Sirael440 Sirael440 komentáře u knih

Aristokratka u královského dvora Aristokratka u královského dvora Evžen Boček

Skvělá oddechovka, místy mi tekly slzy smíchu.

20.02.2022 5 z 5

Spáčův hrad Spáčův hrad Barbara Erskine

Já si také nemohu pomoci a hodnotím to jako překombinovaná slátanina. Neubráním se dojmu, že šlo o ztrátu času. Ale byl to dárek, tak jsem to přelouskala. Asi pošlu dál...

20.02.2022 1 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Knížka mě velmi potěšila svou upřímností a odvahou autorky. Vážila a vážím si ji jako úžasné sportovkyně, Češky, aktivistky proti dopingu. Silná žena s mnoha osobními problémy, které ven neventilovala. Až mě z toho mrazí, co vše je ve vrcholovém sportu pod povrchem.

06.07.2021 5 z 5

Pastýř Pastýř Frederick Forsyth

Bezva, zase mě to vtáhlo, i když nejsem zrovna fanda do letadel. Normálně jsem mu místy seděla na klíně. Škoda, že je to jen povídka.

21.02.2021 5 z 5

Království Království Jo Nesbø

Je jiná, než jsem u autora zvyklá. Nemohla jsem se ubráni rozporuplným pocitům vůči hlavnímu hrdinovi. Oblíbíte si ho i když víte....

18.02.2021 5 z 5

iPohádka iPohádka Karel Kovy Kovář (p)

Čte se trošku obtížně, ale mluví současným jazykem a děti i mě moc bavila, četli jsme jí spolu. Těším se na další autorovy počiny.

18.02.2021 5 z 5

Perunova krev II. Perunova krev II. František Kotleta (p)

Jízda jako vždy od mistra Kotlety.

Nohy z jílu Nohy z jílu Terry Pratchett

Bohovéééé

Nepohádka Nepohádka Pavel Renčín

Nerada kritizuji práci někoho jiného, sama jsem nic nenapsala, ale Nepohádka mě přijde přeplácaná pohádkovými bytostmi za cenu obsadit všechny co známe a ještě si nějaké vymyslet. Prolínání světů je zajímavé, ale ztrácela jsem se v tom. Knížku nemůžu pochválit.

26.01.2021 1 z 5

Chaos Chaos Patricia Cornwell

Velmi slabá a zmatená kniha. Nevím, jestli děj od samého začátku měl dodržet název knihy. Kdybych tuto knihu neměla zařazenou do výzvy, tak jsem ji ani nedočetla. Jestli tohle je jedna z nejčtenějších autorek v AM, tak to hodně vysvětluje.

22.12.2020 1 z 5

Zakuti v oceli Zakuti v oceli Miroslav Žamboch

Jsem nadšená, četlo se to jedním dechem. Domácnost stála, děti se radši naučily vařit...paráda. Doporučuji.

24.08.2020 5 z 5

Armáda Armáda Miroslav Žamboch

Moc jsem si knížku užila, teprve se s Baklym seznamuji.

16.08.2020 5 z 5

Kritik Kritik Peter May

Velmi pěkné a máte stále chuť na víno.

Pekingský rozparovač Pekingský rozparovač Peter May

Slušné, napínavé, z bezmoci až mrazí...cením si vhledu do čínské kultury a společnosti.

Šachové figurky Šachové figurky Peter May

Skoro stejná pecka jako Skála. Čte se to samo.

Skála Skála Peter May

Tak to je pecka.

Umrlčí cesta Umrlčí cesta Peter May

Moc čtivá, ponurá, pohltí vás.

Útěk Útěk Peter May

Další dílko mého oblíbeného autora, které nezklamalo. Bavíte se a čtete jedním dechem.

Výjimeční lidé Výjimeční lidé Peter May

Velmi zručně zachyceno, poutavé, napínavé.

Zpětný ráz Zpětný ráz Peter May

Opět jsem se s chutí ponořila do příběhu a nezklamal mě.