SimonaD4 SimonaD4 komentáře u knih

Chladný popel Chladný popel Simon Beckett

Naprosta bomba! Miluju jeho styl! V nemcine vysla jeste dve pokracovani Dr. Hunter serie Leichenblasse a Verwesung. Cetla jsem vsechny ctyri dily jednim dechem. Mohu jen doporucit!

13.06.2016 5 z 5

Dívka, která se dotkla nebe Dívka, která se dotkla nebe Luca Di Fulvio

Knihu jsem přečetla v němčině a přes to, že to v němčině není ono, od začátku do konce mě bavila. Mám ráda autorův styl psaní, příběh byl napínavý, plný bolesti, utrpení a zároveň lásky. Nemám co vytknout. Byla to třetí kniha, kterou jsem od něho četla - všechny v němčině, jelikož Chlapec který rozdával sny vyšel v češtině nedávno a Das Kind, das nachts die Sonne fand ...mimo jiné, nejlepší autorova kniha, kterou jsou doposud četla, v češtině nevyšla ještě vůbec - a byla jsem spokojená.

23.03.2016 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Možná jsem ovlivněná nedávno přečtenou knihou "Než jsem tě poznala", která je mnohonásobně lepší... Popravdě jsem trochu zklamaná.

27.05.2015 3 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Stejně jako hvězdy nám nepřály a Papírová města mě kniha nezklamala! Silný příběh, který člověka donutí přemýšlet... Krásná kniha od skvělého autora!

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Také jsem nejprve viděla film a pak si po delší odmlce přečetla knihu. Domnívám se, že ji nelze ohodnotit pouze "dobrý", jak by asi řekli Hazel a Gus... Myslím, že si kniha zaslouží mnohem lepší ohodnocení. Za mě je to "úžasná"

Neviditelný Neviditelný Jaroslav Havlíček

Neviditelného jsem si přečetla jako studentka střední školy na doporučení učitelky literatury. Tento psychologický román zaujal první místo mých oblíbených knih na dlouhá léta. Místy až vtipný text jsem četla několikrát. Mohu jen doporučit.

21.05.2015

Jiskra života Jiskra života Erich Maria Remarque (p)

Tuto knihu považuji za nejlepší z děl E.M. Remarque. Četla jsem ji před mnoha lety, stejně jako většinu děl tohoto autora. Dech beroucí příběh působí o to silněji tím, že se nejedná jen o bujnou fantazii autora, ale je věrným obrazem událostí dané doby.

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Včera jsem dočetla tuto úžasnou knihu, která se mě dotkla neskutečným způsobem. Ani na vteřinu jsem se od ní nemohla odtrhnout a přečetla ji jedním dechem. Ještě dnes mám oči oteklé pláčem a při vzpomínce na silný příběh, odehrávající se v knize, se mi ještě stále po tvářích kutálí slzy! Nádherná!