sira sira komentáře u knih

Drahé kameny a znamení zvěrokruhu Drahé kameny a znamení zvěrokruhu Barbara Newerla

Kniha nabízí poměrně podrobné informace, jaké krystaly se hodí k jednotlivým znamením a rozděluje i do jednotlivých dekád.

06.02.2019 3 z 5

Pokud přeladíme program Pokud přeladíme program Wahlgrenis

Přehledně a příjemně napsaná kniha plná informací, nad kterými by se měl zamyslet jednou za čas asi každý - všichni jsme jedineční, neměli bychom se porovnávat s ostatními a měli bychom žít především v souladu se svou duší.

06.02.2019 4 z 5

Amulety, drahokamy a talismany Amulety, drahokamy a talismany Elka Angelova - Koleva

Velmi stručná kniha, která zahrnuje širokou škálu témat -od práce s krystaly po tvorbu amuletů. Jako základní info určitě super, jinak vzhledem ke svému útlému obsahu nemá šanci témata pořádně probrat.

05.02.2019 3 z 5

Kniha 11 - Nadzvedávání závoje, Apokalypsa v novém světle Kniha 11 - Nadzvedávání závoje, Apokalypsa v novém světle Carroll Lee - Kryon

Velmi přínosná kniha plný praktických informací od Kryona!

14.12.2018 5 z 5

Kryon 14 - Nový člověk Kryon 14 - Nový člověk Carroll Lee - Kryon

Další skvělá kniha od Kryona a Lee Carrolla! Aktuální kniha plná zajímavých informacích o tom, co se děje a o nás, kteří se snaží přijít na to, jaký má smysl tu být.

29.11.2018 5 z 5

Rekalibrace lidstva Rekalibrace lidstva Carroll Lee - Kryon

Naprosto úžasná kniha, kterou mohu doporučit všem, kteří přemýšlí o tom, proč tu jsme a kam směřujeme. Kniha přináší mnoho odpovědí na otázky, nad kterými často přemýšlíme.
Knihu jsem přečetla až po semináři v Praze s Kryonem a všechny informace se mi lépe propojují a dávají větší smysl než dříve.
Pamatuji, že když jsem před lety četla poprvé: Zdravím vás, jsem Kryon z magnetické služby - tak jsem si říkala, že ti lidé už nevědí, co si mají vymyslet:-) Tehdy to nebyly informace pro mne, ale zřejmě u mě došlo ke změnám, protože když jsem potkala knihy od Kryona znovu, byla jsem překvapená, že dávají smysl a zažívala jsem při jejich čtení nepopsatelné zážitky.
Jsem ráda, že se Kryon překládá dál do češtiny - v odborných částech bych se ztratila. Hezké počtení, já pokračuji v další knize.

05.10.2018 5 z 5

Tvoření peněz Tvoření peněz Sanaya Roman

Velmi přínosná kniha plná praktických doporučení a cvičení. Díky této knize si můžeme uvědomit, že hojnost má mnoho podob a také zapřemýšlet nad tím, co nám mají naše peníze vlastně přinést.

07.09.2018 5 z 5

Zaměstnání a vesmírné síly Zaměstnání a vesmírné síly Bärbel Mohr

Souhlasím s předchozím hodnocením - v knize toho není příliš mnoho nového, ale ani jsem to tolik nečekala. Pokud si chcete myšlenky autorky připomenout a je to už dlouho, co jste četli předchozí knihy tak jako já, tak je to kniha příjemná a i inspirující.

10.08.2018 3 z 5

Vaše tělo reaguje na každé slovo, které řeknete Vaše tělo reaguje na každé slovo, které řeknete Barbara Hoberman Levine

Velmi podrobná kniha, která se věnuje psychosomatice. U každé kapitoly je několik návrhů na praktická cvičení a meditace, které si může každý vyzkoušet. Kniha mne velmi inspirovala a budu se této oblasti věnovat i dál. Důležité je si uvědomit, že nemáme bojovat s tělem, ale že tělo nám zrcadlí různé problémy, se kterými se dá dále pracovat.

07.08.2018 4 z 5

21 zlatých pravidel 21 zlatých pravidel Bärbel Mohr

Útlá kniha nabízí stručný a přehledný seznam pro všechny, kteří začínají s vesmírnými objednávkami. V knize je na můj vkus zbytečně mnoho prostoru pro zapisování vlastních poznatků, ale možná to někomu vyhovuje:-) Od autorky jsem četla více knih, tahle je skvělá svou stručností a i jako taková rekapitulace zásad je výborná.

