Skalara Skalara komentáře u knih

Sňatek z rozumu Sňatek z rozumu Jayne Ann Krentz

Pěkná oddechovka. Obdiv Annie s její trpělivostí a chytrostí nad tím, jak dokázala změnit Olivera. Jeho rozkazovačné způsoby mě dokázaly rozčílit, i když je to fiktivní příběh :D

12.02.2019 4 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Pro mě hrozná kniha. Islandské jména se mi pletla a nemohla jsem si zapamatovat, kdo je kdo. Četla jsem ji strašně dlouho. V ději jsou pasáže, které Vás odvede od toho napětí, které na detektivkách hledám. Možná bych nehodnotila tak špatně, pokud bych nečetla Dívku v ledu a hned na to tuto knihu. Je v tom obrovský rozdíl a to asi napomohlo zklamání :D :D

07.02.2019 1 z 5

Totot už je slabší. Je to zajímavé, ale už to není ono... Nejlepší by bylo kdyby v této sérii již autorka nepokračovala...

05.02.2019 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Určitě zajimavá četba. Ale strašně zamotaná :D

23.01.2019 4 z 5

Smrtící nahota Smrtící nahota J. D. Robb (p)

Úžasná kniha. Postava Roarka se mi velice líbí. Špatná historie a dětství Evy Dallasové ji dělá tím, čím v té knize je a člověk chápe proč to dělá... Mě třeba nutila kniha si myslet, že je chytrá a má na to dostat se u policie na vyšší pozice, proto díky její historii je pochopitelné jak a proč pracuje. Celkově se mi žánr líbí. Já začínala romantickými příběhy Nory Robertsové a říkala jsem si že detektivky mě bavit nebudou. Opak je pravdou. Líbí se mi detektivky a dokonce i od jiných autorů. Na tuto svoji stránku jsem přišla díky Noře Robertsové a teĎ lituji, že jsem její pseudonym J.D.Robb tak dlouho odkládala.

23.01.2019 5 z 5

Srdce rebelky Srdce rebelky Nora Roberts

Nebylo to špatné, dost jsem u knihy brečela. Ale veškerá bojovnost se mi líbila :) Ale detektivky této autorce jsou lépe jak ta historie. Doufám že bude psát detektivní popřípadě romantické příběhy :D

19.01.2019 4 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Tato detektivka mě začala bavit hned od začátku a vtáhla mě do děje. Nevraživost jednoho policisty s Erikou a chování privelogovaných osob vůči ní... Strašně se mi líbila posatava Eriky, která si prostě udělala to, co jí připadalo správné a šla i přes mrtvoly :D Nerespektovala žádné příkazy a díky tomu vyřešila případ :D

19.01.2019 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Tento díl mi zase přišel o něco málo slabší :D Rozjelo se to až za půlkou knihy :D

16.01.2019 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Nevím proč ale tento díl mě prostě bavil a dokonce více jak ten první :D

16.01.2019 5 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Jen mě vadilo opakování Heleny Ondráčkové a dalších pořád dokola. Ke konci knihy už jsem tušila, co se bude dít :D Ale proclení mrtvé babičky bylo parádní :D

15.01.2019 4 z 5

Jako rodina Jako rodina Sherryl Woods

Asi nejhezčí ze série :D Tvrdohlavá ženská mě prostě pobavila :D

15.01.2019 5 z 5

Kousek nebe Kousek nebe Sherryl Woods

Tato série se mi líbí, taky ji hltám a nedělám skoro nic jiného. Pro romantické dušičky ideální četba...

13.01.2019 5 z 5

Nové začátky Nové začátky Sherryl Woods

Mě se to líbilo, tím že věřím tomu, jak popisuje kniha chování na maloměstě. Příběh byl zajímavý a vtáhl mě do děje.

13.01.2019 5 z 5

Daňové teorie s praktickou aplikací Daňové teorie s praktickou aplikací Jan Široký

Snad nejhůře popsaná kniha dané problematiky. Četla se velice špatně.

12.01.2019 2 z 5

Daňová teorie a politika Daňová teorie a politika Květa Kubátová

Na složení zkoušky skvělá. Většinou jde přímo k věci :D

12.01.2019 4 z 5

Dějiny ekonomického myšlení Dějiny ekonomického myšlení Robert Holman

Asi jedna z mých nejméně oblíbených od Holmana.

12.01.2019 4 z 5

Mikroekonomie: středně pokročilý kurz Mikroekonomie: středně pokročilý kurz Robert Holman

Náročnější učivo, ale pořád skvělá kniha.

12.01.2019 5 z 5

Makroekonomie: středně pokročilý kurz Makroekonomie: středně pokročilý kurz Robert Holman

Asi úplně jedna z nejlepších Holmanových knih :D

Ekonomie Ekonomie Robert Holman

Nejlepší školní učebnice :D Jednodušše vysvětleno, na složení zkoušky ideální :D

Divá Bára / Karla Divá Bára / Karla Božena Němcová

Bohužel, ani jedna se mi nelíbila. A Divá Bára zfilmování je mnohem lepší, i když to té povídce vůbec neodpovídá :D

11.01.2019 odpad!