simca144 simca144 komentáře u knih

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Krásná knížka, která bere dech a nutí vás všechny emoce sdílet s hlavní hrdinkou :)

07.07.2015 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Nemůžu říct, že by mě zklamala, je to pěkné nenáročné čtení...ale není z knih, co bych asi četla vícekrát :)

03.12.2014 3 z 5

Neslušná sázka Neslušná sázka Kieran Kramer

Moc pěkné nenáročné čtení ;)..doporučuju ;)

14.03.2014 5 z 5

Moře klidu Moře klidu Katja Millay

Skvělý příběh :)

18.02.2014 5 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Právě jsem dočetla a teď mnou proplouvají různé pocity...Díl byl od začátku po poslední stránku "nabouchaný" emocemi. Epická láska, která se musí potýkat s různými nepřízněmi života...co napsat? Jen, že si připravte kapesníčky, posledních několik stránek jsem probrečela...je to jedna z opravdu mála knížek, která to dokázala...pět hvězdiček je opravdu málo :)

14.12.2013 5 z 5

Předurčena do hrobu Předurčena do hrobu Jeaniene Frost

Naprosto dokonalé pokračováni, co dodat víc...nemohu se dočkat příští knihy :)

16.11.2013 5 z 5

Taťána a Alexandr Taťána a Alexandr Paullina Simons

Pokračování neuvěřitělně silného příběhu mladých lidí, který v každém prostě musí něco zanechat..:)..naprosto úžasná kniha, nemůžu se dočkat pokračování ;)

25.09.2013 5 z 5

My Fair sukuba My Fair sukuba Jill Myles

Bombastická knížka...miluju tento příběh, prostě mě chytl a jen tak nepustí :)..takže určitě doporučuju :)

10.06.2013 5 z 5

Smlouva s Adamam: Učitel lásky Smlouva s Adamam: Učitel lásky Jitka Volfová

Knížka se dobře četla, bavila mě...až na slovní spojení - uragán vášně :)..jinak budou teda ještě další díly.? :)

03.06.2013 5 z 5

Spoutaná Spoutaná Sylvia Day

Úžasné pokračování skvělého příběhu :)..a nevíte náhodou jak je na tom 3.díl? :)

25.03.2013 5 z 5

Probuzený milenec Probuzený milenec J. R. Ward (p)

Z prvního dílu mi Zsadist přišel děsně nepříjemný...to se ale změnilo a je to..podle mě..druhý nejlepší příběh..přece jenom se mi první knížka série líbila víc. Je to ale zase úplně jiné, zajímavé téma, které si do posledního písmenka užijete ;)

27.01.2013 5 z 5

Milenec z temnot Milenec z temnot J. R. Ward (p)

Krásně napsaná knížka...Skvělý styl psaní, který hned vtáhne do děje :)

Hlad jako žádný jiný Hlad jako žádný jiný Kresley Cole

Naprosto úžasná knížka :)..a mooc povedená novela, která mě oslovila snad ještě víc než příběh Lachlaina S Emm :)..Myst mi přišla bližší a Wroth prostě sympatičtější :)