Snehulajn Snehulajn komentáře u knih

Z krve a popela Z krve a popela Jennifer L. Armentrout

O této knize se tvrdí, že je vhodná pro fanoušky Sarah J. Masové, já bych k tomu dodala, že se podobá i Mary E. Peersonové a Kronikám pozůstalých. Už od začátku vás strhne její děj, nečekaný zvrat ke konci a spoustu romantiky. Občas bych ale nejradši nějakou postavu nakopla, nebo ji ukázala, co je zřejmé. (teď se mi to mluví, když už znám konec..). Zkrátka se zde střetává fantasy, romantika, spousta dobrodružství a ještě víc zvrácených okamžiků, než si umíte představit. Za mě přečteno jedním dechem a všem rozhodně doporučuji, protože kdo otálí s přečtením, neví o co přichází.

09.10.2021 5 z 5

Celou tu dobu Celou tu dobu Rachael Lippincott

Tato kniha byla jen pouhou, náhodně vybranou z mnoha dalších. Čekala jsem něco na styl Pět kroků od tebe, ale překonalo to mé očekávání. Ze začátku se děj pomalu vyvíjí, pak je velký zvrat (člověk si řekne: co? Zrovna teď?!) následující spoustou neuvěřitelných a někdy i dost matoucích věcí. Za mě je to velice čtivá oddychovka, která vás nepustí a kterou jen doporučuji.

06.10.2021 5 z 5

Kroniky prachu Kroniky prachu Lin Rina

Kniha mě zaujala svou tématikou knih a historického prostředí (a taky obálkou). Jediné co mě trochu vadilo, byl nadpis každé kapitoly, který dopředu prozradil nebo naopak napověděl, na co se má čtenář těšit. Jinak moc krásná kniha se zajímavou myšlenkou.

20.09.2021 5 z 5

Měsíc v sedle Měsíc v sedle Lauren St John

Tato kniha mě zaujala obálkou a doporučením a musím říct, že je to velmi krásný, dokonalý příběh vyprávěný ze dvou různých pohledů, ve kterém nesmí chybět nádherné prostředí s koňmi.

28.04.2021 5 z 5

Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Zpívej, jako by tě nikdo neslyšel Vanessa Jones

Za mě velice čtivá knížka, ve které bylo vše - láska, zpěv, skvělý přátelé, balet a ostatní tance, showbyznys... (Jen bych ocenila buď druhý díl nebo lepší vysvětlení a objasnění taneční kariéry její mamky.)
Zkrátka přečteno jedním dechem.

28.04.2021 5 z 5

Zrcátko Zrcátko Karl Olsberg (p)

Velmi čtivý román ze světa umělé inteligence, která se díky znalostem autora zdá velmi reálná. Zrcátko tvrdí, že je člověk sám sobě nejlepším přítelem, ale za mě je to ještě nás čtyřnohý mazlíček.

17.04.2021 5 z 5

Doktoři Doktoři Erich Segal

Krásná knížka, od které jsem se nemohla odtrhnou, s ještě lepší tématikou ze zdravotnictví.

24.03.2019 5 z 5

Revizor Revizor Nikolaj Vasiljevič Gogol

Zajímavá zápletka, která pobavila

01.11.2018 5 z 5

Sama doma Sama doma Jacqueline Wilson

Někdy toho co si nejvíc přejeme, se zároveň bojíme, že se to stane a my si budem přát pravý opak.

23.07.2018 4 z 5

Vykladačka smrti Vykladačka smrti Ariana Franklin (p)

Krásná kniha, kterou jsem si zamilovala jren podle názvu. Nic ji nechybí je tam spousta detektivního vyšetřování, dobrodružství, romantiky a i vtipných pasáží.

23.07.2018 5 z 5

Kyklop Kyklop Clive Cussler

Nejdřív mě upoutal název a hned jsem po ní sáhla, ale dlouho jsem ji odkládala a nepřečetla.
Nakonec jsem se do ni začetla a nedala z ruky. Zaujal mě zajímávý nápad příběhu a výborné propojení jednotlivých kapitol
Jen mohu doppručit těm, které neodradí víc jak 300 stránek

15.07.2018 5 z 5

Vykoupená Vykoupená Kristin Cast

Nejlepší série knížek s ještě lepším koncem,který se nemohl vyvrbyt jinak než ve prospěch Světla a dobra!

02.07.2018 5 z 5

Vyhořelá Vyhořelá Kristin Cast

Aspoň že se oba vrátili k nám na Zem.

17.06.2018 5 z 5

Zdivočelá voda / Strhané hráze Zdivočelá voda / Strhané hráze Eliška Horelová

Zajímavá kniha. Krásně vystihuje dobu, o které nemáme ani páru.

15.06.2018 5 z 5

Den Trifidů Den Trifidů John Wyndham (p)

Dobře rozvinutá myšlenka autora a zajímavý děj. Celou dobu mě kniha velmi bavila. vřele doporučuji!

08.06.2018 5 z 5

Pronásledovaná Pronásledovaná Kristin Cast

další přečtená kniha od P.C. vřele doporučuji celou sérii

06.06.2018 5 z 5

Meč osudu Meč osudu Andrzej Sapkowski

Kniha mě mile překvapila svým obsahem i ztvárněním.

27.05.2018 5 z 5

Vyvolená Vyvolená Kristin Cast

Výborná další knížka od P.C. spousta překvápek, zápletek a vtipných momentů

15.05.2018 3 z 5

Posel Posel Markus Zusak

Sice mě varovali, že je to blbost, ale já jsem ráda, že jsem mohla být součástí všech poseltví.
Vřele doporučuji

12.05.2018 5 z 5

Tři mušketýři Tři mušketýři Alexandre Dumas, st.

Viděla jsem několik zfilmovaných verzí této knihy, ale žádná se ani zdaleka nepodobá knížce.
Velmi se mi líbyla, i když je pro mě moc tenká, ale zase se dobře čte. Doporučuji všem co mají rádi dobrodružství napětí a všechno co tato knížka obsahuje.

01.05.2018 5 z 5