sojmen sojmen komentáře u knih

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi Olivia Rupprecht

No to jsem si dal. Knihu jsem si spletl se stejnojmennou knihou od B.A. Parise.
-bohužel. To byla ale blbost. Pro ženy možná dobré, ale chlapi by se tomu měli obloukem vyhnout. Abych byl stručný, kniha je o tom že muž chce sex se ženou a ta sama žena s ním chce také mít sex (oba jsou svobodní). A na cca 100 stranách, bude autor popisovat jak moc jsou vzrušeni, jak moc to chtějí a furt nic. Knihu jsem nedočetl.

19.05.2018 1 z 5

Teror pochází z hlubin Teror pochází z hlubin Steve Alten

Zdálo se mi to takové přehnaně béčkové, ale špatné to taky nebylo.

08.05.2018 3 z 5

Ledový ostrov Ledový ostrov James Rollins (p)

Tak to mě nebavilo, začátek vypadal napínavě, ale pak mě to začalo nudit, všude samá akce hlavní hrdinové jsou supermani, kteří všechny přemůžou, v mrznoucí vodě a ledovém počasí se maximálně trochu zchladí... přečetl jsem přes 60% knihy a asi už nedočtu.

31.12.2016 1 z 5

Poslední žid Poslední žid Noah Gordon

Kniha se mi velmi líbila podobně jako Katalánec, od autora si určitě přečtu více knih.

31.12.2016 5 z 5

Projekt Kraken Projekt Kraken Douglas Preston

Naprosto nereálné, ale velice napínavé. Pokud trochu rozumíte aspoň trochu počítačům, tak se málem budete smát nad některými nesmysly, ale pokud se přes to přenesete budete mít velice napínavou knihu.

04.12.2016 4 z 5

Orbita Orbita Thomas H. Block

Super kniha, napinava skoro jako Mayday, akorat uprostret je trochu hluchych mist.

11.08.2016 5 z 5

Stvorení pre beh Stvorení pre beh Christopher McDougall

Nesportuji, nebeham, neznam jmena sportovcu a presto me kniha bavila. Pri cteni jsem mel opravdu chut se probehnou. (Samozrejme po docteni me tato chut presla :) ; staci mi rani beh na vlak ; ) ).

16.05.2016 5 z 5

Vzducholoď Nine Vzducholoď Nine Thomas H. Block

Mayday je jednoznačně mnohem lepší, ale i tak je to velice napínavý triler.

09.05.2016 4 z 5

Sahara Sahara Clive Cussler

Zatím nej Cusslerovka. Napínavá od začátku do konce, i když místy mi připadalo, že hlavni hrdinové jsou nesmrtelní supermanové. Ale i tak vřele doporučuji.

11.02.2016 5 z 5

Generace Z Generace Z Jonar C. Nader

I přes některé zajímavé dialogy jsem se nemohl začíst. Po třetině jsem knihu odložil.

22.06.2015 2 z 5

Pavučina lží Pavučina lží Dan Brown

Strhující příběh od začátku do konce. Super kniha. Takovou jsem dlouho nečetl.

31.08.2014 5 z 5

Mlčení jehňátek Mlčení jehňátek Thomas Harris

Super kniha, hlavně pasáže s Dr. Leterem.

11.07.2014 5 z 5

Cestománie Cestománie Libor Budinský

Není to "suchý" zeměpis.

02.06.2014 4 z 5

Dekameron Dekameron Giovanni Boccaccio

No 14. století. Pokud chcete číst všechny příběhy najednou, tak se užerete nudou. Doporučuji přečíst si pár zajímavých příběhů a zbytek přečíst, když budete mít čas a náladu. Nebo nedočíst. -Radši, než si knihu zprotivit. Jinak celkem dobrá kniha.

13.05.2014 3 z 5

Bílá nemoc Bílá nemoc Karel Čapek

Možná se leknete, že je to dramatický žánr, ale nebojte se, kniha se čte velmi dobře a není nudná, i když to je povinná četba.

13.05.2014 5 z 5

Super kniha, rozhodně jsem se nenudil, ale pro začínající čtenáře bych ji nedoporučil (zase 3x akční kniha to není) , pro pokročilé vřele doporučuji.

13.05.2014 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Od této knihy jsem čekal něco lepšího, ale děj byl nudný a plný zbytečných rozvláčných popisů.

13.05.2014 1 z 5