sira sira komentáře u knih

Odhalení Odhalení Meggan Watterson

Úchvatná kniha, která nám pomáhá nalézt svou osobní cestu sami k sobě a k posvátnému ženství.

25.01.2018 5 z 5

Buddha vchází do kanceláře Buddha vchází do kanceláře Lodro Rinzler

Kniha nabízí cestu, jak přenést duchovní život a principy budhismu do běžného života. To je ta správná výzva! Doma při meditaci to umíme, ale co v práci? :-) Oceňuji praktické rady a hlavně přiznání, že chyby děláme všichni, je to nepříjemné, ale máme se z nich poučit a ne se z nich stále obviňovat.

18.01.2018 4 z 5

Mystická zvířata Mystická zvířata Jana Smetanová

Příjemná kniha, která nabízí další možnou cestu k našim zvířecím průvodcům. Z knihy čiší láska autorky ke zvířatům a obrázky jsou úplně snové. Touto oblastí se zabývám dlouho, takže nemám problém s odkazy na anděly, minulé životy apod. Pro někoho, kdo s touto oblastí začíná, může být kniha trošku plná informací, které si má dohledat, protože v ní nemá vysvětlení, ale proč ne:-)

14.01.2018 4 z 5

Tajemství plánu vašeho života Tajemství plánu vašeho života Ruediger Schache

Příjemná a inspirativní kniha, která je psaná opravdu čtivým způsobem. Tentokrát jsem neobjevila ani tolik nových myšlenek, jako spíš připomenutí věcí, na které jsem zapomněla. Je dobré se znovu zamyslet nad tím, co opravdu od života chceme a co nás těší, i když je to trošku v rozporu s rozumnými názory:-)

12.01.2018 4 z 5

Archandělé, meridiány a čakry v praxi Archandělé, meridiány a čakry v praxi Trudi Thali

Inspirativní kniha, která přináší konkrétní informace o propojení jednotlivých částí těla a energetických drah. Zajímavý je také pohled na vztah člověka k planetě a jednotlivým zemím vzhledem k lidskému tělu. Kniha obsahuje také meditace a informace o některých archandělech.

04.01.2018 4 z 5

Tajemství kroniky Akáše Tajemství kroniky Akáše Edgar Cayce

Kniha přináší zajímavé pohledy na náš pobyt na Zemi a na to, že karma není daná. Líbí se mi celá filozofie - že máme možnost téměř všechno ovlivnit.

21.12.2017 4 z 5

Kryon kniha 12 - 12 vrstev DNA Kryon kniha 12 - 12 vrstev DNA Carroll Lee - Kryon

Další skvělá kniha, nad kterou stojí za to se zamyslet. Určitě mohu doporučit všem, kteří si kladou otázky sami o sobě a o tom, jak se mohou posunout dál.

21.12.2017 5 z 5

Rakovina a její poselství Rakovina a její poselství Lise Bourbeau

Kniha je přínosná a obsahuje zásadní informace. Jen asi nesouhlasím s kompletním postupem, jak zpracovávat svoje témata, ale to je určitě názor každého, ať se rozhodne sám:-)

03.11.2017 4 z 5

Kryon 3: Alchymie lidského ducha Kryon 3: Alchymie lidského ducha Carroll Lee - Kryon

Kryon předává opět inspirující poselství. Kniha je plná zajímavých informací, které se dají lehce přenést do běžného života. I když se mi zpočátku zdál Kryon náročný na soustředění, tak jsem postupně změnila názor a už se nemůžu dočkat, až se pustím do čtení další knihy.

30.10.2017 5 z 5

Život ve světle - Průvodce osobní a kosmickou transformací Život ve světle - Průvodce osobní a kosmickou transformací Shakti Gawain

Příjemná kniha, která nám přináší praktické návody a návrhy meditací a cvičení, které nám pomohou v osobním rozvoji a zároveň zůstat nohama na zemi a žít ve společnosti ostatních. Nemusíme býti dokonalí, abychom se věnovali spirituálnímu rozvoji.

