soarka soarka komentáře u knih

Neobyčejný kluk Neobyčejný kluk Raquel J. Palacio (p)

To bylo tak hezke cteni. Auggie mi prirostl k srdci.

31.05.2023 5 z 5

Norské dřevo Norské dřevo Haruki Murakami

Styl psani je opravdu vyvedeny. Cetlo se to hezky a rychle. Ale obsah? Tohle chtit vydat nekdo, jako svou prvni knihu, sanci by nedostal.

16.05.2023 2 z 5

Obrovska skoda, ze Milenium ma pouze 3 dily. Klidne mohl byt i ctvrty, vedela bych o cen by mohl byt. Rozhodne doporucuji celou serii, fantasticke.

27.04.2023 5 z 5

Znamenitá mrtvola Znamenitá mrtvola Agustina Bazterrica

Nizke hodnoceni rozhodne nema nic spolecneho s nametem. Celkove je ale neuveritelna. Hlavni hrdina si pamatuje dost veci, ktere byly pred "velkou zmenou", takze mohlo ubehnou kolik tak tricet let aby bylo v poradku byt kanibalem, mit obrovske zisky chovem masa a byt tak vepredu s technologii na rychlejsi rust? Ne, ne. I se kniha velmi spatne cetla. Vsichni jsou v ni ve treti osobe, chvilemi ani nevite, kdo vlastne hovori. Obalka velmi zajimava, nicmene to je tak nejak vse. Myslenka znamenina.

26.02.2023 2 z 5

Hledám chlapa do Vánoc Hledám chlapa do Vánoc Jenny Stallard

Ja tam tu ctvrtou hvezdu dat musim, protoze tato kniha je v podstate popisem meho nynejsiho zivota.
Spoiler: Ja si na svuj happy end musim jeste pockat.

18.02.2020 4 z 5

Kouzelná skříňka pro Gwendy Kouzelná skříňka pro Gwendy Stephen King

Randall Flagg zase trosku jinak a se smrncovnim kloubouckem.

10.07.2019 4 z 5

Dobré jitro, krásko Dobré jitro, krásko Maxie Wander

Me kniha nebavila skoro vubec. Jen 19 prepisu z magnetofonu. Kdyby to alespon melo nejaky zaver nebo cokoliv jineho..

29.01.2019 2 z 5

Průvodce budoucností aneb Jak si užít globální krizi Průvodce budoucností aneb Jak si užít globální krizi Jan Müller

Kdyby tu byla pulka, bylo by to za 4,5 hvezdicky, protoze ne vsechna temata se me osobne tykala. Ale ctivost a aktualnost jednotlivych casti me opravdu bavila a uz se o budoucnost tolik nebojim. Urcite doporucim dale.

28.12.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Až do Zmizelé jsem nevěřila, že existuje kniha, ve které mi nebude sympatická žádná z postav.

26.11.2018 3 z 5

Noc Noc Bernard Minier

!!Pozor spoiler!!: Kdyz Servaz lezi po operaci v nemocnici a falesny policista cituji "sejde do prizemi", kde z jednoho pokoje povesi telo jineho pacienta za zaluzie z okna, jak se toto telo muze Servazovi houpat pred oknem?

Prekombinovane. Hirtmann v rodicovske roli je usmevny.

16.10.2018 3 z 5

Sexy strategie Sexy strategie Sylva Lauerová

"Ajajaj" nedočteno, nedalo se. Některé kapitoly jsem přečetla, jiné po pár větách úplně přeskočila.

15.07.2018 odpad!

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

Kombinace hororu, detektivky, okultismu, romantiky a nekrofílie byla dost čtivá. Ale přesně jsem věděla, co se z toho vyklube. Stačilo si přečíst, že Casovi je 17 a Anně 16 a tradá.. začátek super, od půlky nic moc. I tak jsem knihu přečetla za den.

03.10.2015 4 z 5

Talisman Talisman Stephen King

První kniha od Kinga, která se mi četla velmi těžko. Dost jsem se nudila. Straaaaašně roztahané popisy snad všeho. Nejvíc nejzbytečnější část s Vlkem. Dalo by se to zkrátit, tady a teď! A některá přirovnání.. určitě by se to dalo napsat i jinak než komín, který je jako schlíplý penis a Talisman v jedné chvíli vypadá jako vagina. Je mi líto za hodnocení, ale nemohu jinak. Tuto knihu si znovu nepřečtu.

02.07.2015 3 z 5