Sonula25 Sonula25 komentáře u knih

Sladká nevědomost Sladká nevědomost Danielle Lori

Dlouho jsem nečetla tak skvělou knížku. Je to příjemná změna oproti klasickým sladkým romantikám. Majetnický, drsný a do toho sexy mafián...no prostě úžasné čtení!

23.05.2023

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ze všech jejích knížek je tahle ta nejlepší a nejzábavnější. Mám ji už několik let a četla ji dvakrát!

29.10.2020 5 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Naprosto dokonalá kniha. Dala jsem se do čtení jejích knížek a nevím, která je lepší. Zatím jsem tedy přečetla dvě. Možná jednou a tuhle. Obě mě naprosto uchvátily a na konci i rozplakaly...!! Pecka!

29.10.2020 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Naprosto perfektní knížka. Napínavý příběh a hlavně dojemný. I jsem si pobrečela, což se mi u knížek často nestává. :-)

27.10.2020 5 z 5

Stingerův pád Stingerův pád Mia Sheridan

První půlkou knížky jsem se tak nějak prokousávala. Bavila mě, ale ta druhá část byla naprosto perfektní. Rozhodně bych nečekala, jakým směrem se děj bude odehrávat. Takže díky tomu ji hodnotím jako skvělou knížku.

27.10.2020 4 z 5

Hřebec Hřebec Alice Clayton

Další skvělá knížka od autorky! Jedná se o nenáročné čtění, ale velmi čtivé! :-)

Samec Samec Alice Clayton

Pěkná knížka. Velmi dobře se čte, jako všechny ostatní knížky autorky :-)

A hory odpověděly A hory odpověděly Khaled Hosseini

Kniha Tisíce planoucích sluncí mě sice více zaujala, ale i tahle kniha byla velmi zajímavá a napínavá.

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Skvělá knížka, která Vás tak vtáhne do děje, až Vám naskakuje husí kůže!! Neuvěřitelné, jaké některé osudy lidí můžou dopadnout!

Hledání dokonalé lásky Hledání dokonalé lásky Jennifer Probst

Opět knížka nezklamala! Velmi pěkné čtení. :-)

Hledání vytouženého dne Hledání vytouženého dne Jennifer Probst

Autorka píše velmi pěkné, erotické a někdy a i legrační příběhy. Už se nemůžu dočkat, až vyjde další díl. :-)

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Perfekní knížka. Ze začátku na mě hlavní hrdinka neudělala zrovna dobrý dojem. Připadala mi jako rozmazlená holka, která podvádí svého přítele, ale nakonec se vše vysvětlilo, což jsem opravdu nečekala. Druhá polovina knížky je prostě skvělá a hlavě Vás překvapí!! Velmi doporučuji!!

Pátá cesta k pádu Pátá cesta k pádu K. A. Tucker

Autorka opět nezklamala. Konečně se také dostala na sexy chlápka Bena :-) Jeho drzost a upřímnost dodává knížce skvělý šmrnc :-) Doporučuji všechny knížky, které autorka napsala!!

Čtyři vteřiny rozhodnou Čtyři vteřiny rozhodnou K. A. Tucker

Zbožňuju všechny tři díly!! :-)

Jedna malá lež Jedna malá lež K. A. Tucker

Další skvělá knížka. Jako všechny ostatní od této autorky. Příběhy jsou zajímavé a napínavé. Sem tam i ta erotika. ;-) Prostě těžko knížku odkládám stranou, dokud ji nemám dočtenou ;-)

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Pěkná kniha, ale BOŽSKÝ BASTARD je prostě nejlepší :-)

26.08.2015 3 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Knihy jsou prostě skvělé. Ten kdo není milovník romantických knih, nechápu, proč to teda vůbec čte. Knihy kritizují buď chlapi, pro které to autorka určitě nenapsala a nebo ženy, které zřejmě mnohem raději čtou detektivky, thrillery, apod….

01.03.2015 5 z 5

Svedená Svedená Kathryn Taylor

Všechny knížky od Kathryn Taylor se čtou prostě sami. Knihy mě vtáhly do děje a během chvilky byly přečtené. Doporučuji :-)

17.02.2015 4 z 5

Ideální muž Ideální muž Julie Garwood

Velmi pěkná knížka. Romantika spojená s detektivkou. Skvělá kombinace :-) Doporučuji!!

16.02.2015 4 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Velmi pěkná knížka. Sice jsou všechny romantické knížky jako přes kopírák, ale zase jsem byla do děje opět zabraná :-)

07.02.2015 4 z 5