01.08.2018 4 z 5

Prožijte láskyplné vztahy Prožijte láskyplné vztahy Shakti Gawain

Velmi inspirativní kniha, která nás provede seznámením s našimi různými aspekty / vlastnostmi, které jsme si tak zvnitřnily, že je už nedokážeme ani odlišit od sebe. Kniha nabízí cestu, jak si uvědomit, že máme všichni mnoho vlastností a často i ty, které potlačujeme, že ovlivňují náš život. Na závěr jsou v knize ještě praktická cvičení, které si může každý sám vyzkoušet. Poslední info: kniha je právě ke koupi v Levných knihách za super cenu.

11.07.2018 4 z 5

Od utrpení k blaženosti Od utrpení k blaženosti Petra Schneider

Kniha popisuje cestu autorky k osvícení. Na rozdíl od ostatních knih od téže autorky se mi tato četla hůře. Chvílemi mi přišla trošku nepřehledná, ale i tak jsem si tam nalezla několik praktických doporučení do života.

21.06.2018 4 z 5

Jak rozumět vlastní duši Jak rozumět vlastní duši Wahlgrenis

Příjemná kniha, která jednoduchým způsobem pomáhá najít cestu k sobě. Celá filozofie tohoto přístupu je založená na tom, že máme věřit sami sobě, své intuici, nic nepřehánět a prostě nechat věci plynout.

18.06.2018 4 z 5

Andělské léčivé karty (Silná andělská energie Elohimů) Andělské léčivé karty (Silná andělská energie Elohimů) Ulrike Hinrichs

Karty plné energie a milosti, kterou nám elohimové přinášejí. Kdo by cítil potřebu se s nimi spojit, karty mohu doporučit. Kniha ke kartám přináší doplňující informace a texty, prostřednictvím kterých se na ně dokážeme lépe naladit.

08.06.2018 5 z 5

Elohimové Elohimové Petra Schneider

Úžasná kniha, která vás seznámí s elohimy a jejich energiemi. Neznám žádnou další knihu, která by o nich tak podrobně psala. Během četby jsem si vyzkoušela praktická doporučení a mohu potvrdit, že to opravdu funguje. A je to báječné:-)

08.06.2018 5 z 5

Andělé stojí při nás Andělé stojí při nás Gerhard K. Pieroth

Kniha nabízí podrobný popis andělskou hierarchií, u jednotlivých andělů a archandělů uvádí oblasti, na které se zaměřuje a vždy je tu meditace na naladění. Autorka dokáže skvěle vše přiblížit normálnímu (tj. ne zcela ezoterickému) čtenáři a seznámit ho s andělskou říší.

05.06.2018 5 z 5

Andělské duše Andělské duše Petra Schneider

Kniha je velmi zajímavá. Nabízí další pohled na to, jak najít cestu sám k sobě a to prostřednictvím informací a různých meditací. Líbí se mi, že nenabízí žádné dogma, ale seznamuje s tím, co autorka sama prožila a co si vyzkoušela. Jsou ze i přínosné náhledy na proces reinkarnace a naše životní poslání.

01.06.2018 5 z 5

Štíhlost bez diet a šamanský půst Štíhlost bez diet a šamanský půst Lisa Biritz

Velmi přínosná kniha! Jednoduchým způsobem popisuje, jak funguje šamanský půst a jaký je rozdíl mezi ním a dietou. Hned jsem vyzkoušela a kupodivu to funguje přesně tak, jak autorka popisuje:-) Opravdu je to všechno o vlastní přístupu. Po půstu jsem se cítila opravdu lehčí a neměla jsem žádný problém s únavou a ani hladem. V knize jsou cvičení, která s půstem mohou pomoci.

31.05.2018 5 z 5

Obejměte své vnitřní dítě Obejměte své vnitřní dítě Ladislav S. Dvořák

Inspirativní kniha pro každého, kdo se chce seznámit se svými vnitřním dítětem. Ideální pro někoho, koho toto téma oslovuje, ale nic o něm neví. Kniha je plná praktických cvičení i ukázek práce s dítětem.

28.05.2018 5 z 5

Naučte se plavat v moři emocí Naučte se plavat v moři emocí Doris Dahlin

Kniha nabízí praktické návody, jak zvládat své emoce a citlivě ukazuje, že prožívat emoce je úplně normální, záleží jen na nás, jak moc nás ovlivní. Pokud někdo cítíte, že všechno moc prožíváte vzhledem ke svému okolí, tak je to kniha pro vás:-)

24.05.2018 5 z 5