MiroslavKutík Online MiroslavKutík komentáře u knih

Tělo v jezeře Tělo v jezeře Matthew J. Costello

Další povedený díl moc se mi líbil takové jednohubky by mohly vycházet třeba každý měsíc.
Opět jsem si příběh Jacka a Sarah užil a těším se na další.

13.04.2024 4 z 5

Závěj Závěj C. J. Tudor

Tři dějové linky to byla pecka, se mi to hodně líbilo. Akorát že začátku moc postav a na konci pak žádná.... Moc se mi líbilo jak do sebe linky nakonec na sebe navázaly pro mě to bylo nečekané a celou knihu jsem si říkal jak to na sebe naváže..

Knihu doporučuji..

27.03.2024 4 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Skvělé stejně jako všechny knihy autorky, které jsem dosud četl.
Fajn je jak se jeden příběh dá napsat ve více variantách a přitom každá kniha je originální.
PS: pokud víte o podobném příběhu píšete mi vzkaz rád si přečtu další podobné Knihy...

29.11.2023 5 z 5

Plavý jed pro černé duše Plavý jed pro černé duše Bill Jeffers

Tak číst se to dalo i když to bylo hodně mimo realitu ohledně černého mraků, ale budíš bylo to po ruce s číst se to da.

11.11.2023

Pětka na Ďáblových skalách Pětka na Ďáblových skalách Enid Blyton

I já mám chuť i teď po čtyřicítce si celou sérii knih správné pětky přečíst.
Zalest pod deku na nic nemyslet a jen se unášet příběhem knihy.

08.11.2023 4 z 5

Pětka a tajemství Šeptajícího ostrova Pětka a tajemství Šeptajícího ostrova Enid Blyton

Série správná pětka je čtení mého dětství školou povinného, vždy jsem se těšil jak po škole budu pročítat další a další stránky knih.

Malý Bobeš 2 Malý Bobeš 2 Josef Věromír Pleva

Pro mě povinná četba na škole.
Pamatuji si že se mi kniha líbila a četla se sama a rychle. A dostal jsem za jedna :).

08.11.2023 5 z 5

Malý Bobeš 1 Malý Bobeš 1 Josef Věromír Pleva

Pro mě povinná četba na škole.

Pět neděl v balónu Pět neděl v balónu Jules Verne

Krásné vzpomínky na dětství žádné starosti, žádné povinnosti a jen jen se věnovat krásné a napínavé knize na cestě za dobrodružstvím v balónu.

07.11.2023

Bestie útočí Bestie útočí Jason Dark (p)

Co dodat slabší díl této série ale i tak se to dalo číst rychle. Je to poslední díl knižní řady JS.

07.11.2023

Pohřbená pravda Pohřbená pravda Angela Marsons

Další přečtený díl s Kim
Až na ten rychlý konec a rychlé vyřešení případu byla kniha moc fajn a čtivá od začátku do konce.

25.10.2023 4 z 5

Vzpomínky na dětství. I po letech si ji člověk rád přečte a zavzpomíná na své mládí.

23.10.2023

Prokletí Mabiny farmy Prokletí Mabiny farmy Matthew J. Costello

Další skvělý a napínavý příběh s amatérskou detektivní dvojicí Sarah a Jack.
Četlo se to pěkně a rychle už teď se těším na další díly....

22.08.2023 4 z 5

Poslední vlak do Londýna Poslední vlak do Londýna Matthew J. Costello

Pěkný zajímavý díl s originálním tématem a ten konec no paráda..

01.07.2023 3 z 5

Tajemství prázdného trezoru Tajemství prázdného trezoru Matthew J. Costello

Fajn kratoučká detektivka tento díl byl vcelku na pohodu. Rychlé se to četlo a i zloděj byl nečekaný.

29.04.2023 3 z 5

Záhada panství Mogdon Záhada panství Mogdon Matthew J. Costello

Detektivní jednohubka..

Smrt za úplňku Smrt za úplňku Matthew J. Costello

Fajn oddechová krátká detektivka, kupodivu je to divné ale tu jsem vraha tušil od začátku.

Mrtvá v Temži Mrtvá v Temži Matthew J. Costello

Jednoduchá a pěkná detektivka není třeba moc přemýšlet a jen číst. Čte se to rychlé a mohlo by to byl i delší o nakou tu kapitolu..

23.04.2023 3 z 5

Střílej, hochu! Střílej, hochu! Robert D. Rech (p)

Nu co říci. Jednohubka do čekárny na dlouho chvíli v telefonu.

08.04.2023

Oleje, octy a jiné přísady Oleje, octy a jiné přísady Jill Norman

Je to trpasličí knížečka se spousty informací olejů a koření. Kdo rád vaří knihu ocení..

02.04.2023