Skalara Skalara komentáře u knih

Sexy farmář Sexy farmář Alice Clayton

Mě se tato kniha velmi líbila, povedená a těším se na druhý díl :)

06.09.2019 5 z 5

Marco Marco Jussi Adler-Olsen

Tento autor se mi neskutečně líbil, ale bohužel tato jeho kniha mě vůbec nenadchla a přišla mi nejslabší.

06.09.2019 2 z 5

Lov Lov Elle Kennedy

Úžasná kniha stejně jako série Off-campus. Už teď se nemohu dočkat dalšího dílu :D Prostě toto se mi líbí hodně :D Teď navím jakou knihou začít po tomto, abych nebyla příliš zklamaná :D

13.07.2019 5 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Asi nemám tohoto autora v oblibě, bohužel mi jeho knihy nesedí.

13.07.2019 2 z 5

Upřímnou soustrast Upřímnou soustrast Guillaume Bailly

Je to dle mě takový průměr, ale špatné to není. Dá se to přečíst a některé pobaví a někdy si řeknete, že to není až možné.

13.07.2019 3 z 5

Ostrov Ostrov Sigríður Hagalín Björnsdóttir

Mě v té knize strašně chybělo dotáhnout tu myšlenku. Někdo tam nastolí situaci, že jste bez komunikace se světem podezřívá se, že jde o útok, že není možné, aby k tomu došlo samo. To je krása, ale strašně mě zklamalo, že ve výsledku tu situaci načtrtli, ale nedozvíte jak k té situaci došlo. Možná se chystá pokračování. Jinak je to kniha poutavá, vykreslení několika postav v dané situaci. Ty příběhy Vás dostanou a za to je velké plus. A jak to zkončí celkově... Velmi působívé, každopádně dlouho tuto zemi nenavštívím :D

01.06.2019 4 z 5

Jedz, modli sa a miluj Jedz, modli sa a miluj Elizabeth Gilbert

Nelíbila se mi kniha, musela jsem v mezičase číst i něco lepšího a těžko jsem se k ní vracela. Moc popisů duševna a tak, které jde úplně mimo mě...

09.05.2019 1 z 5

Manželské lži Manželské lži Kimberly Belle

Za mě velmi dobrá kniha. Je nutno přežít prvních 60 stran, které mi přišly šílené. Chvíli jsem myslela, že knihu odložím, protože se nic nedělo. Pak to dostalo spád a šlo to přečíst. Jedna hvězda dolů, jelikož to jak se zachovala a přemýšlala hlavní hrdinka, tak s tím jsem prostě nesouhlasila :D Někdy mě to i trochu rozčílilo... Ale jako celkově velice zajímavé, má to spád a děj.

09.05.2019 4 z 5

Noční lov Noční lov Robert Bryndza

Byla to super kniha, ale naštval mě konec knihy. Kdo se k němu dopracuje pochopí, co tím myslím. Proto jedna hvězda dolů. Vím, že to tak ve skutečnosti bývá, ale tady jsem v jiném světě :D Tak jsem pro lepší svět :D Dám si chvíli od Bryndzy klid a pak se pustím do dalších dílů.

08.05.2019 4 z 5

Složka 64 Složka 64 Jussi Adler-Olsen

Jako vždy, příběhy od tohoto autora mají logiku, spád a jsou zajímavé. Myslela, jsem že mě nelze překvapit, ale evidentně to jde :D Velice zajímavý příběh :)

04.05.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Je to jiný a asi méně zábavný jako Návrh, Elán, Skóre a Plán, ale je to pořád dobré. Kniha se mi líbíla prostě. Autorka píše skvěle a pustím se i do dalších a i do druhého dílu této série.

26.04.2019 5 z 5

Nejúžasnější věc Nejúžasnější věc Maja Lunde

Mě se strašně líbili obrázky knihy, ale děj už byl takový nemastný a neslaný. Koupila jsem ji ve slvě za 10 Kč, takže mě to nemrzelo. Kdybych ji koupila za původní cenu 200 Kč tak, bych byla velmi zklamaná.

26.04.2019 3 z 5

Když přijde soumrak Když přijde soumrak Nora Roberts

Za mě kniha super, je pravda, že v knize je hodně postav, ale žádný chaos jsem neměla. Nejvíce mě zajímal příběh Alice, z kterého mi běhal mráz po zádech, takže mi nevadilo, že romantika v knize je trochu ošizená a celkově ta současnost. Autorka se spíše zaměřila na příběh Alice a ten je velmi propracovaný. Dle mě je to trochu i jiná Nora Roberts, jelikož mi přišla kniha trochu drsnější než jsem zvyklá.

23.04.2019 5 z 5

Paddy Clarke cha cha chá Paddy Clarke cha cha chá Roddy Doyle

Pro mě je to kniha do výzvy, osobně bych si ji nezvolila bohužel. Bylo nás pět bylo určitě lepší...

22.04.2019 2 z 5

Velká pokladnice pohádek Velká pokladnice pohádek kolektiv autorů

Koupila jsem to pro známou a ve pěchu přečetla ze zajímavosti příběhy, které neznám, není špatná kniha a hezky malovaná, ale mají tam občas chyby a ty mi vadily, zvlášť když se jedná o knihy pro děti.

15.04.2019 4 z 5

Komturova smrt Komturova smrt Haruki Murakami

Za mě něco hrozného, vybrala jsem si to kvůli čtenářské výzvě, začala číst, postupně mě začalo strašně štvát okecávání, tak jsem si řekla, že každý den přečtu kousek, abych došla ke zdárnému konci. Fungovalo to týden, pak už ležela v koutku, tak jsem ji raději vrátila do knihovny. Konce se asi nedočkám, nerada nedočítám, ale tady mi to nešlo. Asi nejsem na tento typ psaní.

14.04.2019 odpad!

Myslím, že by autor již neměl v této sérii pokračovat. V knize je čím, dál méně stránek a humoru taky ubývá. Myslím si, že je to takový průměr...Neurazí, ale ani nenadchne...

09.04.2019 3 z 5

Plán Plán Elle Kennedy

Většina tvrdí, že se jedná o slabší díl, ale já s tímto nemohu souhlasit :D První je úplně nejlepší a příběh Logana mi taky přišel boží. Pak nastal třetí díl Dean a ten mi prvních pár kapitol nechytl, ale pak se příběh rozjel a dostal grády :) No a poslední díl, tak jsem se na něj těšila nejméně skrz komentáře a jsem velmi ráda, že na mě to neplatí. Čtvrtý díl mě bavil od začátku, jelikož se tam řeší těhotenství a není na každý stránce popsaný jak každý den spolu spí :D Dostalo to zase jiný směr a tím to bylo zajímavé :D Celá série se mi líbí a na každém díle najdu něco užásného, co mě chytne :D

08.04.2019 5 z 5

Skóre Skóre Elle Kennedy

Kniha měla pomalejší rozjezd, ale ve výsledku to byla zase pecka. Ale První díl zatím u mě asi boduje nejvíc. Tam jsem se hodně nasmála :D

02.04.2019 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Tahle série se čte sama. Za večer a kousek dopoledne přečtená celá kniha. Je to čtivé chytne Vás to a už nepustí. Vtipné dialogy a provokativní Vás dostanou. Už se těším na třetí díl :D

31.03.2019 5 z 5