solinks solinks komentáře u knih

Motýlí křik Motýlí křik Jan Tománek

Uz dlouho jsem se pri cteni tak nenudila. Porad jsem cekala, kdy se dej nejak "rozjede". Po jedne tretine cteni se mi zdalo ze se konecne zacalo neco dit. Ale ono zase nic. Zadne napeti, plytky dej, konspiracni teorie v podstate zadna. Ke konci uz jsem preskakovala stranky. Docetla jsem, ale tahle knizka byla jednim velkym zklamanim.

24.01.2019

Hana Hana Alena Mornštajnová

No, ja nevim... Ze bych z teto knizky byla "odvarena" jako ostatni, to vubec ne. Pláč se tez nekonal. Smutne to bylo, to jo, ale tim to nejak konci. Knizka se mi cetla pekne, dej odsejpal, precetla jsem temer v kuse za behem 2 dni. A posilam dal.

29.12.2018

Tahle kniha pro me je jednim velikym zklamanim. Kam se podel ten kouzelny svet popisovany s takovou detailnosti, ze si ho clovek stavel behem cteni pred ocima? Kam zmizely charakterove vlastnosti postav z minulych dilu? Postavy jsou tady proste tak nejak horce bez zivota :( A to rozuzleni... To jako fakt??? Protoze tuhle knizku vlastne J.K. Rowling ani nenapsala, podle me by nemela byt soucasti HP "sagy". Od zacatku do konce mi pribeh prisel jako fan fiction. Pardon, ale moje dcera by to snad napsala lip :(

26.10.2016 1 z 5