Silent-Force Silent-Force komentáře u knih

Srdce čarodějky Srdce čarodějky Genevieve Gornichec

Obalka mne zaujala okamzite, anotace taky... prvnich 150 stran jsem horko tezko precetla a mela chut knihu nekolikrat odlozit.... vlekly zacatek, kdy na nekolikati stranach autorka popisuje jak vypada jeskyne, ale zaroven necha hlavni postavy poumirat na asi 6ti radcich... to proste nechapu. Konec mi pripada uspechany, hlavne aby uz to bylo napsane... dej super, ale provedeni pokulhava...

15.06.2023 2 z 5

Světla na obloze Světla na obloze Lisa Lueddecke

Ach.....
Ach....

Přečteno jedním dechem, krásná oddechovka. Já osobně si představovala Island a jeho dechberouci prirodu.
Jakoze jo, urcite doporucuji vsem vekovym kategoriim.

Převorství u pomerančovníku Převorství u pomerančovníku Samantha Shannon

Tak dlouho jsem ji odkladala a nakonec ji tak rychle precetla.
Kniha ma neotrely, originalni dej, i kdyz casto predvidatelny. Samozrejme nejake ty zvraty tam byly.
Ja jsem hlavne rada, ze konecne kvalitni fantasy, ktere ma jen jeden! dil

Život svatých Život svatých Leigh Bardugo

No, čekala jsem asi něco jiného.. kniha se mi celkově líbila, ale čekala jsem, že příběhy budou přímo o tom, jak se svatí stali svatými a ne, že "tam ta se modlila k té a té a stal se zázrak" ...

05.02.2023 2 z 5

Trnitá řeč Trnitá řeč Leigh Bardugo

Bratři Grimmové pod taktovkou Bardugo..
Jakože WOW! Pohádky pro děti oděné v hávu pro dospělé. Nádhera. Upřímně už se těším až je jednou budu číst svým dětem.

Zjizvený král Zjizvený král Leigh Bardugo

Musím říct, že ackoliv jsem měla knihu dlouho koupenou, tak jsem se jí vyhýbala jak čert kříži.. trochu mě děsilo jak je velká :D ALE! že já husa si ji nepřečetla dřív. Autorka opět ukazuje, že svět který stvořila funguje na 100%. Konečně svatí nejsou jen svatí, konečně nemáte chuť vrazit Zoje pár facek...
I když tedy na Šest vran to nemá.
Upřímně mi teď připadá, že série Griša i zaostává za Šesti vranami a nyní Zjizveným králem. Pamatuju si, když jsem začala vrány a občas si říkala, jestli to opravdu napsala ta samá autorka. Každou knihu se zlepšuje.

05.02.2023 5 z 5

Tak za mne je tohle TOP dil.. zlodejicci blbi jak necky mne neskutecne bavili a u vsech tech absurdnich situaci jsem doslova chytala zachvaty smichu.

Potížistka Potížistka Lenka Lanczová

Pamatuju si, že knihu jsem dostala v mých 13 letech, před deseti lety.. a do teď na ni vzpomínám jako na knihu, která mě v té době hodně ovlivnila :D Přečetla jsem ji tehdy za jednu celou noc a byla sem z ní celá pryč, lechtivé scény byly úplně nový knižní svět .. no mazec, do dneška na ni vzpomínám, jak sem hltala jednu stranu za druhou, na konci sem nemohla uvěřit tomu jak to dopadlo a ráno sem padla vyčerpáním a vztekem :D Bůh ví, kde je této super knížce dneska konec. Každopádně kdyby se mi dostala do ruky, věřím tomu, že bych ji přečetla znovu

08.06.2019

Naslouchač Naslouchač Petra Stehlíková

Určitě všichni knihomolové znají takovou tu "čtenářskou krizi", kdy se nemůžete začíst do žádné knihy a čtete to jen tak hala bala... No, tu krizi jsem měla asi už půl roku .. Tahle kniha mně z ní dostala! Naprostá pecka, děkuji autorce, za tak skvělý příběh a svět.

26.01.2017 5 z 5

Dědička ohně Dědička ohně Sarah J. Maas

Ze začátku problém se začtením se, ale potom.. Když jsem knihu odkládala, moje jediná reakce na celou knihu byla - WHAT THE..?! No prostě Sarah s touto sérií dává na prdel i zkušenějším spisovatelům ^_^

22.12.2016 5 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

¨Přečtené za jednu noc, naprosto úžasný příběh. Další díly jsem si šla koupit hned další den :)

15.08.2016 5 z 5

Škola dobra a zla Škola dobra a zla Soman Chainani

Za mě parádní série - momentálně hodnotím první dva díly. Kdybych byla Agátou, rozhodně bych Sofii to divadlo nevěřila, aspoň teda ne po tom plese, snad jenom uplná trubka a naivka by jí věřila, že je dobrá a změnila se.. Myslím, že neměla svou Nemesis jen tak pro nic za nic :D No obě knihy jsem měla přečtené snad během 4 dnů, pecka :) Super nápad, skvěle popsané, knihy mají spád, postavy se kterými se sžijete a které budete nesnášet. Těším se na další díl :)

03.08.2016 4 z 5

Kázání ohně Kázání ohně Francesca Haig

Kniha má velmi zajímavou myšlenku, ale myslím, že by se ta myšlenka dala lépe využít. Snad každý důležitější děj byl roztahaný a tak nějak plytký. Při téhle knize jsem si musela dát dvě asi dvoutýdenní pauzy během kterých jsem přečetla další dvě knihy. Milostná linka - ani jsem tam pořádně nepostřehla, kdy vlastně proběhla ta jiskra mezi těma dvěma... Každopádně, poslední strany celou knihu spasily, takže ze zvědavosti si přečtu i další díl.. za mě 60%

03.08.2016 3 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Knihu jsem si koupila a už v autě ji začala číst. Ze začátku mi dělalo problém si představit ten svět s elektřinou apod. ale potom? Super! Konec mne hodně překvapil a doufám, že další díly neztratí na svém kouzlu. První díl rozhodně super :)

05.04.2016 4 z 5

Půlnoční koruna Půlnoční koruna Sarah J. Maas

Tak to byl mazec! Daleko lepší než první díl a taky méně "chaotické" co se vysvětlení týče :) Chvilkama sem musela knihu odložit, vstřebat informace, dát si třeba.. čaj na uklidnění a dál pokračovat. Jakože WoW! Těším se na další díl :)

21.03.2016 5 z 5