Skalara Skalara komentáře u knih

Ostrovy splněných snů Ostrovy splněných snů Nora Roberts

První příběh dle mě stál za prd. Ubohá ženská, co nevěděla, co chce. A ani nehledala řešení :D A chlap měl akorát paličaté sklony a všem chtěl rozkazovat. Druhý příběh byl super, jinak bych dala 3 hvězdy.

11.01.2019 4 z 5

Noc pro Popelku Noc pro Popelku Diane Pershing

Mám ráda romantické krátké příběhy, ale toto mě opravdu nenadchlo. Hlavní hrdinka zažila pekelný týden, kdy se ztrapnila, tak doma našla staré šedivé brýle, které zvládnou splnit jedno přání. Snila aby se o týden vrátila zpět a neztrapnila se před svým milovaným. Výsledek pak byl, že zjistila, že ho ani nemiluje ale jiného a tak se to zamotalo, až to bylo šíleně překombinované. Ona se chovala jako husa a on jako vůl :D Dvě hvězdy pouze za to, že tak zamotané jsem to nečekala ani já a autorka tím překvapila :D

02.01.2019 2 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Příběh je skvělý :D Strašně mnoho vtipných dialogů. Sice to nejsou knihy mého věku, ale tato se mi opravdu líbila.

01.01.2019 5 z 5

Kolotoč přání Kolotoč přání Nora Roberts

Mně se kompletně celá série líbí. Sice by se dalo ty příběhy zlepšit, aby tam bylo větší drama a méně popisů domů a vybavení a tak. Více bych přidala dějů padouchů a tak, ale zase je to hodně oddechová četba :D

01.01.2019 5 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Možná dějově by to mohlo být obsáhlejší :D

31.12.2018 2 z 5

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

To je prostě odpad :D Na každé straně je kolik vychlastala vína, vykouřila cigaret a zhubla či nezhubla. Tedy kolik váží. Film se mi strašně líbí ale knihy jsou odpad :D Dostala jsem celou sérii a nedočetla jsem ani tu první knihu :D

31.12.2018 odpad!

Modré z nebe Modré z nebe Nora Roberts

Mě se prostě tato série líbí :D :D Už se těším na tu poslední :D

31.12.2018 5 z 5

Závrať všedních dnů Závrať všedních dnů Nora Roberts

Mně se kniha líbila. I popis těch pasáží, jak bude vypadat ten hostinec. Kdybych o takovém věděla, tak bych si v něm objednala noc na přespání :D Vygradovaní děje se Samem tomu dalo další bonus navíc. Prostě pěkná lehká četba zrovna, když máte zkouškové a mezi knihou čtete i skripta. Chce to něco nenáročného :D

30.12.2018 5 z 5

Krajina světla Krajina světla Nora Roberts

Ze začátku děj příliš zdlouhavý a nudný. Kniha se rozjela až v půlce.. Mám od ní knihy rada ale kvůli tomu začátku který mě téměř odradil musím hvězdičku strhnout. Ale ve výsledku dobrá kniha jen mám pocit že jsem to viděla i zfilmované.

28.12.2018 4 z 5

Okouzlená šamanka Okouzlená šamanka Nora Roberts

Snad nejlepší díl z této série. Rozhodně je dobré se dopracovat až k němu :)

23.12.2018 5 z 5

Zahráváš si s ohněm Zahráváš si s ohněm Nora Roberts

Super zápletka a děj. Především se mi líbil popis hasičů vysadkářů. Už jen to je velice zajimavé.

22.12.2018 5 z 5

Obyčejná princezna Obyčejná princezna Liz Fielding

Taková klasická harlequinka :D Oddech, nenáročný děj a jasný konec :)

18.12.2018 4 z 5

Mág z Monterey Mág z Monterey Nora Roberts

Skvělé pokračování. Zajímavé a únos dětí zase jiný zločin.

17.12.2018 5 z 5

Stopy ve tmě Stopy ve tmě Nora Roberts

Asi mi to přišlo trochu slabší jak první díl. Ale jak jednotlivé osoby a postavy spolu souvisejí jsem v tom ke konci měla i zmatek. Jedinné co mi není příliš po chuti je, že to má i nadpřirozené prvky. A ty mi k detektivkám tolik nesedí.

15.12.2018 4 z 5

Srdcová dáma Srdcová dáma Nora Roberts

Přišla mi o něco slabší jak první díl. Ale pořád skvělá kniha.

14.12.2018 5 z 5

Posvěcené zlo Posvěcené zlo Nora Roberts

Skvělá kniha. Velice jsem si oblíbila Eda, což je parťák hlavní postavy. Vždy mě dostalo, jak jedl různé klíčky a vytahl si sáček čaje místo kávy :D Detektivní příběh skvělý, nemohla jsem přijít na pachatale a velmi mě překvapilo, kdo to je. Přečteno během dvou dní.

10.12.2018 5 z 5

Nebezpečné útočiště Nebezpečné útočiště Nora Roberts

Skvělá kniha, divočina a divoké kočky. Spousta informací, poblázněný indián s úchylnou představou o svém světě. Kniha mě vtáhla přímo do děje až mi bylo líto, že už mám přečteno. Jednou se k této knize určitě vrátím. Skvělá kniha...

05.12.2018 5 z 5

Rudý šál Rudý šál Nora Roberts

Velmi dobře se čte a obsahuje řadu zajímavostí o psech.

01.12.2018 5 z 5

Přijď a už zůstaň Přijď a už zůstaň Nora Roberts

Velice pěkné příběhy, přečetla jsem je všechny velmi rychle. Z těch romatických příběhů, jsou to jedny z těch lepších.

28.11.2018 5 z 5

Děti z Bullerbynu Děti z Bullerbynu Astrid Lindgren

Povinná četba na základní škole :) Nejlepší příběh byl jak učitelka byla nemocná :D

19.11.2018 5 z 5