Siege03 Siege03 komentáře u knih

Pohřbení andělé Pohřbení andělé Patricia Gibney

Za mě opět skvělé,akorát jsem se občas ztrácela v postavách.Ale doporučuji

03.04.2024 5 z 5

Vandrovní apatykářka Vandrovní apatykářka Iny Lorentz

Za mě perfektní,těším se na pokračování

24.03.2024 5 z 5

Neděle odpoledne Neděle odpoledne Viktorie Hanišová

Za mě nejslabší román této autorky.Nedotceno

24.03.2024 2 z 5

Poslední zrada Poslední zrada Patricia Gibney

Opět skvělý bestseller.A vůbec mi nevadilo, že v ději figurovaly dcery Lottie.. Doporučuji

24.03.2024 5 z 5

Beze stopy Beze stopy Jane Casey

Kniha byla čtivá, zajímavá zápletka.Jedine,co mi vadilo, že od půlky lze tušit konec.Ale o přes tento nedostatek dávám plný počet a doporučuji

05.03.2024 5 z 5

Za mě výborná kniha,obdivovala jsem hl hrdinku,co všechno dokázala,jak se s nepřízní osudu propašovala.A o tom to je.Za mě doporučuji

19.02.2024 5 z 5

Za mě opět výborná kniha z poválečné doby .Už se těším na 3.dil

02.02.2024 5 z 5

Spletité lži Spletité lži Angela Marsons

Za mě opět super

26.01.2024 5 z 5

Vraní oko Vraní oko Michaela Klevisová

Jako vždy výborné, čtivé, Bergmana zkrátka nelze nemilovat

08.11.2023 5 z 5

Ďáblova cesta Ďáblova cesta Robert Bryndza

V knize jsem se trochu ztrácela, překombinovaný děj.Zhruba od půlky knihy předvídatelný konec.Ale dávám plný počet,číst se to dalo

19.10.2023 5 z 5

Tichá modlitba Tichá modlitba Angela Marsons

Výborná psychodetektuvka.Doporucuji

22.09.2023 5 z 5

Les v domě Les v domě Alena Mornštajnová

Ano,jak píší ostatní čtenáři, srovnávám "Hana"s touto knihou.Zda se mi ,že další další kniha od autorky graduje směrem dolů.Dej,spíše psychodrama,graduje až ke konci .Do poloviny se to motalo v začarovaném kruhu.Jednu chvíli,jsem měla tendenci knihu odložit,ale něco mě ponoukalo,abych ji dočetla.Teprve až cca 50 stran do konce začalo o něčem být.Rozuzleni bylo nečekané aspoň pro mě.Takze slabší průměr.

22.09.2023 3 z 5

Kdo o tom ví? Kdo o tom ví? Lesley Kara

Na moji prvotinu pro mě samozřejmě,velmi mistrně napsaný psychotrihler.Sonda do duše alkoholicky,mě úplně ohromila.Od začátku jsem čekala jiného stalkera,ale nakonec to dopadlo úplně obráceně Takový zvrat jen potvrzuje autorčino mistrné umění.Za mě opravdu doporučuji.

07.09.2023 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Za mě výborný pychologicky trihler.Doporucuji

11.08.2023 5 z 5

Jelení vršek Jelení vršek Hana Marie Körnerová (p)

Za mě opět vynikající historický román od této autorky.Doporucuji

23.07.2023 5 z 5

Jičínské pole mrtvých Jičínské pole mrtvých Vlastimil Vondruška

Za mě super

07.06.2023 5 z 5

Návrat Návrat Sophie Oliver

Druhý díl opět nezklamal.Akorat bych vytkla, zrychlení vztahu Anna,Leonhard,Michael.Od jednoho k druhému.Mohlo byt více rozepsáno.Ale jinak výborná, doporučuji

24.04.2023 5 z 5

Temná tajemství Temná tajemství Hans Rosenfeldt (p)

Moje prvotina,za mě super

17.03.2023 5 z 5

Zahrada Zahrada Petra Dvořáková

Nejslabší kniha, této autorky,nedocetla jsem

17.03.2023 1 z 5

Katova dcera a čaroděj Katova dcera a čaroděj Oliver Pötzsch

Za mě i čtvrtý díl bravurně napsaný

23.02.2023 5 z 5