Simi30 Simi30 komentáře u knih

Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Erekce, Ejakulace, Exhibice a jiné příběhy obyčejného šílenství Charles Bukowski

Vůbec to není o prvních třech názvech v nadpisu. Ale musím uznat, že i přes tu spoustu vulgarismů mají příběhy hloubku a jsou převážně smutným svědectvím…

12.08.2021 4 z 5

Můj první S. King a nedočetl jsem to, bojoval jsem s tím do půlky a neměl jsem chut pokračovat. Jak někdo řekl: „ Ne každá kniha se musí dočíst.”
S. King je ale pojem a proto půjdu najdu si knihu s nejlepším hodnocením a někdy v budoucnu dostane šanci číslo 2.

20.11.2020 2 z 5

Smrt je mým řemeslem Smrt je mým řemeslem Robert Merle

Skvěle napsaný strašný příběh.

31.10.2020 5 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

Dobre ale Blackout- M. Elsberg mi přišel lepší. Toto je takové moc americky vlastenecké... ale jinak spokojenost

21.01.2019 4 z 5

Ishmael - Dobrodružství mysli a ducha Ishmael - Dobrodružství mysli a ducha Daniel Quinn

Velmi zajímavá kniha na téma kam spěje dnešní svět (chování lidi vůči světu) a s nim spojena výroba potravin pro stále více a více lidi ( přelidnění)... a jestli to vůbec jde aby to ,,fungovalo,, donekonečna.

17.01.2019 5 z 5

Bez frází Bez frází František Suchan

TOP knizka hlavně pro profi sportovce, kteří se v ni najdou jako já, téměř v každém příběhu. Ale i pro ostatní čtenáře, kterým skvěle přiblíží náš profesionální život a pocity které se v nás mísí. Za mě TOP!!

14.11.2018 5 z 5

Opuštěná společnost Opuštěná společnost Erik Tabery

Padlo to tady už několikrát: ,,Povinná četba pro všechny.”
Měl jsem absolutní mezery co se týká politického dění a tato kniha mi otevřela oči, že nezajímat se a být k věcem lhostejný je nejhorší co mohu jako občan vůči státu udělat.
Všem doporučuji.

28.09.2018 5 z 5

Nejsem hrdina Nejsem hrdina Mark Owen (p)

Nejlepsi kniha o SEALS co jsem zatím četl. Líbí se mi na vyprávění ta lidskost, nic přehnaneho, žádný super hrdina. Píše i o svých neuspesich a o svém strachu. Což se v málokteré knize docteme. Kniha je velmi motivující predevsim pro nas do života. Se vším se da poprat. Nikdy nic nevzadejme a pojďme si za svými cili.

30.05.2016 5 z 5