snílkařka snílkařka komentáře u knih

Ještě než umřu Ještě než umřu Jenny Downham

Filmové zpracovaní je podle mě o trochu hezčí než kniha.Kniha je také velmi dojemná,krásná,smutná a pravdivá.Co se týká odchodu do posmrtného života.Život je sled okamžiků.Nechme je plynout. Kéž by existovalo na světě víc takových statečných Adamů :)

08.03.2019 4 z 5

Jak jsem potkal šampiony Jak jsem potkal šampiony Jaromír Bosák

Super deník :-).

07.03.2019 4 z 5

Boží koně ze Sidi Moumen Boží koně ze Sidi Moumen Mahi Binebine

Spravedlivé či nespravedlivé lidské figurky na straně božích či ďábelských šňůrkách?Kdo ví! V tomto velikém a nebezpečném krásném světě.Každý jednou jednoho dne zemře.Každy z nás doufá že se ocitne na druhém břehu kde by to mohlo vypadat jako v ráji a čeká ho na druhém konci ten pravý klid a mír.Ale to neznamená že bude brát někomu volbu a právo žít.Zajimavá kniha a nahlédnutí do této tématiky, které se obáváme, každý z nás.

20.02.2019 3 z 5

Vždyť jsou to jen zvířata Vždyť jsou to jen zvířata Zdeněk Veselovský

Zajímavé kniha z prostředí zvířat a příběhů ze zoologického prostředí.Dávam 3*.Je to už starší kniha, takže nějaké poznatky z oblasti zvířat se jistě změnila či upravila nebo jen doplnila jako pravdivá.

18.02.2019 3 z 5

Andrés Iniesta - Umělec Andrés Iniesta - Umělec Andrés Iniesta

Andrés Iniesta kouzelník fotbalového trávníku.Vynikající hráč a srdcař klubu FC Barcelona.Andresé zkrátka musíte mít rádi.Ta čistota a oddanost k fotbalu je zněj zkrátka cítit úplně zněj vyzařuje.A je to vidět i slyšet z knihy.Vždycky to bude dobré fotbalové víno.Na které budou fotbaloví fanoušci rádi vzpomínat.Je mnoho skvělých fotbalistů ale jen málo těch, kteří Vám uvíznou v paměti i v srdci této krásné hry a Andrés Iniesta je jedním z nich.

18.02.2019 5 z 5

Žijte neočekávaný život Žijte neočekávaný život Jody Day

Užasná kniha!!!Krásně a pravdivě napsaná kniha!!Mohu jen doporucit.Tato kniha Vám otevře oči i srdce!!!.A mnohým z Vás uzdravý i bolavou duši.

01.02.2019 5 z 5

Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět Co potřebujete vědět o mužích, abyste je mohly milovat i nenávidět Adriana Radačičová

Místy trochu přetažené za vlasy.Ale,jinak docela pravdivá zábava a pohodové čtení:-).

05.11.2018 2 z 5

Rytíři zeleného trávníku - Hvězdy fotbalového nebe Rytíři zeleného trávníku - Hvězdy fotbalového nebe Ján Navrátil

Zašle ale přeci na dále zářící hvězdy fotbalového nebe :-)

21.10.2018 3 z 5

Osudy lidických dětí Osudy lidických dětí Ivan Ulrych

Smutné osudy Lidických a Ležáckých dětí jsou nám navždy uschovány v naší paměti.Tak mladé a nevinné osudy dětí, ukončeny z rozhodnutí dospělých ale rozumem né příliš chytrým ba i žádným.Někdy se musí lidi sebe bát a plakát jak jsou sobě sami nebezpečný a doufat že dobro v jejich nitru vždy zvítězí.

03.09.2018 5 z 5

Francouzský deník aneb velká fotbalová párty pod Eiffelovou věží Francouzský deník aneb velká fotbalová párty pod Eiffelovou věží Jaromír Bosák

Deníky pana Bosáka z cest na mistrovství světa či mistrovství Evropy je prostě radost číst.Jeho zážitky a postřehy jsou prostě super. Jak říkám pohodové, zajímavé a legrační čtení.

