standunun standunun komentáře u knih

Výborný komiks, ale pokud neumíte anglicky, může vás to trochu otrávit.

14.01.2019 5 z 5

Jak jsem stopoval letadlo Jak jsem stopoval letadlo Stanislav Gálik

Jen co se Standa vydal na cestu, slo to s obsahem neuveritelne z kopce. Vydržel jsem to s nim pouze do Bratislavy. Cekal jsem nějaké myslenky od zajimavych a uspesnych lidi, ale bohužel jsem dostal jen popis materiálních věcí.

30.07.2018 odpad!

Všechny malé zázraky Všechny malé zázraky Jennifer Niven

Těžko hodnotit. Finchovy zápisy mě nesmírně bavili, bohužel to se nedá říct o Violet.

05.03.2018 5 z 5

Farma zvířat Farma zvířat George Orwell (p)

Povídka, která bude aktuální dokud budou lidé, kteří touží po moci nad druhými a lidé, kteří jim slepě budou věřit. Ano, bude líp...

13.03.2017 5 z 5

Losí hovno Losí hovno Lars Simon

Bylo krásné se vrátit během čtení do Švédska, kde jsem strávil 4 měsíce (skvělá karma). Zábavné a jednoduché čtení, ne.

06.01.2017 4 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Ach, Charlie, ani nevíš jak bych chtěl dostávat další dopisy.

06.01.2017 5 z 5

40 dní pěšky do Jeruzaléma 40 dní pěšky do Jeruzaléma Ladislav Zibura

Vytrhnula mě z té negativity ktérá všude kolem panuje a ukázala jak je svět super, když ho tak chceme vidět.

15.11.2015 5 z 5

Koupil jsem si jí na doporučení a těšil se, ale najednou jsem všude četl jak je knížka nudná, nezábavná..Dlouho jsem se odhodlával a co nejvíc odkládal, ale hned po první kapitole zjistil, že jsem se bál zbytečně. Dlouho jsem se takhle nepobavil. Alanův pohled na svět si prostě musí zamilovat snad každý.

06.11.2015 5 z 5

Emil, to zvíře v nás Emil, to zvíře v nás Stefan Frädrich

Krátká příručka o tom jak jsme všichni negativní a jak se to dá řešit :) Nic převratného..

08.06.2015 3 z 5

Do temnoty Do temnoty Pavel Stehlík

Připadal mi chvilkama dost namyšleně, ale konec mě odzbrojil a nemůžu jinak než dát 5*. Doporučuji.

26.01.2015 5 z 5

Bez peří Bez peří Woody Allen (p)

Allenův absurdní humor - občas člověk nepochopí. Ale jinak vcelku fajn jednohubka. Určitě si od něj přečtu další sbírku povídek :)

15.01.2015 4 z 5

Naši andělé strážní Naši andělé strážní Eckhart Tolle

Roztomilé ilustrace a do toho texty od E. Tolleho. Dokonalé - doporučuji jako dárek pro ty, kteří jsou těmto věcem trochu více otevřeni :)

23.09.2014 5 z 5

Muž, který sázel stromy Muž, který sázel stromy Jean Giono

Dávat a ne brát, kdy se to naučíme...

23.09.2014 5 z 5

Emil, to zvíře v nás Emil, to zvíře v nás Stefan Frädrich

Krátké, jednoduché a ikdyž se mi z počátku nezdálo, tak dokáže motivovat k zamyšlení nad Emilem ve mě. Ideální kniha, která vám zpříjemní čas na místech, kde stejně musíte nějakou chvíli posedět. Leží mi na záchodě a pokaždé přečtu nějakou tu stránku o pár větách :)

23.09.2014 3 z 5

Červenka Červenka Jo Nesbø

Předchozí díly jsem hodnotil 5*, u tohoto dílu jich potřebuji 10!

08.09.2014 5 z 5

Všechna malá zvířátka Všechna malá zvířátka Walker Hamilton

Knížka, která říká svojí velikostí i příběhem, že málo znamená někdy víc...

01.09.2014 5 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Surové, chladné. Při čtení pocit, že světlo svítí temně a ten popílek padá i na mne.

22.07.2014 5 z 5

Hledání ultra Hledání ultra Rich Roll

Pro mě velká inspirace. Nikdy není pozdě, stačí udělat ten první krok :)

08.07.2014 4 z 5

Cesta pokojného bojovníka Cesta pokojného bojovníka Dan Millman

Pokojný bojovník, mi dal víc než jsem čekal :)

14.04.2014 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Zamiloval jsem se do Nesbøho psani. Ctu HH chronologicky, takze v porovnani s netopyrem mozna o chlup lepsi, ikdyz postavy mi asi az tolik neprirostly k srdci.

02.03.2014 5 z 5