SKlein SKlein komentáře u knih

Čas psychopatů Čas psychopatů František Honzák

Ano, souhlasím s některými komentáři, že první polovina se četla lépe. Ale na druhou stranu, historie jednoduchá nebyla a jednoduše napsat nejde ! Za mě je toto dílo excelentním průvodcem. I když jsem některým větám nerozuměla, četla jsem je znovu a znovu, dokud se mi ,,nerozsvítilo’’. Člověk si pak hned přijde malinko vzdělanější.

08.01.2020 5 z 5

Všichni žijem' v blázinci Všichni žijem' v blázinci Radkin Honzák

Kniha je perfektním přínosem pro někoho, kdo se chce o panu Honzákovi dozvědět bližší info. Moc se mi líbil styl napsání. Naprostá pecka.

25.12.2019 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Knihu jsem četla v anglické verzi. Je zajímavá, ale moc mě nechytla. Přišla mi povrchní a předvídatelná, škoda. Tatéra jsem nečetla, ale asi jej taky zkusím, abych měla porovnání s dalším autorčiným dílem.

20.12.2019 2 z 5

Nejdelší cesta domů Nejdelší cesta domů Sabina Zelená

Kniha má pomalejší rozjezd, ovšem ne nijak závratně. Stránky ubíhaly samy. Děj byl napínavý a velice smutný, což mi ovšem nevadilo. Autorčina prvotina byla rovněž skvělá, ale Nejdelší cesta domů se mi přeci jen o malinko lépe četla - asi je to podzimní náladou :). Velice se mi líbil vztah mezi Hanušem a Jindrou/Zlatkou. Moc se těším na další autorčiny knihy. Velmi pěkně se čtou a mají hloubku.

28.11.2019 5 z 5