20.10.2017 4 z 5

Kryon 2: Nemyslete jako člověk Kryon 2: Nemyslete jako člověk Carroll Lee - Kryon

Kniha je plná informací, které jsou na mne chvílemi až moc technické. Magnetismu příliš nerozumím, takže pro mne bylo náročné se prokousat technickými pasážemi a proto mi to trvalo déle, než jsem knihu přečetla. Každopádně zásadní myšlenky jsou přínosné, takže knihu mohu vřele doporučit.

17.10.2017 5 z 5

Jak rozbít skleněný strop Jak rozbít skleněný strop Madisyn Taylor

Od knihy jsem čekala opravdu více. Několik příběhů je inspirativních, ale i vzhledem k jejich délce není možné očekávat větší pochopení jednotlivých osudů a vybrat si z nich více pro sebe. Kniha je dostupná v Levných knihách za cenu, která obsahu určitě odpovídá.

16.10.2017 2 z 5

Vzestup do páté dimenze Vzestup do páté dimenze Diana Cooper

Inspirující a naprosto úžasná kniha plná informací a různých cvičení. Kdo se zabývá vlastním rozvojem a vzestupem planety, ten tuto knihu jistě ocení.

16.10.2017 5 z 5

O touze po nemožném a další příběhy našeho nevědomí O touze po nemožném a další příběhy našeho nevědomí Stephen Grosz

Knihu jsem objevila včera v Levných knihách - takže kdyby jí někdo sháněl, je za výbornou cenu. Souhlasím s předchozím komentářem - čekala jsem něco hlubšího, na druhou stranu - k určitému zamyšlení nad sebou mne přivedla, takže snad si z ní každý něco vybere.

11.10.2017 2 z 5

Kryon 1: Konec času Kryon 1: Konec času Carroll Lee - Kryon

Zajímavá kniha plná channelingu. Četla se mi trošku obtížně, protože jsem bojovala s některými používanými termíny (např. implantáty apod.), ale obsahově je kniha přínosná a určitě stojí za to přečíst, pokud se zabýváte vzestupem. Plánuji přečíst další od tohoto autora.

04.10.2017 5 z 5

Přítomnost andělů Přítomnost andělů Diana Cooper

Krásná kniha, která jako jedna z mála přináší informace o světelných kruzích - orbech, které se v posledních letech objevují. V knize jsou také fotografie jednotlivých orbů (a jejich podrobnější popisy), prostřednictvích kterých se můžeme naladit na jednotlivé energie. Opravdu inspirující kniha.

14.08.2017 5 z 5

2012: Budíček lidstva 2012: Budíček lidstva Diana Cooper

Další skvělá kniha od Diany Cooper. Kniha je zaměřená na tento zlomový okamžik a postupně tento proces probírá z celkového pohledu a pak se zaměřuje ve svých předpovědích na jednotlivé země. Současně jsou zde praktická cvičení a meditace, kterými můžete pomoci sobě i ostatním.
+ Je zajímavé číst další komentáře. Netuším, co si někdo představuje pod slovem satanismus, ale já něco velmi negativního a nebezpečného - v knihách této autorky nic podobného není. Jedná se o čistě duchovní literaturu, která pracuje s energiemi a světlem. Ale zřejmě to nebude čtení pro každého:-)

12.08.2017 5 z 5

Shabono Shabono Florinda Donner

Velmi čtivá kniha - psaná jako povídka. Autorka je antropoložka a šamanka a v této knize se oba její přístupy kombinují a své zážitky popisuje zajímavým způsobem.

18.07.2017 4 z 5

Kvantová Andělská terapie Kvantová Andělská terapie Eva-Maria Mora

Příjemná kniha, která určitě stojí za přečtení. Kniha obsahuje praktické návody i obecné zásady k praktikování spirituální léčby.

10.07.2017 4 z 5

Soukromý život psů Soukromý život psů Elizabeth Marshall Thomas

Výborná kniha o tom, jaký vnitřní svět zvířata mají a že bychom jim opravdu měli věnovat pozornost.

04.06.2017