shey shey komentáře u knih

Roštěnka Roštěnka Alice Clayton

Knihu jsem v půlce odložila a nedonutila se ji dočíst. Děj byl celkem nijaký....možná moje škoda, třeba se k ní jednou vrátím, ale zatím mne moc neoslovila

29.06.2015

Láska bez scénáře Láska bez scénáře Tina Reber

Moc hezký příběh nebo spíš pohádka :o) , ale zbytečně dlouhá...

29.06.2015 5 z 5

Sestrám by se milenci krást neměli Sestrám by se milenci krást neměli Sophie Ranald

Kniha se mi ze začátku celkem líbila, pořád jsem čekala až se příběh rozjede, kdy mě pořádně chytí a já nebudu moc přestat číst....a rozjel se na posledních dvaceti stránkách. :) Konec byl šíleně rychlý, ale hlavně splácaný.

29.05.2015 2 z 5

V podsvětí V podsvětí Katy Evans

Líbila se mi postava Greysona i Mel, ale příběh byl docela uspěchaný a nepropracovaný. Škoda, mafiány mám ráda, ale naše Katka Petrusová to tedy umí mnohem líp :o)

09.04.2015 3 z 5

Deset malých nadechnutí Deset malých nadechnutí K. A. Tucker

Nádherná adultka :) Posledních dvacet stránek jsem přes slzy skoro neviděla :o)

28.03.2015 5 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Příjemná oddychovka na neděli. Po přečtení mě napadá jediné : kniha je prostě milá :o)

22.03.2015 4 z 5

Pád andělů Pád andělů Susan Ee

Tak to byl mazec :) Nemám ráda horory a po pár stránkách jsem myslela,že knihu odložím a nedočtu. Začátek příběhu a celkově prostředí mi ze začátku moc nesedlo, ale jsem ráda,že jsem to neudělala a četla dál. Konec byl rychlý a mě se tak nechtělo končit! Doufám,že se ke mně brzy dostane druhý díl....jsem opravdu zvědavá na pokračování. Hodnocení je tak na 4,5 *

28.02.2015 5 z 5

Z hrobu Z hrobu Jeaniene Frost

Celá série byla úžasná, Cat s Bonesem a hlavně Vlada jsem si zamilovala a všechny knížky se četly samy. Poslední díl, byl tak na 4,5 *. Souhlasím, že konec byl trochu uspěchaný a čekala jsem jej trochu propracovanější.

23.02.2015 3 z 5

Nenávist až za hrob Nenávist až za hrob Jeaniene Frost

Z téhle série jsem opravdu nadšená! Opravu zde nic nechybí - akce, napětí i romantika a konečně hrdinka, která má jasno a půl knihy se neprobírá svými city....jdu na další díl ;-)

11.02.2015 5 z 5

Prorok Prorok Amanda Stevens

Příběh se mi moc líbil a všechny tři díly se četli samy. Jen ten konec jsem si představovala trochu líp dotažený...no pár malých výhrad bych měla, naprosto sedí komentář muchomurky

23.01.2015 5 z 5

Umění odcházet Umění odcházet Anna Stothard

Knížka mi utíkala a po přečtení ve mne zanechala smutek a myšlenku na to, jaká je škoda když spolu dva lidé ve vztahu neumí komunikovat a řešit problémy...

03.01.2015 3 z 5

Pokud zůstaneš Pokud zůstaneš Courtney Cole

Krásný příběh, zase jsem potřebovala balíček kapesníčků ;-)

03.01.2015 4 z 5

Království Království Amanda Stevens

Amanda prostě umí! Druhý díl měl sice pomalejší rozjezd, ale po polovině jsem knihu nemohla odložit a přečetla na jeden zátah. Jen jedinou chybu kniha měla - chyběl Devlin ..no :( :D

31.12.2014 5 z 5

Můj život u sousedů Můj život u sousedů Huntley Fitzpatrick

Kniha nebyla úplně špatná, ale mohla být klidně poloviční a nic by se nestalo :)
Nápad na děj dobrý, ale zbytečně zdlouhavý....

25.12.2014 4 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Série Božský bastard se čte prostě sama :)

09.12.2014 5 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Moc hezká knížka....podobná Easy, Počkám na tebe...atd. Komu se tyhle knížky líbí , doporučuji přečíst :)

27.11.2014 5 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Colleen je úžasná spisovatelka. Umí krásně pracovat s příběhem, s charakterem postav i s emocemi čtenáře.
Další její kniha je skvělá :) Sice nevím jestli je možné aby nějaký takový Will vůbec existoval, ale právě proto máme my holky tyhle knížky tak rády , no ne? Určitě si knížku přečtěte, já byla nadšená i když jsem spotřebovala balíček kapesníčků :D

22.11.2014 5 z 5

Oběť Oběť Andrea R. Cremer

Úžasná trilogie - vůbec jsem nečekala,že se mi bude tak líbit. Doma jsou rádi,že jí mám dočtenou - týden jsem nic nedělala, nemohla jsem se od knížek odtrhnout. Všechny postavy byly krásně vykreslené, chvilkama jsem nevěděla jestli mám radši Rena nebo Shaye ( takže se Cal nedivím :o)) Ale rozhodla jsem se, že čtvrtý díl číst nebudu..nechci si to zkazit. Myslím,že to dopadlo jak mělo a doufám,že autorka zase něco podobně krásného vydá.

16.11.2014 4 z 5

Vzpoura Vzpoura Andrea R. Cremer

Druhý díl je určitě stejně dobrý ( pro mne možná i o něco lepší) jako první....děj ubíhá rychle a knížka se čte sama.

14.11.2014 4 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Když jsem knihu dostala do ruky, čekala jsem, že ji po pár stránkách zase odložím. Neodložila, kdybych nemusela do práce měla bych ji přečtenou na jeden zátah :)

11.11.2014 4 z 5