SnowCat_5 SnowCat_5 komentáře u knih

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Už když jsem si knihu kupovala jsem věděla, co mne asi čeká. A přesně to jsem dostala. Nenáročné oddechové čtení.

16.03.2021 3 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

První jsem viděla film a říkala jsem si, že si přečtu i knihu, třeba tam bude spousty zajímavosti a pak mi film dá větší smysl. Ale to, že to bude až tak odlišné mi vyrazilo dech, a bylo to jen dobře. Knihu jsem přečetla opravdu rychle a bavila jsem se od začátku do konce.

06.05.2018 4 z 5

Zatoulané hračkářství Zatoulané hračkářství Edmund Crispin

Tuto knihu jsem si vzala v nádražní knihovně jenom na cestu vlakem, abych se nenudila, a nakonec se z toho vyklubalo zajímavé a napínavé čtení, které jsem prostš musela dočíst.

21.05.2017 5 z 5

Královna ohně Královna ohně Anthony Ryan

Takové, neslané nemastně. Příliš mnoho jmen, které jsou ve výsledku úplně nepodstatné. Spousta částí příběhu ve mne vyvolvá otazky, a jiné mi přijdou nedodělané, až zbytečné. Autor asi ani pořádně sám nevěděl co píše a jak to má zakonči, alespoň tak to na mne působilo. Je to škoda, protože po super prvním díle s celkem neotřelým nápadem jsem se na další díly opravdu těšila.

23.02.2017 3 z 5

Město nebeského ohně Město nebeského ohně Cassandra Clare (p)

Příběh super, ale ta romantika. Bylo jí až zbytečně moc a pořád ta stejná dokola. Občas jsem tyto pasáže jen tak prolétla očima.

14.01.2017 4 z 5

Město ze skla Město ze skla Cassandra Clare (p)

Co se týče děje, tak naprosto super, má spád i napětí, co se ale tyče vztahů, tak to mne už trochu přestává bavit. Čím více čtu, tim více dokážu předvídat vztahy. Nemyslím si, ze to bylo potřeba, ale možná je to i tím, že už nejsem prioritní cílová skupina.

30.09.2016 4 z 5

Pán věže Pán věže Anthony Ryan

Strhující příběh, nemůžu se dočkat pokračování

19.08.2016 5 z 5

Píseň krve Píseň krve Anthony Ryan

Hltala jsem každé slovo.

27.07.2016 5 z 5

Kmotr Kmotr Mario Puzo

Nevím co mam napsat. Kniha byla čtivá a zatáhla mne do děje. Plná nečekaných zvratů.

23.05.2016 4 z 5

Na hraně - Můj životní příběh Na hraně - Můj životní příběh Richard Hammond

Zajímavý životní příběh, velmi čtivý. I když člověk ví, jak to dopadne, stejně prožívá napětí a úlevu.

25.04.2016 5 z 5

Marťan Marťan Andy Weir

Viděla jsem nejprve film, ale knihu jsem i rak četla jedním dechem. Nepřestává překvapovat :)

19.02.2016 5 z 5

Nové doplňky z provázků Nové doplňky z provázků Sigrid Hennke

No nevím, vzory moc pěkné. Spousty jsem jich upletla, ale rozhodně ne podle popsaných návodů. V tom aby se prase vyznalo. Myslim že pokud se člověk naučí vsechny druhy zakladnich uzlů, tak uz nepotřebuje nesrozumitelny textový návod, ale stačí mu obrázek, kde jsou znázorněné uzliky ve vzoru.

14.01.2016 3 z 5

Lux Perpetua Lux Perpetua Andrzej Sapkowski

Mno, musím říct že tenhle díl mne tedy moc nebavil. Hlavní hrdina opakoval celkem hodně chyb z dřívějška i když už né tak často. No prostě ženský no. Ale jako celek musím říct že je to perfektní trilogie :)

24.05.2015 4 z 5

Zajatci Minecraftu Zajatci Minecraftu Petr Heteša

Pro mladsi ctenare urcite zajimava kniha. Od zacatku se tam neco deje. Precetla jsem to jen ze zvedavosti kvuli Minecraft tematice.

01.10.2014 3 z 5

(Ne)Šťastné konce (Ne)Šťastné konce Jim Hines

Na některých místech mi děj přešel nešťastně popsán. Trochu jsem se ztrácela v tom, co se tam vlastně děje. Jinak svižný děj a dobrý nápad :)

25.09.2014 4 z 5

Císařství masek Císařství masek Patrick Weekes

Musím uznat, že jsem se bála změny autora série, ale mile mne to překvapilo. Děj byl svižný a držel mne při četbě. Pro mne asi nejpovedenější knížka ze serie :)

17.09.2014 5 z 5

Špinavá práce Špinavá práce Christopher Moore

Kniha je dobře čtivá, jen mne na ní rozčilovala mírná hloupost hlavní postavy. Avšak děj má velmi zajímavý a podaný zábavnou formou.

19.05.2014 4 z 5

Smrt pod hladinou Smrt pod hladinou Donn Cortez

Děj ubíhal rychle a plynule :) Upoutalo mne to stejně jako když se dívám na seriál. Některé věci byly popisovány trochu víc do detailu, což ale na ději neubralo spíš naopak to trochu rozšířilo obzory (př. GS/MS). Škoda že není více knih, moc ráda bych si je přečetla :)

10.12.2013 4 z 5

Volání Volání David Gaider

I když jsem hrála hru, knížku jsem brala spíše jako volné rozšíření, takže mi nějaké nesrovnalosti vůbec nevadily. :)

04.12.2013 4 z 5

Jak přicházejí sny Jak přicházejí sny Richard Matheson

Kniha mi potvrdila některé mé domněnky a myšlenky, které v hlavě někdy mam. A tak nějak, mi zmírnila můj strach :)

18.11.2013 5 z 5