sisi koblizc! sisi koblizc! komentáře u knih

Najít Sky Najít Sky Joss Stirling (p)

To co mi na celé knize vadilo nejvíc byl překlad. Některé výrazy byli jako z jiného století.
Příběh mě začal bavit až se v něm začalo mluvit o Savatech. Do té doby mi to připadalo jako klasická romantická knížka "Holka si o sobě myslí že není pěkná. Začne se jí líbit nějakej průšvihář. On se o ni pak taky začne zajímat." Bum je z toho něco na sepsání.
Vím že spousta lidí Najít Sky přirovnává ke Stmívání, ale já to moc posoudit nemůžu, protože jsem Stmívání nečetla a viděla jsem asi jen půlku prvního dílu, jelikož mě to nebavilo.

26.06.2015

Čas mezi námi Čas mezi námi Tamara Ireland Stone

Nápad i příběh se mi moc líbil, ale ten počet chyb je neskutečný. Je jasné že za to autorka nemůže, protože pochybuji že to ona tuhle knihu překládala do češtiny.

Legenda Legenda Marie Lu

Tahle kniha mě bavila víc než Divergence a Hunger Games. Myslím že tohle je naprosto nejlepší dystopie co jsem kdy četla.

Příběh dvou staletí Příběh dvou staletí Rachel Harris

Mnohem lepší než první díl. Les a Austin byli naprosto super. Okamžitě si jdu kupovat třetí díl.

Zůstaň se mnou Zůstaň se mnou Gayle Forman

Jediná chyba téhle knížky je málo stránek. Perfektní příběh který je dojemný, romantický, ale někdy i veselý. Líbí se mi protínání současnosti a Miiných vzpomínek.

06.06.2015

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Další knížka od Greena která mě mile překvapila. Všechny jeho knížky mají něco stejného, ale jsou naprosto o něčem jiném a tím jsou originální. Většinu knížky jsem se smála, ale pak jsem si říkala jak tam může být něco smutného?

21.04.2015 5 z 5

Aréna smrti Aréna smrti Suzanne Collins

Do téhle knihy jsme se hned zamilovala a každou stránkou mě nutila abych nepřestávala číst dál.

16.04.2015

Čtyřka: Divergentní povídky Čtyřka: Divergentní povídky Veronica Roth

Bylo zajímavé přečíst si jak přestoupil Čtyřka/Tobias. Sice to nebylo tak napínavé jako Divergence, ale pravého fanouška to nezklamalo.

12.04.2015 5 z 5

Aliance Aliance Veronica Roth

Sice úplně něco jiného než první díl, ale stejně zajímavé. Konec mě naprosto odrovnal (vůbec jsem to nečekala) :).

05.04.2015 5 z 5

Dokonalý pár Dokonalý pár Ally Condie

Velmi zajímavý příběh který se v nějakých směrech podobá jiným dystopiím :)

29.03.2015 5 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Skvělé pokračování ještě lepšího prvního dílu. Myslím že tahle kniha je takové to mezi dvěma různými příběhy.

26.03.2015 5 z 5

Nebe je všude Nebe je všude Jandy Nelson

Moc moc dojemná kniha která rozbrečí ne jen mě.

26.03.2015 5 z 5

Ve tvém pokoji Ve tvém pokoji Jordanna Fraiberg

Moc pěkné oddechové čtení. Řekla bych že to pravé na léto :)

09.03.2015 4 z 5

Pád Pád Lauren Kate

Luce byla úžasná hrdinka a všechno co bylo v téhle knížce je dokonalost sama

06.03.2015 5 z 5

Překroč svůj stín Překroč svůj stín Katie McGarry

Tak tady jsem četla a četla. Katie napsala skvělou knížku. Budu se klanět.

04.03.2015 5 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Příběh mě hrozně moc,moc a moc dostal. Není to nic emotivního, ale když tam umřou postavy které jsem si zamilovala tak to zabolí. No aspoň dvě mé nejoblíbenější zůstaly.

01.03.2015 5 z 5

Papírová města Papírová města John Green

Moc moc se mi líbila, ale jen někde uprostřed jsem se trošku sekla. Pak se knížka, ale zase rozjela a já byla nadmíru spokojená ;)

22.02.2015 4 z 5

Dívka z nočních můr Dívka z nočních můr Kendare Blake

Kniha mě moc nenadchla. Mnohem víc se mi líbil první díl. Tahle kniha byla slabší :(

22.02.2015 3 z 5

Mé sladké šestnácté století Mé sladké šestnácté století Rachel Harris

Taky chci do Florencie :)

09.02.2015 5 z 5

Anna krví oděná Anna krví oděná Kendare Blake

I love, I love, I love !!!!!!!!!!!!!

09.02.2015 5 z 5