla za 5 hodin a teď toho lituji, protože tak krásnou knihu bych četla pořad dokola. Lehce se to čte a dokázala jsem se vžit do pocitu hlavnich postav a dokonce jsem v některých chvílich představovala co bych udělala na mistě chudiňky Kristiny. Překvapilo mě, že jsem si tu knihu oblíbila jelikož historii nemám v lásce, ale tato kniha mi změnila názor na historické romány. Asi je začnu číst častěji. Knihu velmi doporučuji !

19.10.2014 5 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Velmi zajimavá kniha. Doporučuji přečist. Je to krásna kniha, která aspoň z části popisuje pocity, které proživa člověk nemocný na rakovinu.Moc jsem si oblibila hlavni hrdinku a Gusa. Má klisna porodila hřibatko, které jsem pojmenovala Augustus Waters. Chci, aby můj Gus byl stejně silný a statečný.
Po celou dobu co jsem četla, tak jsem držela palečky Hazel Grace. Byla úžasna a já ji obdivuji. Tolik si toho prožit, tak se zahrabu sama zaživa, ale ona to prostě dotahla dokonce a pokoušela si s těch poslednich dnech s Gusem vytahnout co nejvic.
Tato kniha Vám pomuže se zamyslet nad rakovinou a docela brutalně Vás vtahne do těch pocitu. A když si ještě uvědomite, že žadný takový lek, jako phalanxifor neexistuje, tak se nad tim fakt hluboce zamyslite, protože to je brutalni.
Držim palce všem co trpi touto nemoci a přeji jim vytahnout s toho života co nejvic a aby si uživaly v mezich možnosti.

05.07.2014 5 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Úžasná kniha. Krásný konec a krásný příběh))

25.06.2014 5 z 5

Hlavní mezi truchlícími Hlavní mezi truchlícími Tomáš Dušek

Líbilo se mi to. Třetí díl je taky krásný.

04.06.2014 4 z 5

Gentlemanovy tajné touhy Gentlemanovy tajné touhy Laura Lee Guhrke

Úžasna kniha. Lehce se čte a krásně si u ni odpočinete. Chvilkami je napínavá a pod konec VELMI zajimavá. Doporučuji ji přečist !

28.05.2014 5 z 5

Dracula, má láska Dracula, má láska Syrie James

Úžasna kniha. Dozvěděla jsem se hodně nových věci , a doopravdy pohled na Draculu z ženského pohledu je obdivuhodný. Bylo mi moc lito, když umřel Dracula, dokonce mi unikla slza. Je to velmi zajimavý příběh. Sice na místě madam Míny bych vybrala Draculu , ale bohužel se to v této knize nestalo. A byla jsem na ni docela naštvana, že zabila toho starýho upíra. Ale je zajimavé sledovat uvažováni lidi z roku 1890.

14.05.2014 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Velmi zajimavá kniha. Sice jsem očekavala něco víc,ale i tak to bylo dobrý. Četla jsem kapitolu po kapitole a jen čekal , kdy Vlk a Scarlet se poliběji, protože bych jim to přála. Byla jsem zklamana, že se to tam odehralo jen párkrat, ale jinak skvělý. Už se nemůžu dočkat až přečtu druhý díl.

10.05.2014 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Jestli nebude 5. díl , tak to se mnou sekne , protože tato knížka je úžasna a chci vědět co bude dal. Je moc napínavá a jde vidět že ji psala Richelle Mead. Jako vždy, nikdy nezklame a jako vždy výborně zvladne zaujmout čtenáře. Zbožňuju tuto spisovatelku a její knihy. Doporučuji přečist.

04.05.2014 5 z 5