spaceblood spaceblood komentáře u knih

Krkavčí brána Krkavčí brána Anthony Horowitz

Padla mi do ruky v knihovně , netušila jsem co si půjčit . Celkem mě příjemně překvapila.

07.02.2016 4 z 5

Tajemství katakomb Tajemství katakomb Tom Egeland

Nemám co vytknout . Zajímavý námět , napsáno čtivě , bez zbytečného protahování a hlavně skvělá zápletka . Ideální čtení na pohodové odpoledne.

06.02.2016 5 z 5

Ten, kdo stojí v koutě Ten, kdo stojí v koutě Stephen Chbosky

Nádherná kniha plná myšlenek.

01.02.2016 5 z 5

Lila Black - Zachovej klid Lila Black - Zachovej klid Justina Robson

Začátek super , čekala jsem jak se to vyvine.V Alfheimu to začínalo být nepřehledné , docela nezáživné.Oceňuji ale ten námět . Nikdy nepřestanu spisovatele fantasy obdivovat :).

21.11.2015 3 z 5

Staré řecké báje a pověsti Staré řecké báje a pověsti Eduard Petiška

Řecká mytologie je neuvěřiteleně zajímavá .Milovala jsem ji už jako malá.

11.11.2015

Eragon Eragon Christopher Paolini

Nato že je tohle čistě fantasy mi naprosto kniha vzala dech. Těším se moc na delší díly. Hned po přečtení knihy jsem si pustila film... no tak oproti knize byl film čirá hrůza .

18.10.2015 5 z 5

Reset Reset Amy Tintera

Kniha dobrá . Mě osobně bavila víc ta první část knihy která se odehrává v KLEZu.Jinak oceňuji originální nápad (nikdy nepochopím kde na tohle spisovatelé chodí :) ) Každopádně je to moje první kniha kdy někdo vstane z mrtvých a není upír , nebo zombík. Jinak můžu jedině doporučit .

15.10.2015 4 z 5

Oškliví Oškliví Scott Westerfeld

Zajímavý nápad to musím uznat. První polovina nic moc , ta druhá byla už zajimavější .Čekala jsem od ní ale trochu víc.Ten konec mě napádá přečíst si i další díl .Celkově nelituju že jsem se do téhle knihy pustita.I tak dávám 4 hvězdičky.

13.10.2015 4 z 5

První První Kiera Cass

Perfektní debut celé série ! Kniha splnila všechny moje očekání.Jedná se o ůžasný příběh.Zhltla jsem jí do tří hodin. Tuhle sérii vřele doporučuji.

12.10.2015 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tohle je naprosto úžasná kniha. Prostě nemám slov .... jen ten nápad je naprosto úžasný. Tak tohle bych do Stephanie neřekla.Opravdu doporučuji !!!

15.09.2015 5 z 5

Modrá je barva nočních děsů Modrá je barva nočních děsů Laurie Faria Stolarz

Čekala jsem od ní víc .Nebylo to napsané špatně (dokonce jsem se dela začetla) , ale přece jenom to neustálé počůrávání a rituály , kterým moc nevěřím . Stacey mi zrovna moc nepadla do oka a stejně tak i zbytek bandy. Ale i tak si chci přečíst druhý díl.Doufám že ten mě bude bavit víc . Každopádně docela fajn oddechovka .Takže krásné 3 hvězdičky.(Donovana jsem si docela oblíbila , a nakonec se z něj vyklubal psychopat . Prostě klasika :) )

08.08.2015

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Obsahuje spoilery !
Tuhle mám od Greena nejradši .Milese jsem si okamžitě oblíbila a i když mi její nálady lezly na nervy tak i Aljaška mi padla do oka .Byla jsem hrozně zvědavá co se stane "potom" takže jsem ji četla skoro celou noc (což znamená usnutí a nasledné vykopnutí z hodiny němčiny .Boužel se i zvrat opravdu ani trochu nelíbil.Čekala jsem lecco , ale vážně kdo by řekl že Aljaška umře ! Čekala jsem nějaký happy end. Jakože se dají dohromady a všechno bude růžové a krásné .Boužel je kniha (jak jinak) ze života a (život je někdy pravdu velká svině) a né nějaký naivní románek. Ostatně to se od Greena opravdu očekávat nedá :) .Sice mě hvězdy dostaly , ale hledání Aljašky mě dosalo ješte víc . Takže jak jinak než že sem brečela jako želva ...

08.08.2015 5 z 5

Příběh draků Příběh draků Rachel Hartman

Knížka má opravdu originální pohled na draky, což oceňuji. Ale začátek nebyl nic moc , takže se u mě čtení protáhlo na pár dní.Až ke konci mě poměrně zaujala.Ale těším se na další díl . Doufám že se bude spisovatelka postupně víc a víc zlepšovat. Každopádně to vypadá na docela slibný začátek nějaké nové knižní série .

08.08.2015 4 z 5