snílkařka Online snílkařka komentáře u knih

Průvodce lucidním sněním Průvodce lucidním sněním Thomas Peisel

Souhlasím zajímavá kniha(•‿•). Líbí se mi i nápad vést si svůj deník snů.
Naše sny nám vždy něco říkají nebo něco znamenají.Jen ještě vnitřně dobře poznat co a naučit se v nich číst(•‿•).To je asi to nejtěžší se naučit a poznat co to znamená co se mi zdálo.Co je to pro mě za význam tenhle živý sen?!Ale taky je to svět,kdy zavřete oči uklidní se mysl a můžete být kdekoli.Být čímkoli a s kým koliv si přejete být .Je to zkrátka doslovná svoboda a chvilkové odpoutání od každodenního realného světa.(•‿•). Takže všem přeji ty nejkrásnější pozitivní sny(•‿•).

22.04.2020 4 z 5

Fotbalové rarity Fotbalové rarity Vítězslav Šlechta

Krásné fotbalové vzpomínky a statistiky (•‿•). Doporučuji hlavně pro všechny fotbalové fandy a nadšence kopané.Jedine co chybělo této knize bylo nedostatečné množství fotek s těchto už pamatečních utkání a zajímavosti.Proto hodnotím 4*.

19.04.2020 4 z 5

Spartakus: Před námi boj Spartakus: Před námi boj Jarmila Loukotková

Kniha se čte jedním dechem (•‿•).Že začátku jsem si musela také zvykat na styl psaní autorky. Ale pak jsem si zvykla a prožívala se Spartakem tento historický známí příběh (•‿•).Před čtením této knihy,jsem nic méně viděla i seriálové dílko. A i když mi je jasné že to není tak úplně podle skutečné události. Přesto u mě trochu víc vede vydařené seriálové provedení (•‿•).Ale tuto knihu,také doporučuji(•‿•).

12.04.2020 4 z 5

Na vandru s Reflexem IV Na vandru s Reflexem IV Jan Zvelebil

Jako předešlé díly,je také táto kniha pěkně čtivá a zajímavá.Mohu jen doporučit (•‿•).

10.04.2020 5 z 5

Život bez nedělí Život bez nedělí Otakar Brůna

Fotbalová klasika (•‿•).Aneb zlaté staré vzpomínkové časy.⚽

31.03.2020 4 z 5

Hrdina Hrdina Rhonda Byrne

Tato kniha Vám dodává odvahu zase najít nebo objevit Hrdinu ve Vás.Každý z Nás jim je a každý má své poslání jen každý z Nás ho musí najít sám a určit si svojí cestu.A nebát se bojovat za svoje sny!(✷‿✷)

10.03.2020 4 z 5

Na vandru s Reflexem III. Na vandru s Reflexem III. Jan Zvelebil

Pěkné zajímavé čtení opět (•‿•).Není nad zkušenosti◉‿◉

08.03.2020 5 z 5

Pep Guardiola - Mág moderního fotbalu Pep Guardiola - Mág moderního fotbalu Daniel Martínez

Za mě 3*:-).Pep Guardiola je klidný muž s myslí fotbalového učitele, který se nezapomenutelně zapsal do síně těch nejlepších trenérů fotbalové špičky.Kouzelnik nevím ale odborník zelených trávníků a fotbalu určitě ano(•‿•)

08.02.2020 3 z 5

Moje dlouhé mlčení Moje dlouhé mlčení Erika Bezdíčková

Stateční lidé.Nosí v sobě spousty odvahy a davají dalším lidem silu,odvahu, statečnost a poselství k tomu aby samy byly odvážní a stateční a tu silu a odvahu předávali dal.....

17.11.2019 5 z 5

Neymar: Můj příběh Neymar: Můj příběh Mauro Beting

Neni to špatné.Libí se mi že je to bráno ze dvou pohledu.Neymara a jeho otce.3* dávám,proto že si myslím,že v knize mohlo být daleko více zážitku a příběhů ze života tohoto talentovaného hráče.

01.11.2019 3 z 5

Můj život v jeho tlapkách - Vyprávění o Tedovi a o tom, jak mě zachránil Můj život v jeho tlapkách - Vyprávění o Tedovi a o tom, jak mě zachránil Wendy Hilling

Pěkna kniha o Psích společnicích pro lidi,kteří potřebují pomoc.Hezky se to čte.Doporučuji :) .

01.11.2019 4 z 5

Ani špatné ani zas tak dobré jak sem od toho čekala.Proto jsem v hodnocení dala 3*.

05.10.2019 3 z 5

Na vandru s Reflexem II. Na vandru s Reflexem II. Jan Zvelebil

Stejne jako první díl super.Zajímavé pribehy.Dopurucuji.

05.10.2019 5 z 5

Kdybys mě teď viděla Kdybys mě teď viděla Cecelia Ahern

Krásný příběh:-) Neviditelní přátelé, kteří nás chrání.Krásná a uklidňující představa že je někdo s námi kdo nás chrání a pomáhá nám ve složitých chvílích i těch veselích našeho života:-).I já doufám a svým způsobem věřím že to tak je;-)

15.09.2019 4 z 5

Prožitek tajemství Prožitek tajemství Timothy Freke

Tato kniha má něco do sebe.Je tam dost myšlenek,které jsou pravdivé a na které by jsme neměli zapomínat:Každý si neseme zranění a jizvy,které nám život uštědřil.Proto k sobě musíme být laskaví a vzájemně se chránit.

15.09.2019 3 z 5

Na vandru s Reflexem I. Na vandru s Reflexem I. Jan Zvelebil

Češi jsou opravdu všude :) .Krásne a zajímavé příběhy.Smutné i veselé velice poučné a užitečné rady na začatek.Na cestu za dobrodružstvím a zkušenostmi do života.Hold Život je život.... :)

05.09.2019 5 z 5

Zinedine Zidane: Dva životy Zinedine Zidane: Dva životy Patrick Fort

Legenda ve fotbalové zemi. Hvězda fotbalových trávníku.Prostě Zizu :-)

05.08.2019 4 z 5

Štěňata na prodej a jiné inspirující povídky Štěňata na prodej a jiné inspirující povídky Dan Clark

Oddechové čtení.Studna pravdivých mouder a poučení ze života i do života :).Doporučuji :)

31.07.2019 4 z 5

Dvě facky a pohřeb Dvě facky a pohřeb Luděk Sobota

Pěkné čtení ke kávě či čaji a něco dobrého k tomu:-). Odpočinkové počteníčko plné krásných a zábavních historek z hercova života a jeho tvorby.

17.03.2019 3 z 5

Kulti Kulti Mariana Zapata

Dobrá méně pravděpodobná limča.Ale o tom romány jsou :) .Pryč od reality do fantazie snů,kde rytíři ještě nevymřeli a ženy dokažou cokoliv :) .Tak a zpět do reality auuu :)

16.03.2019 3 z 5