silvinek silvinek komentáře u knih

Kráska a hráč Kráska a hráč Ilsa Madden-Mills

Jako milovnice knížek se sportovci v hlavní roli od Elle Kennedy jsem sáhla po této knize a určitě toho nelituju.
Kráska a hráč je plná přesně toho, na co jsem měla chuť - sympatických hrdinů procházejících si svými problémy, životních rozhodnutí, romantiky, vtipu, erotiky, přátelství a lásky. Krásné letní čtení, u kterého jsem se nejednou zasmála a užívala si ho od začátku do konce. Oblíbila jsem si Novu, Ronana i jejich blízké, takže se těším na další díl s Tuckem :-)

20.07.2023 5 z 5

Sliby chyby Sliby chyby Winter Renshaw

Taková milá romantická pohádka pro dospělé o sympatickém princi a skoro-princezně, jejich lásce párkrát zkomplikované nedostatečnou komunikací a životu svázaném královskými pravidly. Hezká knížka na večerní odpočinek.

16.01.2022 4 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

A já jsem stejně jako s Jeho banánem spokojená. Dostala jsem to, co jsem chtěla - oddechovou a vtipnou romanťárnu na odreagování, u které se několikrát s chutí zasměju, nemusím nad ničím přemýšlet a za chvilku mám komplet přečteno. Takže za mě spokojenost :-)

05.09.2021 4 z 5

S pozdravem Carter S pozdravem Carter Whitney G. (p)

Milé čtení na odreagování, i když musím přiznat, že oproti předchozím autorčiným knihám mi tato přišla méně "návyková" - neměla jsem u ní pocit, že musím číst dál a dál a rozhodně jsem neměla problém ji třeba na půl dne odložit a vrátit se k ní později. I tak se mi ale líbila a jsem ráda, že jsem si přečetla sice předvídatelný, ale hezký romantický příběh o nejlepších kamarádech od dětství.

07.01.2021 4 z 5

River Wild River Wild Samantha Towle

Jednoduše - za mě osobně jedna z nejlepších letos vydaných knih tohoto žánru, která mě doslova nutila nepřestat číst a zhltnout ji za večer.

16.09.2020 5 z 5

Hříšné dopisy Hříšné dopisy Vi Keeland

Moc povedená romantika se sympatickými hrdiny, u které jsem se nejednou uvolněně zasmála. Zároveň v ní ale nechybí prvky vážnějších témat k zamyšlení, nastínění života člověka s fóbii - to jsem hodně ocenila a z běžné romantické knihy se pro mě rázem stala kniha s výjimečnějším postavením mezi ostatními tohoto žánru.

28.08.2020 5 z 5

Miluj mě vším Miluj mě vším Jennifer Probst

Pro mě osobně jde o moc hezké zakončení celé trilogie.
Stejně jako v předchozích dílech, ani tady nechyběla romantika, odhalená tajemství, jiskřivé napětí mezi hlavními hrdiny, pevná přátelství či nenásilné vtipy pro odlehčení.
Všechny knihy této série mi dokázaly při čtení navodit uvolněnou atmosféru, vyloudit úsměv na rtech a strávit příjemný večer v přítomnosti sympatických postav, takže za mě spokojenost.

06.06.2020 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Jak už bylo několikrát zmíněno v jiných komentářích, je to taková rychlá oddechovka na poklidný večer s knížkou. Rozhodně jsem nečekala něco s hlubokou pointou, takže jsem nebyla zklamaná, naopak jsem si čtení užila, pobavila se, párkrát se přiblble usmívala a v konečném důsledku jsem ráda, že jsem po "Jeho banánu" sáhla :-D

13.05.2020 4 z 5

Miluj mě kdekoli Miluj mě kdekoli Jennifer Probst

Přesně jako všechny předchozí knihy autorky jsem i tuto přečetla během hodně krátké chvíle. Její styl psaní mi neuvěřitelně sedí, žádné kostrbaté věty, a děj krásně pohodově plyne, až je najednou konec.
Miluji série o sourozencích, zvlášť o bratrech, takže jsem si s chutí vychutnala druhý díl této příjemné oddechovky a víc poznala nejmladšího stavaře s romantickou duší. Už se nemůžu dočkat na příběh posledního z bratrů.

09.02.2020 5 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

Moc hezká oddechová knížka, kterou jsem zhltla za večer, protože jsem se od ní nemohla odtrhnout. Mám ráda styl těchto autorek. Nejenže jsem se častokrát zasmála, ale taky mi párkrát ukápla slza, díky čemuž se mi příběh líbil ještě víc, protože nešlo jen o klasickou přeslazenou romanťárnu. A co jsem hodně ocenila - hlavní hrdinové se spolu nevyspali hned po pár stránkách a není to příběh plný sexu (jako v každé druhé knize v poslední době), ale je zde nastíněno i vážnější téma adopce a nemoci. Určitě doporučuji.

28.12.2019 5 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

U celé série jsem se několikrát přistihla, že jsem některé části jen proletěla očima, když se neustále opakovalo to samé. Tessa i Hardin mi dost často svým chováním lezli na nervy, zbytečně si všechno komplikovali sami. I přesto jsem si ale užívala pasáže, kde se nehádali. Nejvíc mě bavila druhá polovina posledního dílu, která byla ale zbytečně uspěchaná a je podle mě škoda, že autorka raději nezkrátila předchozí díly a víc nerozvedla život Tessy a Hardina po napsání jeho první knihy.

15.08.2019 4 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek mi opět dokázala, že psát opravdu umí. Kniha se mi líbila, postavy byly sympatické, miluji série o sourozencích a jejich životech, a proto jsem si čtení užívala. Těším se na další díly :-)
Pozn.: V knize byla zmíněná Nora Roberts a příběh mi svým námětem připomínal jednu její sérii o bratrech, kteří vedou společný podnik po smrti otce.

07.07.2019 5 z 5

Možná jednou Možná jednou Colleen Hoover

Protože kromě knih je mou další vášní hudba, tak jsem velmi ocenila nápad propojit příběh se soundtrackem. Děj se mi moc líbil a třešinkou na dortu pro mě bylo krásné popsání života neslyšícího, který se i přes svůj handicap věnuje hudbě.

02.06.2019 5 z 5