Shire Shire komentáře u knih

Návrat Bílé Vydry Návrat Bílé Vydry Josef Kutík

Tony Siskou - Tonda Žižka je kluk i chlap, žádný čecháček, ale ČECH v kanadské divočině, s velkým srdcem a spoustou přátel. Moc hezky se všechny "Vydry" čtou.

Bílá vydra na vlčí stezce Bílá vydra na vlčí stezce Josef Kutík

Bílá vydra v záloze Bílá vydra v záloze Josef Kutík

Bílá vydra na hranici lesů Bílá vydra na hranici lesů Josef Kutík

Bílá vydra Bílá vydra Josef Kutík

Bílá vydra na stopě Bílá vydra na stopě Josef Kutík

Divoch Divoch Wanda Żółkiewska

Moc hezká knížka o důvěřě a přátelství. Četla jsem ji poprvé snad v osmi letech a celou pubertu jsem se k ní vracela.

11.04.2013 5 z 5