03.09.2018 5 z 5

Lidice dříve – Lidice dnes Lidice dříve – Lidice dnes Přemysl Veverka

Pěkně udělaná a stručně popsána brožura o této smutné události.Ale pokud chcete víc informací doporučuji Knihy od pana Eduarda Stehlíka to je jiný pravdivý a smutný šálek kávy.

19.08.2018 4 z 5

V údolí potoka Ležák V údolí potoka Ležák Přemysl Veverka

Ležáky jsem nedávno navštívila s otcem.Je to tam moc pěkné a o to víc smutné když si člověk uvědomí na jakém místě stojí a jaké hrůzy se , tam před lety udála.V této brožurce najdete stručný a přehledný popis událostí co se stalo v Ležákách.

19.08.2018 4 z 5

Lidice. Příběh české vsi Lidice. Příběh české vsi Eduard Stehlík

Skvěle udělaná a poskládána kniha pochvala autorovi a velký dík za vydání této smutné knihy, která nám navždy má ukázat a pamatovat si všechny ty hrůzy co se dělo za druhé světové války a kolik nevinných mužů, žen a dětí muselo nedobrovolně zemřít z rozhodnutí jednoho krutého člověka a jeho dalších z fanatizovanych lidí.Tak začlo hrůzostrašné válčení a vraždění, které změnilo spoustu lidských osudů a poznamenalo Nás všechny v krutých dějinách zubů času.Lidice a obec Ležáky jsou tomu smutným příkladem.A tato kniha a Lidické vzpomínky nám dávají připomenout abychom nezapomněli.

19.08.2018 5 z 5

Hanin kufřík Hanin kufřík Karen Levine

Poselství jednoho malého kufříku, který patřil jedné z mnoha statečných mladých dívek.Nám otevírá oči i srdce a nechává nás nahlédnout do dalšího smutného osudu, který opět poznamenala druhá světová válka.A jeden malý kufřík který patřil malé holčičce jménem Hana Brady se nevzdal ani poté co ho jeho majitelka opustila i přesto jak moc si přála žít a vrátit se k němu a ke své milující rodině, ale bohužel jí to nebylo přáno.Ten malý kufřík se ale nevzdal a začel putovat po světě a vyprávět příběh o své malé a statečně majitelce.Kterou po přečtení této knihy si už bude pamatovat každý z Nás. Paní Fumiko Išioko, patří velký obdiv za založení muzea a taky to že slyšela volání jednoho malého kufříku a tím nás zavedla až k panu Jiřímu Bradymu,který jako jediný z rodiny přežil a tím nám mohl dát po letech tento dojemný bohužel smutný příběh. O jednom kufřík který patřil holčičce jménem Hana.

08.08.2018 5 z 5

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny Fotbalový deník Jaromíra Bosáka z Polska a Ukrajiny Jaromír Bosák

To je prostě krása číst;-)

Fotbalový deník Jaromíra Bosáka Fotbalový deník Jaromíra Bosáka Jaromír Bosák

Super čtení:-)

05.08.2018 4 z 5

Africký deník Jaromíra Bosáka Africký deník Jaromíra Bosáka Jaromír Bosák

Super čtení a skvělí Jaromír Bosák:-).

Zlaté nebe nad Berlínem Zlaté nebe nad Berlínem Jaromír Bosák

Prostě super Jaromír Bosák:-). Skvělé čtení:-).

Zdají se psům sny? Zdají se psům sny? Stanley Coren

Pěkně napsaná kniha. Doporučuji:-)

05.07.2018 5 z 5

Mourinho: anatomie vítěze Mourinho: anatomie vítěze Patrick Barclay

Kdo má rád Mourinha bude se mu tato kniha líbit

30.06.2018 4 z 5