Sofi_123 Sofi_123 komentáře u knih

Hora mezi námi Hora mezi námi Charles Martin

Opravdu nádherná knížka od začátku až dokonce. Všem doporučuji!!!

27.02.2018 5 z 5

Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení Letní dny a noci: 12 prázdninových políbení * antologie

Trvalo mi celkem dlouho než jsem tuto knihu přečetla. Některé povídky se mi hodně líbily a jiné jsem vůbec nechápala. Oproti Dárku z pravé lásky hodnotím jen 3 hvězdičkami z 5.
Hlava, šupiny, jazyk, ocas – 1/5
Konec lásky – 4/5
Poslední bitva v krváku – 3/5
Zvrácená rozkoš – 4/5
Za devadesát minut zabočte na sever – 5/5
Suvenýry – 4/5
Setrvačnost – 4/5
Milostný labyrint – 1/5 (nedočetla jsem ji)
Hodně štěstí na shledanou – 4,5/5
Zbrusu nová atrakce – 4/5
Tisíc způsobů, jak by se to všechno mohlo pokazit – 4/5
Mapa perfektních maličkostí – 5/5

27.08.2017 3 z 5

Knížka má vážně krásnou grafickou úpravu. Většina povídek v ní byla fakt hezká. Nejmíň se mi líbila povídka DÍVKA, KTERÁ PROBUDILA SNÍLKA, ani nevím proč ale když jsem ji četla moc jsem nevnímala text a prostě jsem jen očima přelétávala po stránce, takže vlastně o ní toho moc nevím a ani pořádně nevím o čem to bylo. Povídek, které se mi líbily fakt hodně je trochu víc například: ANDÍLCI VE SNĚHU, TO JE YULSKÝ ZÁZRAK, CHARLIE BROWNE, COS TO SAKRA PROVEDLA SOPHIE ROTHOVÁ?, KYBLÍKY S PIVEM A JEZULÁTKO a BETLÉMSKÁ HVĚZDA. Ostatní povídky hodnotí neutrálně, nebyly hrozné, ale nebyly ani úplně úžasné.

O PŮLNOCÍCH - 3/5
BETLÉMSKÁ HVĚZDA – 5/5
DÍVKA, KTERÁ PROBUDILA SNÍLKA – 1/5

28.12.2016 4 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Celá série byla naprosto úžasná. Tenhle díl mi připadal nejlepší. To ukončení bylo super, ale bylo mi hodně líto Adriana. Musím si, ale co nejdřív koupit Pokrevní pouta, zajímá mě jak bude pokračovat život Adriana, Jill a Sydney. Nejspíš si postupem času koupím i ostatní série od této autorky, protože jsem Richelle Mead zařadila díky VA mezi mé oblíbené spisovatele. Doporučuji!!

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Kniha byla hodně napínavá a její čtení jsem si maximálně užila. Dávám zase 5/5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Další super díl. Tahle autorka je naprosto úžasná.

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Já tuhle sérii miluji. Hned po prvním dílu jsem si hrozně oblíbila. Tento díl byl taky úžasný. Též dávám 5/5.

11.05.2016 5 z 5

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Knižka byla docela super. Líbila se mi, ale trochu mě zklamal konec, ale i přesto hodnotím 5/5.

11.05.2016 5 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Jak už tady někdo psal, myslela jsem si, že to bude obyčejná kniha o upírech, ale velmi mě překvapila. Děj je velmi zajímavý a knížka se hezky čte. Jsem naprosto spokojená se vším. Dimitrije a Rose mám hodně ráda. Právě pro knihu hodnotím 5/5.

27.04.2016 5 z 5

Všechny barvy Země Všechny barvy Země Beth Revis

Série měla krásné zakončení. Když jsem se blížila ke konci nemohla jsem uvěřit tomu co se stalo. Doufala jsem, že se stane zázrak a neskončí to tak a měla jsem pravdu. Nakonec se úplně vše změnila a já knihu dočetla s úsměvem na rtech a spokojeností.

18.04.2016 5 z 5

Milion sluncí Milion sluncí Beth Revis

Stejně jako první díl nezklamala. Řekla bych, že byla ještě o trochu lepší než první díl. Dozvěděli jsme se tam spoustu nových věci. Kniha byla i napínavá, když Amy hledala indicie, byla jsem vždy napjatá a čekala jsem co najde a jaké to bude tajemství. Opět hodnotím 5*, ale kdyby to šlo dala bych i víc.

27.02.2016 5 z 5

Loď mezi hvězdami Loď mezi hvězdami Beth Revis

Super kniha, hodně se mi líbila. Začátek mi přešel trochu nudný, ale jakmile se Amy probudila, tak jsem se do knihy začetla. Byla to moje první kniha s vesmírnou tématikou a rozhodně nezklamala. Autorka tam krásně popsala všechny situace. Zarazilo mě trochu slovo "chucpe" ze začátku jsem vůbec neměla tušení co to znamená, teď už jsem na význam toho slova snad přišla a snad si to překládám dobře. I presto že mi ten začátek přišel nudnější, i tak hodnotím 5*, protože tato kniha si to prostě zaslouží.

27.02.2016 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Úžasná kniha a úžasné zakončení série. Celá série se mi hrozně líbila. Nemůžu se dočkat až vyjde další díl z pohledu Kaidana. :)

16.02.2016 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Úžasná kniha. Stejně jako první díl hodnotím 5*. Hlavní postavy jsem si oblíbila ještě víc. Jsem rád, že vztah mezi Annou a Kaidanem se hodně zlepšil. Už se nemůžu dočkat až dnes začnu číst třetí díl a až zjistím jak to celé dopadne.

09.02.2016 5 z 5

Svůdné zlo Svůdné zlo Wendy Higgins

Kniha mě hodně bavila, ale nějaké pasáže mě přišli trochu nudné proto strhávám jednu hvězdičku, ale jinak se mě líbila hodně. Hlavní hrdinka byla sympatická a Kaidan jsem si zamilovala. Už se těším na další díl, který nespíš začnu číst hned teď.

16.01.2016 5 z 5

Modrá jako safír Modrá jako safír Kerstin Gier

Tady tahle série je naprosto úžasná, všem doporučuji. Gwendolyn jsem si strašně oblíbila a Gideon ten mě někdy trochu štval,ale nakonec jsem si také naprosto oblíbila. Chvíli jsem přemýšlela jestli v této sérii najdu něco negativního, ale nic jsem nenašla, proto dávám 5/5.

15.01.2016 5 z 5

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tak tady ta kniha byla úžasná, strašně se mi líbila. Hlavní hrdinku Gwendolyn jsem si oblíbila. Podle anotace jsem od knížky čekala něco jiného, myslela jsem si, že to bude o něčem jiném, ale překvapila mě. Teď už jen dočítám poslední třetí díl a už se nemůžu dočkat až zjistím jak to celé dopadne.

03.01.2016

Selekce Selekce Kiera Cass

Tak tohle je fakt boží knížka. Strašně se mi líbila, už se těším až se pustím do dalšího dílu, protože tohle byla fakt pecka.

24.10.2015 5 z 5