Stanas513 Stanas513 komentáře u knih

Berte život z té lepší stránky Berte život z té lepší stránky neznámý - neuveden

Krásné motivační citáty od zajímavých lidí.

03.07.2021 5 z 5

Kyberšpion Kyberšpion David Ignatius

Celkem dobré čtení, klasický boj zemí o to, kdo bude první a lepší v kvantové technologii.

02.07.2021 4 z 5

Věřte tomu a dosáhnete toho Věřte tomu a dosáhnete toho Brian Tracy

Návod, jak změnit svůj způsob myšlení z nízkého na vyšší sebevědomí. Určitě doporučuji.

01.07.2021 5 z 5

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Hodně emotivní čtení, hlavně mě tam ničila představa obchodu s dětmi, ale bohužel se to asi děje stále. Děti se ztrácejí a nikdo o nich neví. Jude jako detektiv je vynikající. Bude ještě další díl?

13.06.2021 5 z 5

Bludy Erika N. Bludy Erika N. Josef Nesvadba

Snad bych ani neměla hodnotit. Pana Nesvadbu jsem četla ráda v mladším věku, asi se mi hodně mění vkus, nebo mi prostě tento chaotický styl nevyhovuje.

11.06.2021 3 z 5

Hipík Hipík Paulo Coelho

Zvláštní styl psaní, hodně filozofování o Bohu, o životě, o lásce.

09.06.2021 4 z 5

V přímém ohrožení V přímém ohrožení Ken McClure (p)

Ken McClure je prostě můj TOP spisovatel. A navíc docela aktuální téma...

07.06.2021 5 z 5

Hra na nikdy Hra na nikdy Jeffery Deaver

Z této knihy mám trochu smíšené pocity. Je pravda, že je to první kniha nové série, ale nějak mě to zatím moc nechytlo. Právě proto, že je tam příliš mnoho otevřených konců (minimálně dva...) , tak má čtenář pocit, že prostě musí jít do dalšího dílu - a to už mi není moc sympatické. Začíná to zavánět televizním seriálem, hmmm. Ale jinak se to četlo dobře. Styl Jefferyho Deavera se mi líbí.

03.06.2021 3 z 5

Nejsem mrtvá Nejsem mrtvá Anne Frasier (p)

Četba ve mně zanechala hodně smíšené pocity. Určitě ne negativní, ale uvědomuju si, že život není jenom o štěstí a jsou lidé, kteří se na povrchu zdají bezvadní a přitom jsou to pěkní úchylové...Bylo mi líto obětí a držela jsem palce Jude.
Musím si připomenout první díl, neboť jsem ho četla již vloni.

27.05.2021 5 z 5

Nimbus Nimbus Neal Shusterman

Myslím, že tento díl ve mě zanechal mnohem víc očekávání dílu třetího. Určitě tady bylo mnohem více dějů, do kterých Nimbus vůbec nemohl mluvit. Sám nad sebou se zamýšlí a já už jsem zvědavá, jak to všechno dopadne...

21.05.2021 5 z 5

4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! 4 zákony finanční prosperity: Získejte kontrolu nad svými penězi hned teď! Blaine Harris

Výborný návod na život bez zadlužení, bohužel, v našich podmínkách se na úrocích vydělávat opravdu nedá...

18.05.2021 5 z 5

Nástrahy kliniky Nástrahy kliniky Gary Birken

Že bych našla dalšího oblíbeného autora? Romány z lékařského prostředí mě prostě baví.

07.05.2021 5 z 5

Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň Kouzlo osobnosti jako mocná zbraň Brian Tracy

Výborné čtení pro lidi s nízkým sebevědomím a strachem mluvit s lidmi.

06.05.2021 5 z 5

Vy jste placebo Vy jste placebo Joe Dispenza

Četba určitě dost náročná, vyžaduje hodně přemýšlení. Zkusím se podle ní řídit.

03.05.2021 5 z 5

John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů John Sinclair - Na stopě hrůzy: Nevěsta vampýrů Jason Dark (p)

Při čtení tohoto žánru se mi dobře usíná :-)

26.04.2021 4 z 5

Síť démonů Síť démonů Jason Dark (p)

Četba mi připomíná spíš filmy ze šedesátých let. Ale čím dál tím víc se do celé řady dostávám právě proto, že není nouze o akci. Sešity se čtou velice rychle, každý den je možné přečíst jeden. Mám se na co těšit.

19.04.2021 4 z 5

Dcery pekla Dcery pekla Jason Dark (p)

Malinko hrůzostrašné čtení na dobrou noc :-) Beru to opravdu jako úsměvný horůrek.

17.04.2021 4 z 5

Hřbitov upírů Hřbitov upírů Helmut Rellergerd

Zábavné čtení.

15.04.2021 4 z 5

Křik démona Křik démona Helmut Rellergerd

Oddechové čtení na dobrou noc :-)

14.04.2021 4 z 5

Márnice hraběnky L. Márnice hraběnky L. Helmut Rellergerd

Trocha hrůzy, trocha napětí, zábavné čtení pro milovníky strašidelných příběhů.

11.04.2021 4 z 5