Simix12 Simix12 komentáře u knih

Pomsta Pomsta Sandra Brown

Opět vydařená knížka od autorky Sandry Brown. Napsána podobně jako u Pomsty - napětí, vášeň, opět dělá žena cavyky a nakonec bude s hlavní postavou děje, proto dávám 4*.

09.02.2018 4 z 5

Reportér Reportér Sandra Brown

Knížka mě ihned vtáhla do děje. V knížce je napětí, vášeň, zajímavý konec, který jsem ani trochu nečekala.

09.02.2018 5 z 5

Manželé odvedle Manželé odvedle Shari Lapena

Knížku jsem začala číst na doporučení kamarádky. Přečetla jsem jí za jediný den. V půlce jsem si myslela, kdo dítě unesl, ale nakonec bylo vše úplně jinak. Za mě výborná knížka a těším se na autorčinu další knihu.

09.02.2018

Syn Syn Jo Nesbø

Kniha je napínavá od začátku do konce. Všechny knihy od autora Jo Nesbo jsou vynikající.

09.02.2018 5 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Sedmilhářky mě ze začátku tedy moc nenadchly, ale když jsem knížku dostala k narozkám, tak jsem jí dala ještě šanci. Ze začátku je problém vžít se do rolí, je to takové zmatené a spousta jmen, ale nakonec jsem se do knihy začetla a jsem i ráda. Když jsem jí dočetla, stáhla jsem si miniseriál Sedmilhářky, sice to není doslova jako v knížce, ale není to špatný.

13.12.2017 4 z 5

Ryanova pomoc Ryanova pomoc Leila Meacham

Ryanova pomoc se mi líbila stejně jako všechny autorčiny knihy. I když je knížka tenoučká a máte jí přečtenou během chvilky, je to taková oddechovka před spaním. Pro někoho může být dost nudná, protože skoro od začátku knížky víte jak to asi dopadne, přesto jsem nechtěla aby už skončila. Hrdinka knížky to nemá opravdu jednoduché, ale nakonec vše dopadne tak jak má.

13.12.2017 5 z 5

Panicové Panicové Diana Gabaldon

Je hezké se vžít do děje, kdy je Jamie ještě mladičký kluk a už v té době to měl těžké. Určitě by nebylo od věci, kdyby autorka napsala příběh o něm.

13.12.2017 3 z 5