simona g. simona g. komentáře u knih

Uteč, dokud můžeš Uteč, dokud můžeš Rebecca Zanetti

Ale jooo, dobře se to četlo. Děj letěl, frčel, gradoval a přiznám se, že i když mě osoba vraha moc nepřekvapila, knize to "na kráse" nic nevzalo :). Furt takňák přemýšlím, zda dát 4 hvězdy nebo 5, protože na mě bylo místy v knize moc "růžovo", ale jako zase fakt se to četlo fajn a rozhodně si utíkám půjčit druhý díl... takže dávám 5 hvězd, nakonec :).

24.03.2024 5 z 5

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Fajne, fajne, fajne, fajne!!! Jak hrom. Jak se mi zdála sedmička lehce slabší, tady u osmého dílu opět super tempo, svižný děj, neochota knížku pustit z ruky. Doporučujiiiiiii!!!

14.03.2024 5 z 5

Zlomené duše Zlomené duše Patricia Gibney

Sedmý díl, za mě zatím nejslabší ze všech Lottie dílů. Četlo se mi to trochu hůř a dýl, než díly předchozí. Překombinované, zbytečně. Nicméně mi to rozhodně nebrání v chuti jít číst osmičku. Ve srovnání s ostatními díly však ubírám jednu *.

03.03.2024 4 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Taaaak, vezmu to fofrem, ať můžu co nejdřív k sedmičce! Bylo to super!!! Napínavé jak šle, čtení šlo jako po másle, žehlení šlo stranou, nemáme doma pomalu co na sebe, ale to neva, valim číst další díl a všem doporučuji si tuhle autorku dát!!! Je skvělá!!!

13.02.2024 5 z 5

Ani slovo Ani slovo Patricia Gibney

Tak, pátý díl dočten a fofruju si pro šestý!!! Carter v sukni, to mě napadá nejčastěji, když čtu knihy téhle autorky. Opět napínavé čtení, opět jsem se knihy nemohla pustit, opět velká spokojenost a jestě větší doporučení!!!

04.02.2024 5 z 5

Nebezpečná místa Nebezpečná místa Patricia Gibney

Čtvrtý díl zhltnut a opět spokojenost. A jelikož se už teď těším na pátý, vezmu to hodnocení stručně - hej faaakt dobrá aurorka a knížka, doporučujiiiii!!!!! A pádluju číst pětku.

29.01.2024 5 z 5

Stará tajemství Stará tajemství Patricia Gibney

Tahle autorka mě baví! A to hodně. Třetí díl, třetí napínavé čtení, třetí pochvala a doporučení číst. A teď už fofrem mažu začít čtyřku :).

19.01.2024 5 z 5

Ukradené životy Ukradené životy Patricia Gibney

Druhý díl, druhý brutus, co se tématu týče, ale autorka píše fakt dobře, takže opět to letělo, děj svištěl jako hrom. Každopádně doporučuju a pádluju číst trojku!

12.01.2024 5 z 5

Andělé smrti Andělé smrti Patricia Gibney

Četlo se mi to velmi dobře. Téma je teda brutální, za mě, ale kniha je dobře zpracovaná, děj letí, ne vše co se stalo jsem očekávala, takže i nějaká překvapení a zvraty nastaly, rozhodně jdu na druhý díl .

05.01.2024 5 z 5

Půlnoční knihovna Půlnoční knihovna Matt Haig

Hodně zajímavá kniha, rozhodně fest zajímavý nápad/téma. Protkáno citáty a myšlenkami, které stopro sednou (jednou za čas) do životů nás všech. Skvěle se četla, určitě doporučuji!

28.12.2023 5 z 5

Lekce chemie Lekce chemie Bonnie Garmus

Skvělá, úžasná, perfektní, bombová, hezká a milá kniha. Četla se sama a četla se moc fajn. Doporučuji na 100%, mít hvězdy navíc, okamžitě jí je dám. DOPORUČUJI, DOPORUČUJI, DOPORUČUJI!

18.12.2023 5 z 5

Vrah je v každém z nás Vrah je v každém z nás Lucie Bechynková

Zajímavá knížka, psaná jinak, ale podle skutečných příběhů, takže má své kouzlo. Jen se mi někdy četla kapku krkolomně, za to jedna hvězdička dolů. Každopádně nelituji, že se mi dostala do ruky.

05.12.2023 4 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Za mě super knížka, čtivá, má spád, frčí si ke konci fofrem a pořád se v ní něco děje. Spokojenost! Určitě doporučuji!

24.11.2023 5 z 5

Dívky z lesů Dívky z lesů Minka Kent

Perfektní, skvělá, napínavá, zajímavá. A takhle by se dalo pokračovat ještě dlouho. Kniha, která vás prostě vcucne a nechcete od ní na moc dlouho, protože prostě potřebujete vědět, co je v dalším odstavci, na další straně, v další kapitole. DOPORUČUJI!!!

11.11.2023 5 z 5

Opatství Northanger Opatství Northanger Jane Austen

Asi nejdelších 199 stran, co jsem kdy četla. Neříkám, že je to chyba autorky, ale tohle mne opravdu hodně nebavilo.

05.11.2023 2 z 5

Volání o pomoc Volání o pomoc Wendy Dranfield

Skvělá kniha, skvělá zápletka, skvělý druhý díl!!! Napínavé jak šle, řádky frčí skoro samy, moc povedená autorka, hodně mě baví. Těším se na třetí díl!!!

12.10.2023 5 z 5

Pád do tmy Pád do tmy Wendy Dranfield

Hodně, hodně, hodně povedená knížka! Napínavá, dobře napsaná a skvěle přeložená, čte se sama. Zápletka neotřelá a faaakt dobrá! U mě dobrý, pádluju si pro další díl, tahle dvojka "detektivů" určitě stojí za to!

27.09.2023 5 z 5

Kopretiny pro zámeckou paní Kopretiny pro zámeckou paní Stanislav Rudolf

Milá knížka, krátké a opravdu milé čtení, jsem ráda, že mě k ní výzva přivedla.

14.09.2023 5 z 5

Byt v Paříži Byt v Paříži Guillaume Musso

A mi se to líbilo moc. První setkání s autorem a rozhodně důvod sáhnout po jeho dalších knihách. Tahle byla skvělá, četla se perfektně a děj frčel jako šus. Rozhodně doporučuji!

05.09.2023 5 z 5

Nepříliš šťastná rodina Nepříliš šťastná rodina Shari Lapena

Tahle kniha mě bavila. Zajímavá zápletka, vztahy, doporučuji si přečíst, děj letěl, kniha měla spád, velká spokojenost.

21.08.2023 5 z 5