šlendrián šlendrián komentáře u knih

Učení Lotosu Učení Lotosu Bhante Y. Wimala

Měl jsem tu čest strávit s Bhantem pár dní osobně, knihu mohu vřele doporučit.

02.12.2021 5 z 5

Radikální buddhismus – malá čítanka (nejen) pro anarchisty Radikální buddhismus – malá čítanka (nejen) pro anarchisty kolektiv autorů

Bezvadna budhistická moudrost pojatá netradičním stylem.

26.10.2020 5 z 5

Tabletky štěstí : Extáze, Prozac - návrat psychofarmak? Tabletky štěstí : Extáze, Prozac - návrat psychofarmak? Marc Rufer

Jdeš k psychiatrovi dostaneš fet ..Jdeš po ulici koupíš si fet.. konzumuješ to aby ses cítil lépe protože realita na tebe klepe..

28.02.2020 5 z 5

Aktivity pro starší děti s PAS Aktivity pro starší děti s PAS Irene McHenry

Určitě doporučuji..Je to vhodná příručka pro všechny kteří nějakým způsobem přichází do styku s dospívajícími.. a nemusí mít ani žádnou poruchu aby mohli využít rady a cvičení zde uvedená..

24.02.2020 5 z 5

Tajemství životní motivace Tajemství životní motivace Jiří Kuchař

Celkem dobré..Pár příběhů těch co to nikdy nevzdali .. Občas bych řekl že to ne zrovna vhodně navazuje.. K*rva je záludnější než kobra protože je to její byznys..

10.02.2020 4 z 5

Když strom zpívá Když strom zpívá Stratis Haviaras

Poetické,smutné,opravdové.

17.10.2017 5 z 5

Postel Postel David Whitehouse

Kniha mě bavila..I když jde o humor který nemusí být po chuti každému..

29.08.2017 4 z 5

Poštolka pro pacholka Poštolka pro pacholka Barry Hines

Oddechová četba..Knihu jsem našel v knihobudce a jako jediná mne zaujala..Příběh se točí kolem jednoho mladého kluka který to nemá lehké jak doma,tak i ve škole..Upne se tedy na výcvik poštolky..

21.08.2017 4 z 5

Fotr Fotr Ivan Landsmann

Jako četba na pokračování to nemělo chybu.. Knihu jsem nečetl..

06.08.2017 5 z 5

Splněná přání Splněná přání Wayne W. Dyer

Dobrá motivace ale dost se tam určité věci stále opakují, mám radši jeho ostatní knihy.

20.03.2017 5 z 5

Židé bez peněz Židé bez peněz Michael Gold

Něco jako - "Bylo nás pět" akorát že v této knize je každý takovým Zilvarem z chudobince a rozhodně tyto příběhy nejsou určeny do rukou dětských čtenářů.Ostatním nejen židům doporučuji.

11.03.2017 5 z 5

Výrostek Výrostek Fjodor Michajlovič Dostojevskij

asi po 3 letech co ji mám rozečtenou jsem zhruba v půlce, vzdávám to...

23.02.2017 3 z 5

Změnte své myšlenky, změňte svůj život – Žít moudrostí taa Změnte své myšlenky, změňte svůj život – Žít moudrostí taa Wayne W. Dyer

Pro mne osobne nejprinosnejsi kniha co jsem kdy cetl.

19.02.2017 5 z 5

Na západ od Říma Na západ od Říma John Fante

Přečteno na jeden nádech, konečně jsem se po všech knihách od Bukowského dostal i k jeho vzoru Fantemu a bavil jsem se opravdu od začátku dokonce.

08.11.2016 5 z 5

Jedlé rostliny z přírody Jedlé rostliny z přírody Dagmar Lánská

Kdo se zajímá o byliny a zdravé stravování měl by mít doma tuto knihu.

22.06.2016 5 z 5

Staroruští léčitelé Staroruští léčitelé Vadim Tschenze (p)

Pokud vás zajímají pověry tak sáhněte po této knize. Nic jiného v tom nenajdete.

14.03.2016 2 z 5

Diktáty od šestky do devítky Diktáty od šestky do devítky Marie Hanzová

Od "šestky" se to jmenuje..

17.02.2016

Malé romány Malé romány Lev Nikolajevič Tolstoj

Nejvíc se mi líbilo Rodinné štěstí.. on to umí tak popsat ty city mezi manželkou a manželem..

16.02.2016 4 z 5

Semeniště zmrdů Semeniště zmrdů Milan Kozelka

Jeho čtení na Skalákovi mě hodně zaujaly. Chvíli sem se smál a nebo nevěřil svým uším.Bude tady chybět RIP

06.02.2016 5 z 5